Přestupové dění
  • Registrace

SLEDOVALI JSME ONLINE: Poslední dny letního přestupového období 2017

guedespereira4977AKTUALIZACE 2. 9. 2017 18:05 Ani letos neochudíme naše čtenáře o pravidelný online ze závěru přestupového období, přičemž o nejžhavějších spekulacích a případně o uskutečněných přestupech vás budeme informovat dnes i zítra, neboť letní přestupové období ve Španělsku končí až o půlnoci 1. září.

Španělské týmy tak mají o den více času na získávání posil, než třeba týmy v Anglii, Francii, Německu, Itálii, Holandsku a Rusku, kde všude skončí přestupy již dnes o půlnoci. Do těchto zemí tak Valencia může prodávat již pouze dnes. Naopak nakupovat může i zítra, ovšem prodávat by mohla již jen do zemí jako Turecko, Ukrajina nebo třeba Portugalsko, kde letní přestupové období 2017 končí rovněž v září.

Nejnovější informace budou v našem online přenosu řazeny tradičně nejvýš a hned pod nadpisem bude uváděn čas aktualizace článku, tedy přidání nejnovějších informací, aby  se čtenáři o aktualizaci dozvěděli i při pouhé návštěvě hlavní strany.

SOBOTA 2. ZÁŘÍ 2017

18:05 - A to je pro letní přestupové léto roku 2017 již opavdu vše. Děkujeme za pozornost a doufáme, že jsme vám pomohli zorientovat se v množství informací hromadících se v posledních dnech a hodinách přestupového okna. Na viděnou na konci ledna!

18:00 - OFICIÁLNĚ Pár minut před páteční půlnocí, a tedy před koncem letního přestupového období 2017, umístila Valencia na svém webu hned dvě oficiální oznámení. Příchod Goncala Guedese z Paris Saint Germain byl již dříve ptvrzen francouzským celkem, ale dočkali jsme se i Andrease Pereiry z Manchesteru United. Oba na Mestallu zamířili na roční hostování bez výkupní klauzule.

17:55 - Již je tu období popřestupové, ale vzhledem k tomu, že vám dlužíme pár informací, tak je potřebanáš letošní letní online přenos řádně ukončit.

PÁTEK 1. ZÁŘÍ 2017

23:35 - Do konce letního přestupového období zbývá ve Španělsku jen pár desítek minut a nad Mestallou je zdá se klid. Přitom v pozdních večerních hodinách do kanceláří valencijského klubu zamířila stejně jako minulý rok dodávka čerstvé pizzy, čili se dala očekávat nějaká aktvita, ale tento předpoklad se prozatím nepotvrdil. Všichni především očekáváme, zda se Valencii podaří dotáhnout do konce příchod Andrease Pereiry z Manchesteru United. Zároveň je pravdou, že valencijský klub dosud oficiálně nepotvrdil ani Goncala Guedese z Paris Saint Germain, ale francouzský klub se již vyjádřil, takže o tomto přestupu snad netřeba pochybovati. Pokud se v úplném závěru přestupového období stane nějaká zásadní věc, tak vás o ní zítra budeme  samozřejmě informovat, a určitě se dostane i na nějaký souhrn všech příchodů a odchodů přestupového léta roku 2017, vždyť těch změn bylo celkem dost. Nyní již přejeme všem fanouškům Valencie dobrou noc!

22:10 - Z přestupového období zbývá 1 hodina a 50 minut. Kolem Netopýrů je relativní klid, jen se stále objevují zprávy o blížícím se příchodu Andrease Pereiry. Kolem Mousse Sissoka je absolutní informační klid. Ten je na druhou stranu i kolem Fabiana Orellany, který byl naopak jedním z hlavních kandidátů odchodu.

21:35 - Brazilský útočník Luan Vieira pravděpodobně v tomto přestupovém období na Mestallu opravdu nezamíří. Dle webu deníku Marca proběhla během dne dvě jednání, jedno v Brazílii a jedno ve Španělsku, ale Gremio míří na úspěch v Copa Libertadores a brazilského reprezentanta se odmítá vzdát. Valencia však doufá, že by s brazilskou protistranou mohla usednout k jednacímu stolu znovu v lednu, i když to bude Luan nejspíš žádaným zbožím, neboť v září 2018 mu skončí smlouva v jeho současném působišti.

21:15 - V Belgii narozený brazilský fotbalista Andreas Pereira má na Mestallu zamířit z Manchesteru United na roční hostování za 3 miliony eur. Teď už se jen do půlnoci dočkat oficiálního potvrzení hráčova příchodu.

