Přestupové dění
  • Registrace

SLEDOVALI JSME ONLINE: Poslední dny letního přestupového období 2017

guedespereira4977AKTUALIZACE 2. 9. 2017 18:05 Ani letos neochudíme naše čtenáře o pravidelný online ze závěru přestupového období, přičemž o nejžhavějších spekulacích a případně o uskutečněných přestupech vás budeme informovat dnes i zítra, neboť letní přestupové období ve Španělsku končí až o půlnoci 1. září.

Španělské týmy tak mají o den více času na získávání posil, než třeba týmy v Anglii, Francii, Německu, Itálii, Holandsku a Rusku, kde všude skončí přestupy již dnes o půlnoci. Do těchto zemí tak Valencia může prodávat již pouze dnes. Naopak nakupovat může i zítra, ovšem prodávat by mohla již jen do zemí jako Turecko, Ukrajina nebo třeba Portugalsko, kde letní přestupové období 2017 končí rovněž v září.

Nejnovější informace budou v našem online přenosu řazeny tradičně nejvýš a hned pod nadpisem bude uváděn čas aktualizace článku, tedy přidání nejnovějších informací, aby  se čtenáři o aktualizaci dozvěděli i při pouhé návštěvě hlavní strany.

SOBOTA 2. ZÁŘÍ 2017

18:05 - A to je pro letní přestupové léto roku 2017 již opavdu vše. Děkujeme za pozornost a doufáme, že jsme vám pomohli zorientovat se v množství informací hromadících se v posledních dnech a hodinách přestupového okna. Na viděnou na konci ledna!

18:00 - OFICIÁLNĚ Pár minut před páteční půlnocí, a tedy před koncem letního přestupového období 2017, umístila Valencia na svém webu hned dvě oficiální oznámení. Příchod Goncala Guedese z Paris Saint Germain byl již dříve ptvrzen francouzským celkem, ale dočkali jsme se i Andrease Pereiry z Manchesteru United. Oba na Mestallu zamířili na roční hostování bez výkupní klauzule.

17:55 - Již je tu období popřestupové, ale vzhledem k tomu, že vám dlužíme pár informací, tak je potřebanáš letošní letní online přenos řádně ukončit.

PÁTEK 1. ZÁŘÍ 2017

23:35 - Do konce letního přestupového období zbývá ve Španělsku jen pár desítek minut a nad Mestallou je zdá se klid. Přitom v pozdních večerních hodinách do kanceláří valencijského klubu zamířila stejně jako minulý rok dodávka čerstvé pizzy, čili se dala očekávat nějaká aktvita, ale tento předpoklad se prozatím nepotvrdil. Všichni především očekáváme, zda se Valencii podaří dotáhnout do konce příchod Andrease Pereiry z Manchesteru United. Zároveň je pravdou, že valencijský klub dosud oficiálně nepotvrdil ani Goncala Guedese z Paris Saint Germain, ale francouzský klub se již vyjádřil, takže o tomto přestupu snad netřeba pochybovati. Pokud se v úplném závěru přestupového období stane nějaká zásadní věc, tak vás o ní zítra budeme  samozřejmě informovat, a určitě se dostane i na nějaký souhrn všech příchodů a odchodů přestupového léta roku 2017, vždyť těch změn bylo celkem dost. Nyní již přejeme všem fanouškům Valencie dobrou noc!

22:10 - Z přestupového období zbývá 1 hodina a 50 minut. Kolem Netopýrů je relativní klid, jen se stále objevují zprávy o blížícím se příchodu Andrease Pereiry. Kolem Mousse Sissoka je absolutní informační klid. Ten je na druhou stranu i kolem Fabiana Orellany, který byl naopak jedním z hlavních kandidátů odchodu.