21:00 - Podívejme se i na některé bývalé hráče Netopýrů. Vinicius Araujo dnes s Valencií rozvázal smlouvu a večer již dle očekávání zamířil do druholigové Zaragozy. V minulé sezóně byl Araujo na hostováních, a tak se na Mestalle s výjimkou krátkého období v lednu nesetkal s Munirem El Haddadim, který ve Valencii hostoval z Barcelony. Munir se po sezóně do Barcelony vrátil, ale větší šanci znovu nedostal a tak se mu hledalo další angažmá. Zájem mělo mít i valencijské Levante, ale Munir nakonec zamířil do Deportiva Alaves, kde se tak setká se svým loňským spoluhráčem z Valencie Alvarem Medranem, který bude v baskickém celku hostovat.

20:45 - Zatímco ráno vypadal na spadnutí odchod útočníka valencijské rezervy Rafy Mira do madridského Realu, postupem času se situace zklidnila a nyní to vypadá, že se o něho už Bílý balet snažit nebude. Pokud by se Netopýrům nepodařilo očekávaného tahouna VCF Mestalla v této sezóně přesvědčit k prodloužení smlouvy, tak by v létě 2018 mohl zdarma zamířit, kam by chtěl.

20:40 - Do konce letního přestupového období 2017 zbývají 3 hodiny a 20 minut. Čeká nás po zisku Goncala Guedese už klidný závěr přestupového léta nebo se dočkáme ještě nějakého vzrušení? No vypadá to, že by se ještě něco přihodit mohlo. Jednání probíhající s Moussem Sissokem jsou údajně stále aktuální, avšak objevila se i alternativa. Tou by mohl být Denis Suarez z Barcelony. Jeho získání by se trenér Marcelino rozhodně nebránil, neboť ze společného působení ve Villarrealu ho dobře zná. V médiích se objevila i spekulace, že by Suarez mohl figurovat ve směně s Barcelonou, do které by byl zahrnut i Dani Parejo, ale zástupce valencijského kapitána se následně nechal slyšet, že Parejo zůstane na Mestalle. Znovu se nám na přestupové scéně objevuje i jméno Andreas Pereira. Hráč Manchesteru United měl být svého času blízko příchodu do Valencie, včera se pro změnu objevovaly informace, že Pereira zůstane v Manchesteru, no a nyní jsou zpět informace, že Pereira je již skoro jednou nohou u Netopýrů.

19:45 - OFICIÁLNĚ Valencia ani tentokrát nevyjde poslední den přestupového období naprázdno, francouzský fotbalový klub Paris Saint Germain oficiálně oznámil, že na hostování do 30. června 2018 na Mestallu míří Goncalo Guedes. Hostování je bez opce na trvalý přestup.

19:20 - Zhruba před třemi hodinami jsme vás informovali, že dle brazilského deníku Globoesporte měli být zástupci valencijského klubu v Brazílii, kde se snažili sjednat příchod útočníka Luana Vieiry na Mestalu. Nyní naopak server PlazaDeportiva.com informuje, že hráčův agent před chvílí opustil sídlo Netopýrů ve Valencii. Bohužel rovněž informuje, že hráčův příchod z Gremia se zdá být nepravděpodobný, neboť brazilský klub chce zaútočit na triumf v Copa Libertadores a k tomu potřebuje i svoji ofenzivní hvězdu. 

17:35 - Zatímco média spekulují o zájmu Valencie o brazilského útočníka Luana Vieira z Gremia, viceprezident brazilského klubu Odorico Roman řekl, že Gremio v současnosti nejedná o odchodu žádného hráče z prvního týmu.

16:40 - Již v červnu jsme vás informovali o návštěvě legendárního brazilského fotbalisty Mazinha v Paterně (článek si můžete připomenout zde), kde se setkal se sportovním ředitelem Los Che Jose Ramonem Alesancem. Tématem měla být i budoucnost Mazinhova mladšího syna, záložníka Barcelony Rafinhy. Nyní server PlazaDeportiva.com informuje, že Mazinho zamířil za vedením Barcelony jednat o využití svého syna v klubu v rozbíhající se sezóně 2017/2018. Valencijský klub Mazinhovy snahy zpovzdálí sleduje, ale momentálně to nevypadá, že by měl Rafinha, bratranec valencijského Rodriga Morena, na Mestallu zamířit. V posledních hodinách údajně naopak Barcelona projevila zájem o valencijského kapitána Daniho Pareja, ale Los Che odmítli vyjednávat a katalánský celek odkázali na hráčovu výkupní klauzuli 50 milionů eur.

16:25 - Dle serveru PlazaDeportiva.com, který se odkazuje na brazilský deník Globoesporte, by Valencia nemusela dlouho zůstat bez útočníka brazilské národnosti. Volné místo v útoku Los Che totiž dle brazilského listu nezaplní ani Lucas Perez, ani Luciano Vietto, ale čtyřiadvacetiletý Luan Vieira z brazilského Gremia. Dle informací ze zámoří jsou vyslanci klubu v Brazílii, kde jednají o přestupu hráče Luana Guilherme de Jesuse Vieiry na Mestallu. Netopýři jsou ochotni zaplatit až 10 milionů eur.

16:10 - OFICIÁLNĚ Valencii již během dneška opustil druhý hráč. Do kanceláří klubu  dnes odpoledne zamířil brazilský útočník Vinicius Araujo, aby vyjednal ukončení své smlouvy. O tom, že byla jeho snaha úspěšná, svědčí prohlášení na webu Los Che, které oficiálně potvrzuje rozvázání hráčovy smlouvy. Araujo nyní nejspíš jako volný hráč zamíří do druholigové Zaragozy. Od svého příchodu do valencijského klubu v zimním přestupovém období uprostřed sezóny 2013/2014 odehrál Brazilec za Netopýry pouze sedm oficiálních utkání a vstřelil jeden gól, většinu svého angažmá u Netopýrů strávil na hostování v jiných klubech (Standard Lutych, Recife, Huesca).  

13:10 - Dle serveru PlazaDeportiva.com by Valencia ve zbývajících jedenácti hodinách letního přestupového období roku 2017 ráda dotáhla do úspěšného konce jednání o třech posilách. Příchod Goncala Guedese z Paris Saint Germain má být téměř hotov, jednání o druhé (nejmenované) posile má být v poměrně pokročilém stadiu a o třetího hráče (který serverem rovněž nebyl jmenován) by klub ještě rád zabojoval.

12:45 - Podle španělského deníku Marca, který se odvolává na portugalský list A Bola, nadále trvá zájem lisabonské Benficy o valencijského stopera Ezequiela Garaye. Portugalský tým by navíc chtěl získat i dalšího svého bývalého hráče, a to sice Nico Gaitana z Atletica Madrid, přičemž ten byl včera v médiích zmiňován i jako možný objekt zájmu Los Che.

11:20 - OFICIÁLNĚ Informaci z předchozí zprávy musíme během pár minutek poupravit, odchod Alvara Medrana do Deportiva Alaves je již úplně hotovou záležitostí, valencijský klub právě vydal oficiálni vyjádření, že se španělský záložník do baskického celku přesune na roční hostování.

11:10 - Na pátečním tréninku Netopýrů scházel záložník Alvaro Medran, jehož odchod do Deportiva Alaves je již téměř hotovou záležitostí.

11:05 - Aby závěr přestupového období neskončil pro Netopýry úplným fiaskem, proto se vydal prezident klubu Anil Murthy do Paříže. Záměr je jasný, přivést na Mestallu Goncala Guedese. V PSG sice panují obavy z možného odchodu Angela Di Marii, ale ani v tom případě by francouzský celek nedostatkem ofenzivních hráčů rozhodně netrpěl. Za mnohamilionovými posilami Neymarem a Mbappem jsou stávající hráči klubu Cavani, Julian Draxler, Lucas Moura nebo třeba Pastore. Potřeby všech těchto fotbalistů bude muset při skládání zápasových sestav uspokojit bývalý valencijský trenér Unai Emery.

10:47 - Zatímco první tým řeší možné odchody hráčů, kteří by v sezóně nedostávali mnoho herního času, rezervnímu celku VCF Mestalla hrozí odchod významné opory. Útočník Rafa Mir se účastnil předsezónní přípravy s prvním týmem, ale trenér Marcelino si ho nakonec pro své sezónní záměry nevybral, čili vysoký útočník zamířil zpět do rezervy. Tento stav věci ho samozřejmě příliš nepotěšil, a tak když se se zájmem ozval Real Madrid, tak s přesvědčováním hráče neměl mnoho práce. Rafa Mir má s Valencií smlouvu již pouze do roku 2018, takže nyní je poslední příležitost útočníka, který dal v prvních dvou zápasech VCF Mestalla v sezóně tři góly, zpeněžit. Spekuluje se o přestupní částce 0,5 až 1 milion eur, některé zdroje hovoří ale dokonce o částce 2,5 milionu eur. Valencia chtěla do odchodu Rafy Mira zakomponovat přesun defenzivního záložníka Marcose Llorenteho opačným směrem, ale Zinedine Zidane prý mladého Španěla v sezóně bude potřebovat, čili tato možnost padla.