21:35 - Brazilský útočník Luan Vieira pravděpodobně v tomto přestupovém období na Mestallu opravdu nezamíří. Dle webu deníku Marca proběhla během dne dvě jednání, jedno v Brazílii a jedno ve Španělsku, ale Gremio míří na úspěch v Copa Libertadores a brazilského reprezentanta se odmítá vzdát. Valencia však doufá, že by s brazilskou protistranou mohla usednout k jednacímu stolu znovu v lednu, i když to bude Luan nejspíš žádaným zbožím, neboť v září 2018 mu skončí smlouva v jeho současném působišti.

21:15 - V Belgii narozený brazilský fotbalista Andreas Pereira má na Mestallu zamířit z Manchesteru United na roční hostování za 3 miliony eur. Teď už se jen do půlnoci dočkat oficiálního potvrzení hráčova příchodu.

21:00 - Podívejme se i na některé bývalé hráče Netopýrů. Vinicius Araujo dnes s Valencií rozvázal smlouvu a večer již dle očekávání zamířil do druholigové Zaragozy. V minulé sezóně byl Araujo na hostováních, a tak se na Mestalle s výjimkou krátkého období v lednu nesetkal s Munirem El Haddadim, který ve Valencii hostoval z Barcelony. Munir se po sezóně do Barcelony vrátil, ale větší šanci znovu nedostal a tak se mu hledalo další angažmá. Zájem mělo mít i valencijské Levante, ale Munir nakonec zamířil do Deportiva Alaves, kde se tak setká se svým loňským spoluhráčem z Valencie Alvarem Medranem, který bude v baskickém celku hostovat.

20:45 - Zatímco ráno vypadal na spadnutí odchod útočníka valencijské rezervy Rafy Mira do madridského Realu, postupem času se situace zklidnila a nyní to vypadá, že se o něho už Bílý balet snažit nebude. Pokud by se Netopýrům nepodařilo očekávaného tahouna VCF Mestalla v této sezóně přesvědčit k prodloužení smlouvy, tak by v létě 2018 mohl zdarma zamířit, kam by chtěl.

20:40 - Do konce letního přestupového období 2017 zbývají 3 hodiny a 20 minut. Čeká nás po zisku Goncala Guedese už klidný závěr přestupového léta nebo se dočkáme ještě nějakého vzrušení? No vypadá to, že by se ještě něco přihodit mohlo. Jednání probíhající s Moussem Sissokem jsou údajně stále aktuální, avšak objevila se i alternativa. Tou by mohl být Denis Suarez z Barcelony. Jeho získání by se trenér Marcelino rozhodně nebránil, neboť ze společného působení ve Villarrealu ho dobře zná. V médiích se objevila i spekulace, že by Suarez mohl figurovat ve směně s Barcelonou, do které by byl zahrnut i Dani Parejo, ale zástupce valencijského kapitána se následně nechal slyšet, že Parejo zůstane na Mestalle. Znovu se nám na přestupové scéně objevuje i jméno Andreas Pereira. Hráč Manchesteru United měl být svého času blízko příchodu do Valencie, včera se pro změnu objevovaly informace, že Pereira zůstane v Manchesteru, no a nyní jsou zpět informace, že Pereira je již skoro jednou nohou u Netopýrů.

19:45 - OFICIÁLNĚ Valencia ani tentokrát nevyjde poslední den přestupového období naprázdno, francouzský fotbalový klub Paris Saint Germain oficiálně oznámil, že na hostování do 30. června 2018 na Mestallu míří Goncalo Guedes. Hostování je bez opce na trvalý přestup.

19:20 - Zhruba před třemi hodinami jsme vás informovali, že dle brazilského deníku Globoesporte měli být zástupci valencijského klubu v Brazílii, kde se snažili sjednat příchod útočníka Luana Vieiry na Mestalu. Nyní naopak server PlazaDeportiva.com informuje, že hráčův agent před chvílí opustil sídlo Netopýrů ve Valencii. Bohužel rovněž informuje, že hráčův příchod z Gremia se zdá být nepravděpodobný, neboť brazilský klub chce zaútočit na triumf v Copa Libertadores a k tomu potřebuje i svoji ofenzivní hvězdu. 