7:35 - Krom v předchozím v bodě vzpomínaných příchodů bude dnes Valencia opět řešit i odchody některých hráčů prvního týmu, a to konkrétně u Vinicia Arauja, Fabiana Orellany, Alvara Medrana, ale i u zatím celkem opomíjeného Roberta Ibaneze. Určitě se můžeme dočkat i nějakého dalšího odchodu, ale tito čtyři by měli být nejvíc v kurzu. Jistě, zájem na přestupovém trhu by byl jistě i například o Ezequiela Garaye, ale trenér Marcelino Garcia Toral před pár dny prohlásil, že takto krátce před koncem přestupového období nechce o svoji klíčovou postavu přijít. Největší zájem byl o valencijského stopera z Ruska, no tamní kluby již dnes nakupovat nemohou, ale například v Portugalsku je ještě přestupové okno otevřeno a jedním ze zájemců údajně byla i Benfica Lisabon. Pokud by měl Argentinec Mestallu přece jen opustit, tak by ho údajně mohl nahradit brazilský stoper Atalanty Bergamo Rafael Toloie.

7:15 - Vzhledem k tomu, že nás včera večer zradila i technika, tak se podívejme, jaké nové přestupové informace se v posledních hodinách posledního srpnového dne roku 2017 objevily. Již včera večer jsme informovali, že Paris Saint Germain získalo Kyliana Mbappeho z AS Monaco, což by mělo cestu na Mestallu uvolnit Goncalo Guedesovi. Uvšem později se objevily informace, že tuto cestu by mohl znemožnit přestup Angela Di Marii z pařížského klubu. O bývalého hráče Realu Madrid má mít zájem Barcelona. Vzhledem k tomu, že již pravděpodobně padla možnost příchodu Andrease Pereiry, tak by ztráta Guedese mohla mít fatální následky, neboť by tu najednou nebyla žádná posila pro kraje záložní řady. Alternativou by se mohl stát francouzský reprezentant Moussa Sissoko, který je sice v první řadě středním záložníkem, ale na domácím evropském šampionátu v roce 2016 předváděl povedené výkony i u pravé postranní čáry. Včerejší večer pak přinesl do souvislosti s Los Che jméno Nica Gaitana, o kterého měli Netopýři zájem již během jeho působení v Benfice Lisabon. Nyní je tento Argentinec hráčem Atletica Madrid. Do útoku už Valencia určitě nezíská Lucase Pereze, neboť tento hráč Arsenalu je již oficiálně na hostování v Deportivu La Coruna.

7:00 - Dobré ráno, vítejte u posledního dne letního přestupového období 2017 ve Španělsku. V několika jiných zemích (např. Anglie, Francie či Německo) už přestupové období skončilo, což ale neznamená, že by odsud Netopýři nemohli získat nějakou posilu. Pouze do nich nemohou nikoho poslat. Uvidíme tedy, nakolik se dnes Valencii zadaří. Pravdou je, že je ještě v kádru Netopýrů několik hráčů, kteří by rádi změnili působiště a na druhou stranu by pro zkvalitnění kádru bylo dobré přivést nějaké nové posily.

ČTVRTEK 31. SRPNA 2017

20:50 - Stále nepřicházejí žádné zprávy, které by Andrease Pereiru z Manchesteru United posouvaly blíže Valencii. Třebaže dohoda mezi kluby vypadala jako vyřízená, hráč nejspíš zůstane v Anglii. Zde tedy cesta majitele klubu Petera Lima nezafungovala. Stejně tak budou muset nejspíš fanoušci Los Che zapomenout na Lucase Pereze. Valencia údajně do Arsenalu vůbec neposlala nabídku na španělského střelce, a ten tak nejspíš zamíří do Deportiva La Coruna. Netopýři se tak nejspíš vrátí k Marcelinově ofenzivní prioritě, tedy k Lucianu Viettovi z Atletica Madrid. Mladý Argentinec sice dnes normálně trénoval se svými klubovými spoluhráči, ale jistě si uvědomuje, že otázka jeho dalšího působení vyřešena není. Ve hře je hostování s opcí na trvalý přestup. Jinak zajímavá zpráva přišla i z Francie. Paris Saint Germain oficiálně oznámili získání Kyliana Mbappeho, což se Valencie na první pohled tak úplně netýká, ale dle dřívějších spekulací v médiích se právě na příchod Mbappeho do Paříže čekalo ve věci odchodu Goncala Guedese z Paříže do Valencie.

20:25 - Tento týden již tedy Valencii opustili dva hráči, ale mohou následovat i další. Nejvážněji vypadá situace u Alvara Medrana. Východošpanělský fotbalový klub údajně už dosáhl finální dohody s Deportivem Alaves a oficiálního oznámení bychom se mohli dočkat v nejbližších hodinách, kdy by zároveň byly ozřejmeny i další podrobnosti o přesunu valencijského záložníka do baskického klubu. Poněkud komplikovanější je situace u Fabiana Orellany. Již dříve jsme vás informovali, že měla být na dobré cestě vyjednávání mezi Valencií a Leganes, no odpoledne byl najednou chilský záložník blíže přesunu do kádru Getafe. Madridský celek však nemá zájem o hostování hráče. Na druhou stranu Valencia se nemíní bývalého hráče Celty Vigo, který na Mestallu přišel teprve letos v lednu, zbavovat za každou cenu. Třetím hráčem, jehož možný konec na Mestalle se bude v závěru přestupového období nejvíce řešit, je Vinicius Araujo. Brazilský útočník od přestupu k Netopýrům putuje z jednoho hostování do druhého a to by již rád změnil. Proto by chtěl ve Valencii ukončit kontrakt platný do roku 2019 s tím, že by mu klub vyplatil zbytek smlouvy. No Los Che jsou zásadně proti.

20:00 - OFICIÁLNĚ Přesun portugalského útočníka či chcete-li ofenzivního záložníka Luise Carlose Almeidy da Cunha, fanouškům známějším spíše pod jménem Nani, již byl oficiálně oznámen na webu Valencie i na webu římského Lazia, kam zkušený hráč, kterého bohužel během jeho ročního působení na Mestalle dosti pronásledovala zranění, míří na roční hostování.  Poté bude moci Lazio Naniho získat na trvalý přestup. Finanční náležitosti přestupu nebyly zveřejněny, dle spekulací médií Lazio za hosování zaplatí 3,5 milionu eur, opce pro přestup je 8 milionů eur a další 3 miliony eur by Netopýři mohli získat v případě, že se Nanimu a Laziu bude dařit, tedy ve formě bonusů.

13:10 - Dle agenta Fabiana Orellany jsou na dobré cestě vyjednávání mezi Leganes a Valencií o případném hostování chilského hráče.

13:05 - Dle španělského deníku Marca by se už musel stát pouze zázrak, aby se uskutečnil přesun Andrease Pereiry na Mestallu. (zdroj: Marca)

12:00 - Poslední souhrn přestupových spekulací týkajících se Valencie jsme vám přinesli v pondělí (připomenout si ho můžete zde). Od té doby Valencia na přestupovém trhu dotáhla do zdárného konce pouze přestup Aymena Abdennoura, který zamířil na hostování do francouzského Olympique Marseille (informovali jsme zde). Dalším hráčem, který je velmi blízko přestupu, je portugalský ofenzivní hráč Nani, který dnes ráno odcestoval do Říma, kde se podrobí zdravotní prohlídce a následně se (samozřejmě v případě úspěšné zdravotní prohlídky) stane hráčem Lazia. Sám římský klub již uveřejnil foto hráče pózujícího s klubovou šálou na svém facebooku. Portugalec má zamířit na hostování, přičemž Lazio by mělo opci na trvalý přestup za 16 milionů eur. Naniho odchod by uvolnil prostor ve valencijském útoku, který by však zřejmě nezaplnil Lucas Perez. Tento hráč Arsenalu má být totiž blízko návratu do Deportiva La Coruna, což je ostatně i jeho přáním. Dalším hráčem, který by mohl v nejbližších hodinách opustit Mestallu, je záložník Alvaro Medran. Ten nechyběl v základní sestavě proti Las Palmas v úvodním ligovém kole, ale po příchodu Kondogbii si uvědomil, že by již mnoho herního prostoru nedostával. Zájem o něho má mít údajně Deportivo Alaves. No snad by Medran nedopadl jako Nando Garcia, který do Deportiva Alaves před pár dny přestoupil (informovali jsme zde), ale jeho nový klub ho obratem poslal na hostování do druholigové Lorcy. Dalšími hráči na odchodu mají být Fabian Orellana, o něhož má pravděpodobně největší zájem Getafe, a Vinicius Araujo, o kterého se zajímá druholigová Zaragoza. Krom v pondělním článku vzpomínaných možných příchodů Goncala Guedese z PSG a Andrease Pereiry z Manchesteru United se v posledních dnech objevila spekulace o zájmu Valencie o francouzského záložníka Mousse Sissoka z Tottenhamu.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.