17:35 - Zatímco média spekulují o zájmu Valencie o brazilského útočníka Luana Vieira z Gremia, viceprezident brazilského klubu Odorico Roman řekl, že Gremio v současnosti nejedná o odchodu žádného hráče z prvního týmu.

16:40 - Již v červnu jsme vás informovali o návštěvě legendárního brazilského fotbalisty Mazinha v Paterně (článek si můžete připomenout zde), kde se setkal se sportovním ředitelem Los Che Jose Ramonem Alesancem. Tématem měla být i budoucnost Mazinhova mladšího syna, záložníka Barcelony Rafinhy. Nyní server PlazaDeportiva.com informuje, že Mazinho zamířil za vedením Barcelony jednat o využití svého syna v klubu v rozbíhající se sezóně 2017/2018. Valencijský klub Mazinhovy snahy zpovzdálí sleduje, ale momentálně to nevypadá, že by měl Rafinha, bratranec valencijského Rodriga Morena, na Mestallu zamířit. V posledních hodinách údajně naopak Barcelona projevila zájem o valencijského kapitána Daniho Pareja, ale Los Che odmítli vyjednávat a katalánský celek odkázali na hráčovu výkupní klauzuli 50 milionů eur.

16:25 - Dle serveru PlazaDeportiva.com, který se odkazuje na brazilský deník Globoesporte, by Valencia nemusela dlouho zůstat bez útočníka brazilské národnosti. Volné místo v útoku Los Che totiž dle brazilského listu nezaplní ani Lucas Perez, ani Luciano Vietto, ale čtyřiadvacetiletý Luan Vieira z brazilského Gremia. Dle informací ze zámoří jsou vyslanci klubu v Brazílii, kde jednají o přestupu hráče Luana Guilherme de Jesuse Vieiry na Mestallu. Netopýři jsou ochotni zaplatit až 10 milionů eur.

16:10 - OFICIÁLNĚ Valencii již během dneška opustil druhý hráč. Do kanceláří klubu  dnes odpoledne zamířil brazilský útočník Vinicius Araujo, aby vyjednal ukončení své smlouvy. O tom, že byla jeho snaha úspěšná, svědčí prohlášení na webu Los Che, které oficiálně potvrzuje rozvázání hráčovy smlouvy. Araujo nyní nejspíš jako volný hráč zamíří do druholigové Zaragozy. Od svého příchodu do valencijského klubu v zimním přestupovém období uprostřed sezóny 2013/2014 odehrál Brazilec za Netopýry pouze sedm oficiálních utkání a vstřelil jeden gól, většinu svého angažmá u Netopýrů strávil na hostování v jiných klubech (Standard Lutych, Recife, Huesca).  

13:10 - Dle serveru PlazaDeportiva.com by Valencia ve zbývajících jedenácti hodinách letního přestupového období roku 2017 ráda dotáhla do úspěšného konce jednání o třech posilách. Příchod Goncala Guedese z Paris Saint Germain má být téměř hotov, jednání o druhé (nejmenované) posile má být v poměrně pokročilém stadiu a o třetího hráče (který serverem rovněž nebyl jmenován) by klub ještě rád zabojoval.

12:45 - Podle španělského deníku Marca, který se odvolává na portugalský list A Bola, nadále trvá zájem lisabonské Benficy o valencijského stopera Ezequiela Garaye. Portugalský tým by navíc chtěl získat i dalšího svého bývalého hráče, a to sice Nico Gaitana z Atletica Madrid, přičemž ten byl včera v médiích zmiňován i jako možný objekt zájmu Los Che.

11:20 - OFICIÁLNĚ Informaci z předchozí zprávy musíme během pár minutek poupravit, odchod Alvara Medrana do Deportiva Alaves je již úplně hotovou záležitostí, valencijský klub právě vydal oficiálni vyjádření, že se španělský záložník do baskického celku přesune na roční hostování.