Přihlášení

Chatbox

Kr3mi - 18/01/2018 - 11:41

tak zápas s Realem je nakonec 27.1., musel jsem prebookovat letenky a lupeny pres web byly prvni 3 dny pouze pro permanentkare, ale nakonec to mam za 120 ecek :) wooho!

JEFFINHO - 17/01/2018 - 19:46

hodně slabá první půlka...tolik zbytečných ztrát

Joseph Dupleix - 15/01/2018 - 16:34

Za 40 by ještě stál. Velká škoda, ten jeho tah na bránu je prostě úžasnej.

JEFFINHO - 15/01/2018 - 16:01

Přesně tak ... 70 si za něj nemůžem dovolit..

Syphoon - 15/01/2018 - 15:51

Taky na to koukám, každý hráč má svojí cenu. Stejně tak jako Neymar nemá cenu 210 mega, tak ani Guedes nemá cenu 70 mega! Myslím, že částka 40 mega je adekvátní, ale nebuďme blázni! Hráč je to skvělý, ale můžeme si to dovolit po takových rozpačitých rocích? NE!

Santi - 15/01/2018 - 13:35

Taky jsem četl..., pokud chtějí hrát letos LM ,tak ho musí koupit..., ta cena je hodně vysoká, ale bohužel ten fotbalový svět se zbláznil..., bez něj by jsme tam neuhráli vůbec nic..., nebo sehnat za něj adekvátní náhradu..., ale nevím jakou.., a i ta by stála hodně..

JEFFINHO - 15/01/2018 - 12:41

A máme po ptákách...Valencia se sice chystala nabídnout PSG až 40 milionů eur za přetavení hostování Gonçala Guedese v přestup, tato částka jí však nakonec stačit nemá. Podle nových informací PSG zvedlo požadovanou sumu za portugalského křídelníka až na 70 milionů

ruty - 14/01/2018 - 19:25

Treba se nam teprve vratila smula ze zapasu na hristi Las Palmas nebo z predvanocniho zapasu s Villarrealem :p

Ingi - 13/01/2018 - 23:02

Dneska jsme si vybrali štěstí na tři další zápasy :D

JEFFINHO - 13/01/2018 - 22:36

tvl vic stesti jak rozumu...

Gaspa - 13/01/2018 - 18:38

Ahoj, tad dneska musíme brát tři body :)

JEFFINHO - 13/01/2018 - 00:10

No uz by se zase mel pomalu rozstrilet Zaza...prece jenom by mel utocnik c. 1 byt vice produktivni nez v soucasnosti je...

Harakant - 12/01/2018 - 13:37

Kondogbia predsa potrebuje parťáka :) Nemôže predsa všetkú čiernu prácu oddrieť iba on :D

Joseph Dupleix - 10/01/2018 - 15:49

No snad ne. Není to úplnej bídák, ale Kondogbia mi přijde lepší. Doufám, že se přivádí jen jako backup a varianta do středu, aby mohl Maksimovič na hostování.

JEFFINHO - 10/01/2018 - 15:41

Tak jsem prej dohodli Coquelina z Arsenalu za 10,5 mega liber..znamena to snad ze jsme rezignovali na ziskani Kondogbii???

Ingi - 10/01/2018 - 10:43

Super zápas, konečně žádný inkasovaný gól a střelecky po dlouhé době více než dva góly :) Teď jde o to, jestli takhle bude Vietto i pokračovat ...

Syphoon - 10/01/2018 - 07:25

Tak včera Vietto fantazie :D třetím golem ve mně vybudil vzpomíhnky na Davdia Villu :)

beaver - 09/01/2018 - 21:15

Díky moc :)

Kewell - 09/01/2018 - 11:46

Čau, já byl na prohlídce loni v únoru v den zápasu. Lístek na zápas jsem měl, ale prohlídku jsme si stejně platil (možná jsem se mohl zeptat :-D). Na prohlídce jsem byl sám jedinej, takže se nečekalo až se nashromáždí lidi.

Lucas8 - 08/01/2018 - 22:02

Beaver kdyz se podivas nejake dva mesice zpatky tak je tady na webu clanek primo o tour de mestalla a jinak je to co hodinu ale mimo jejich siestu... jestli mas koupeny listek na zápas pres net tak mas prohlidku v cene. Nebo to tak aspon v loni bylo....

beaver - 08/01/2018 - 20:35

Caute, máte někdo zkušenosti s prohlídkou mestally? První únorový víkend budu ve Vale a rád bych se tam podíval. Na netu sem se dočetl, že tam bývá co půl hodiny prohlídka, myslíte že budou lidi, nebo budu muset čekat až se nashromazdi nějaká skupina? Pokud už někdo absolvoval budu moc rád za jakékoliv postřehy.