11:10 - Na pátečním tréninku Netopýrů scházel záložník Alvaro Medran, jehož odchod do Deportiva Alaves je již téměř hotovou záležitostí.

11:05 - Aby závěr přestupového období neskončil pro Netopýry úplným fiaskem, proto se vydal prezident klubu Anil Murthy do Paříže. Záměr je jasný, přivést na Mestallu Goncala Guedese. V PSG sice panují obavy z možného odchodu Angela Di Marii, ale ani v tom případě by francouzský celek nedostatkem ofenzivních hráčů rozhodně netrpěl. Za mnohamilionovými posilami Neymarem a Mbappem jsou stávající hráči klubu Cavani, Julian Draxler, Lucas Moura nebo třeba Pastore. Potřeby všech těchto fotbalistů bude muset při skládání zápasových sestav uspokojit bývalý valencijský trenér Unai Emery.

10:47 - Zatímco první tým řeší možné odchody hráčů, kteří by v sezóně nedostávali mnoho herního času, rezervnímu celku VCF Mestalla hrozí odchod významné opory. Útočník Rafa Mir se účastnil předsezónní přípravy s prvním týmem, ale trenér Marcelino si ho nakonec pro své sezónní záměry nevybral, čili vysoký útočník zamířil zpět do rezervy. Tento stav věci ho samozřejmě příliš nepotěšil, a tak když se se zájmem ozval Real Madrid, tak s přesvědčováním hráče neměl mnoho práce. Rafa Mir má s Valencií smlouvu již pouze do roku 2018, takže nyní je poslední příležitost útočníka, který dal v prvních dvou zápasech VCF Mestalla v sezóně tři góly, zpeněžit. Spekuluje se o přestupní částce 0,5 až 1 milion eur, některé zdroje hovoří ale dokonce o částce 2,5 milionu eur. Valencia chtěla do odchodu Rafy Mira zakomponovat přesun defenzivního záložníka Marcose Llorenteho opačným směrem, ale Zinedine Zidane prý mladého Španěla v sezóně bude potřebovat, čili tato možnost padla.

7:35 - Krom v předchozím v bodě vzpomínaných příchodů bude dnes Valencia opět řešit i odchody některých hráčů prvního týmu, a to konkrétně u Vinicia Arauja, Fabiana Orellany, Alvara Medrana, ale i u zatím celkem opomíjeného Roberta Ibaneze. Určitě se můžeme dočkat i nějakého dalšího odchodu, ale tito čtyři by měli být nejvíc v kurzu. Jistě, zájem na přestupovém trhu by byl jistě i například o Ezequiela Garaye, ale trenér Marcelino Garcia Toral před pár dny prohlásil, že takto krátce před koncem přestupového období nechce o svoji klíčovou postavu přijít. Největší zájem byl o valencijského stopera z Ruska, no tamní kluby již dnes nakupovat nemohou, ale například v Portugalsku je ještě přestupové okno otevřeno a jedním ze zájemců údajně byla i Benfica Lisabon. Pokud by měl Argentinec Mestallu přece jen opustit, tak by ho údajně mohl nahradit brazilský stoper Atalanty Bergamo Rafael Toloie.

7:15 - Vzhledem k tomu, že nás včera večer zradila i technika, tak se podívejme, jaké nové přestupové informace se v posledních hodinách posledního srpnového dne roku 2017 objevily. Již včera večer jsme informovali, že Paris Saint Germain získalo Kyliana Mbappeho z AS Monaco, což by mělo cestu na Mestallu uvolnit Goncalo Guedesovi. Uvšem později se objevily informace, že tuto cestu by mohl znemožnit přestup Angela Di Marii z pařížského klubu. O bývalého hráče Realu Madrid má mít zájem Barcelona. Vzhledem k tomu, že již pravděpodobně padla možnost příchodu Andrease Pereiry, tak by ztráta Guedese mohla mít fatální následky, neboť by tu najednou nebyla žádná posila pro kraje záložní řady. Alternativou by se mohl stát francouzský reprezentant Moussa Sissoko, který je sice v první řadě středním záložníkem, ale na domácím evropském šampionátu v roce 2016 předváděl povedené výkony i u pravé postranní čáry. Včerejší večer pak přinesl do souvislosti s Los Che jméno Nica Gaitana, o kterého měli Netopýři zájem již během jeho působení v Benfice Lisabon. Nyní je tento Argentinec hráčem Atletica Madrid. Do útoku už Valencia určitě nezíská Lucase Pereze, neboť tento hráč Arsenalu je již oficiálně na hostování v Deportivu La Coruna.

7:00 - Dobré ráno, vítejte u posledního dne letního přestupového období 2017 ve Španělsku. V několika jiných zemích (např. Anglie, Francie či Německo) už přestupové období skončilo, což ale neznamená, že by odsud Netopýři nemohli získat nějakou posilu. Pouze do nich nemohou nikoho poslat. Uvidíme tedy, nakolik se dnes Valencii zadaří. Pravdou je, že je ještě v kádru Netopýrů několik hráčů, kteří by rádi změnili působiště a na druhou stranu by pro zkvalitnění kádru bylo dobré přivést nějaké nové posily.

ČTVRTEK 31. SRPNA 2017

20:50 - Stále nepřicházejí žádné zprávy, které by Andrease Pereiru z Manchesteru United posouvaly blíže Valencii. Třebaže dohoda mezi kluby vypadala jako vyřízená, hráč nejspíš zůstane v Anglii. Zde tedy cesta majitele klubu Petera Lima nezafungovala. Stejně tak budou muset nejspíš fanoušci Los Che zapomenout na Lucase Pereze. Valencia údajně do Arsenalu vůbec neposlala nabídku na španělského střelce, a ten tak nejspíš zamíří do Deportiva La Coruna. Netopýři se tak nejspíš vrátí k Marcelinově ofenzivní prioritě, tedy k Lucianu Viettovi z Atletica Madrid. Mladý Argentinec sice dnes normálně trénoval se svými klubovými spoluhráči, ale jistě si uvědomuje, že otázka jeho dalšího působení vyřešena není. Ve hře je hostování s opcí na trvalý přestup. Jinak zajímavá zpráva přišla i z Francie. Paris Saint Germain oficiálně oznámili získání Kyliana Mbappeho, což se Valencie na první pohled tak úplně netýká, ale dle dřívějších spekulací v médiích se právě na příchod Mbappeho do Paříže čekalo ve věci odchodu Goncala Guedese z Paříže do Valencie.

20:25 - Tento týden již tedy Valencii opustili dva hráči, ale mohou následovat i další. Nejvážněji vypadá situace u Alvara Medrana. Východošpanělský fotbalový klub údajně už dosáhl finální dohody s Deportivem Alaves a oficiálního oznámení bychom se mohli dočkat v nejbližších hodinách, kdy by zároveň byly ozřejmeny i další podrobnosti o přesunu valencijského záložníka do baskického klubu. Poněkud komplikovanější je situace u Fabiana Orellany. Již dříve jsme vás informovali, že měla být na dobré cestě vyjednávání mezi Valencií a Leganes, no odpoledne byl najednou chilský záložník blíže přesunu do kádru Getafe. Madridský celek však nemá zájem o hostování hráče. Na druhou stranu Valencia se nemíní bývalého hráče Celty Vigo, který na Mestallu přišel teprve letos v lednu, zbavovat za každou cenu. Třetím hráčem, jehož možný konec na Mestalle se bude v závěru přestupového období nejvíce řešit, je Vinicius Araujo. Brazilský útočník od přestupu k Netopýrům putuje z jednoho hostování do druhého a to by již rád změnil. Proto by chtěl ve Valencii ukončit kontrakt platný do roku 2019 s tím, že by mu klub vyplatil zbytek smlouvy. No Los Che jsou zásadně proti.