Valencianista - 03/01/2018 - 21:57

Jediná šanca LP za polčas a dajú gol... Ale za tú sračku sme si nič iné nezaslúžili. Santi Mina momentálne na Valenciu nemá, neviem čo sa sním stalo ale hrozne sa na neho pozerá a mal by ísť dole. Kombinačná hra bez Solera a Pareja neexistuje, iba to nakopávajú a nič z toho. LP naopak hrajú luxusne a ten pressing nám robí riadne problémy. Uvidíme či to zvládnu kondične. A Maksimovič to luxusne zajebal na konci

JEFFINHO - 03/01/2018 - 21:53

Moc se na to opět nedá dívat. Ukazuje se, že jestli se budem chtít udržet v první čtverce - musíme nutně posílit v podstatě do všech řad. Mina mně uplně leze na nervy jak se snaží zakončovat z každé pozice a při každém doteku padá a chce faul...záloha bez Pareja nic moc dopředu nevymyslí a myslím že místo Montoyi by měl jednoznačně taky přijít lepší hráč...

Joseph Dupleix - 03/01/2018 - 17:34

Co říkáte na možný příchod Marcana? Stoper, co není lazar by se hodil a navíc v nejlepším věku a nejspíš i formě.

Ingi - 28/12/2017 - 22:59

To je ta naše klasika, malé kluby neporážíme a hraje na nic. A když hrajeme s silnými kluby, tak výkon dobrý, ale obyčejně to nestačí :D

Jose.Enrique - 23/12/2017 - 22:19

A jinak všem netopýrům krásný vánoce Amunt.

Jose.Enrique - 23/12/2017 - 22:19

Ty vole místo abychom se po zaváhání Atletica vrátili na druhou příčku,můžeme být rádi,že prohrál Real i Sevilla,Už zase bychom měli začít vyhrávat nebo příští rok LM nebude,

jansosom - 23/12/2017 - 17:32

To je psychopat ten Zaza,cim skor zohnat nejakeho normalneho utocnika,nemotorny je a takto sproste sa necha vylucit,uz sa vracia do svojich starych kolaji

Lucas8 - 21/12/2017 - 14:15

Doporucuju sektor vedle kotle... ja jsem byl v prizemi v rohu a parada

Kr3mi - 20/12/2017 - 18:13

Kewell: díky i tobě. snad to nechají na tu neděli, bych musel koupit letenku s odletem o den dřív, to by se lehce prodražilo. A budu to kupovat přes web, chápu, že top sektory ve výběru nebudou :/

Kewell - 20/12/2017 - 13:15

Ideální je mít ve Valencii nekoho kdo ti lístky koupí na místě, protože na webu, jdou často do prodeje jen některé sektory. Jinak ale lístky koupit na webu Valencie (nejsou tam poplatky), ale na entradas.com, když se blíží prodej, se dá dočíst kdy se otevře prodej pro veřejnost (Zatím tam nic není). Jinak bez problému se dájí lupeny koupit na místě v den zápasu od překupníků, ale počítat minimálně s přirážkou 100% :-D.

JEFFINHO - 20/12/2017 - 13:00

Goncalo Guedes letos úspěšně hostuje z PSG ve Valencii a ve španělském klubu by mohl zakotvit natrvalo. O hráče stojí například Real Madrid, Valencia ovšem portugalského fotbalistu hodlá udržet a podle posledních zpráv je na světě dohoda o přestupu za 35 milionů eur.

Kewell - 20/12/2017 - 11:58

Čau,co vím tak přesný termíny a časy zápasů se určují tak 3 týdny až měsíc před zápasem. Takže s tím 28. bych ještě nepočítal (může to být kdykoliv o tom víkendu) Já vzdycky koukal na laliga.es a celendario. Aktuálně tam mají rozlosovaný teprve víkend kolem 14.1. Na toho 28.1. tam jsou zatím všechny zápasy na stejnej den což se bude tutově měnit.

Kr3mi - 18/12/2017 - 18:16

Syphoon&Lucas: díky oběma! budu to hlídat každý den. Ještě se zeptám, mají v Lalize taky čachry s termíny zápasů skrz TV prává jako u nás nebo se toho termínu 28.1. můžu držet? Ještě by mě naštvalo, kdyby ten zápas odložili, ale LM se v zimě nehraje a s pohárem se to krýt nebude.

Syphoon - 18/12/2017 - 11:45

Kr3mi: já kupoval na Real cca 5 let dozadu za 1OO euro přes klub. Problém byl, že lístky do prodeje skočily tehdá pouze 3 týdny před utkáním a letenky už jsem měl asi 3 měsíce :) Myslím, že je možnost to koupit přes sprostřetkovatele i půl roku dopředu, ale ta cena je tak 2x vyšší. :) PS: lístky jsem objednal na netu, ale vyzvedával jsem si je až v den zápasu na kase na stadionu, ale to už dneska bude asi jinak :)

Lucas8 - 17/12/2017 - 20:41

Kr3mi jo pres ofik web je toto nejlepsi... akorat toze hlidej real bude vyprodany hned

JEFFINHO - 16/12/2017 - 20:36

To zas byl vykon teda..Montoya uz klasicky velice slaby, Perreira nulovy, Rodrigo taky nic neukazal...jediny kdo si zaslouzil pochvalu je Kondogbia...v zime musine posilit

Kr3mi - 15/12/2017 - 21:09

Má tady někdo zkušenosti s nákupem lupenů na VCF? Chtěl bych mrknout v lednu na Real. Za každý tip budu rád. Předpokládám, že nejlepší bude kupovat lístk přímo z ofiko webu.

Jenseny - 09/12/2017 - 22:37

za ten druhý poločas facku!! Ale štěstí, že si za tu penaltu mohli sami :D

Jenseny - 09/12/2017 - 21:43

hodně pohledný fotbal, jenom bychom měli proměňovat tutovky nebo se to vymstí! Jinak přijde mi, že pereira hodně brzdí útoky a zbytečně vymýšlí blbosti

Ingi - 09/12/2017 - 21:14

Zaza :) Konečně to tam padlo :)

Lucas8 - 06/12/2017 - 08:39

Pastoreho bych asi taky bral ikdyz si pamatuju ze kdyz sel z Palerma tak to byl celkem problemovy hrac... kazdopadne bude asi s tema posilama problem kvuli toho debilniho fair play a stale jsme minus kvuli neucasti v poharech... aby nas spis necekal vyprodej o5

jansosom - 05/12/2017 - 20:54

Ja si myslim tiez,ze by bol prinosom pre nase muzstvo Pastore,on je velmi kreativny hrac a niekedy mi tam nieco take chyba,ako aj teraz v Getafe,nic prekvapujuce,kazda akcia ako cez kopirak,aj ked teraz by som nehladal vinnika v Parejovi,tim zlyhal takticky a este ked isiel dole Kongdobia,to uz ani nehovorim,toho si musi Valencia udrzat,dovolim si povedat zatial nas najlepsi hrac v sezone,kolko spinavej roboty urobi,vyhrava skoro kazdy osobny suboj a este podporuje aj utok.

JEFFINHO - 05/12/2017 - 11:32

Pastoreho bych asi bral. Hlavne Parejo by si musel zacit hlidat ty jeho ztraty..protoze kdyz by nehral dobre, vedel by, ze na lavce ceka kvalitni hrac, ktery ho muze nahradit .... momentalne si Parejo muze hrat jak se mu zachce, protoze za nej nemame nahradu

jansosom - 03/12/2017 - 18:06

Zial za predvedenu hru si nezasluzime dnes ani bod,nechapem mame o hraca viac a my si cely zapas nevytvorime normalnu sancu,jedine standardky boli nebezpecne,iba nakopavame lopty ach jaj.

JEFFINHO - 03/12/2017 - 16:43

pekna divocina zatim

Harakant - 03/12/2017 - 12:04

Neeee :D Síce bez pár kľúčových hráčov, ale Los Che to dá a na šmejdov z Katalánska sa dotiahne na rozdiel 2 bodov :p

mikita10sM - 03/12/2017 - 10:17

no co bude to dnes za 3b či už sa nám to zlomí ? :D

Ingi - 01/12/2017 - 19:50

Ahoj, nějaká nová tvář? :D

Gaspa - 30/11/2017 - 21:30

Ahoj :)

Chat je pouze pro registrované!

Sledujte nás na Facebooku

Poslední komentáře

Dneska velmi pěkné utkání, obrana celkem šlapala, i když občas tam bylo okénko, ale Alves ukázal své...
Po každém zápase mám s to chutí vyhodit některého hráče za absolutně bídný výkon a dneska asi budu v...
Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__