20:00 - OFICIÁLNĚ Přesun portugalského útočníka či chcete-li ofenzivního záložníka Luise Carlose Almeidy da Cunha, fanouškům známějším spíše pod jménem Nani, již byl oficiálně oznámen na webu Valencie i na webu římského Lazia, kam zkušený hráč, kterého bohužel během jeho ročního působení na Mestalle dosti pronásledovala zranění, míří na roční hostování.  Poté bude moci Lazio Naniho získat na trvalý přestup. Finanční náležitosti přestupu nebyly zveřejněny, dle spekulací médií Lazio za hosování zaplatí 3,5 milionu eur, opce pro přestup je 8 milionů eur a další 3 miliony eur by Netopýři mohli získat v případě, že se Nanimu a Laziu bude dařit, tedy ve formě bonusů.

13:10 - Dle agenta Fabiana Orellany jsou na dobré cestě vyjednávání mezi Leganes a Valencií o případném hostování chilského hráče.

13:05 - Dle španělského deníku Marca by se už musel stát pouze zázrak, aby se uskutečnil přesun Andrease Pereiry na Mestallu. (zdroj: Marca)

12:00 - Poslední souhrn přestupových spekulací týkajících se Valencie jsme vám přinesli v pondělí (připomenout si ho můžete zde). Od té doby Valencia na přestupovém trhu dotáhla do zdárného konce pouze přestup Aymena Abdennoura, který zamířil na hostování do francouzského Olympique Marseille (informovali jsme zde). Dalším hráčem, který je velmi blízko přestupu, je portugalský ofenzivní hráč Nani, který dnes ráno odcestoval do Říma, kde se podrobí zdravotní prohlídce a následně se (samozřejmě v případě úspěšné zdravotní prohlídky) stane hráčem Lazia. Sám římský klub již uveřejnil foto hráče pózujícího s klubovou šálou na svém facebooku. Portugalec má zamířit na hostování, přičemž Lazio by mělo opci na trvalý přestup za 16 milionů eur. Naniho odchod by uvolnil prostor ve valencijském útoku, který by však zřejmě nezaplnil Lucas Perez. Tento hráč Arsenalu má být totiž blízko návratu do Deportiva La Coruna, což je ostatně i jeho přáním. Dalším hráčem, který by mohl v nejbližších hodinách opustit Mestallu, je záložník Alvaro Medran. Ten nechyběl v základní sestavě proti Las Palmas v úvodním ligovém kole, ale po příchodu Kondogbii si uvědomil, že by již mnoho herního prostoru nedostával. Zájem o něho má mít údajně Deportivo Alaves. No snad by Medran nedopadl jako Nando Garcia, který do Deportiva Alaves před pár dny přestoupil (informovali jsme zde), ale jeho nový klub ho obratem poslal na hostování do druholigové Lorcy. Dalšími hráči na odchodu mají být Fabian Orellana, o něhož má pravděpodobně největší zájem Getafe, a Vinicius Araujo, o kterého se zajímá druholigová Zaragoza. Krom v pondělním článku vzpomínaných možných příchodů Goncala Guedese z PSG a Andrease Pereiry z Manchesteru United se v posledních dnech objevila spekulace o zájmu Valencie o francouzského záložníka Mousse Sissoka z Tottenhamu.

Přihlášení

Chatbox

Gudweks - 26/04/2018 - 12:10

Propecia Generique Discount Real On Line Elocon Tablet Medicine Overseas Mastercard cialis Secure Generic Elocon 0.1% In Germany

Keleagego - 26/04/2018 - 01:16

Viagra Cialis Generico п»їcialis Levitra 20mg 8 Stuck Preisvergleich

Keleagego - 25/04/2018 - 17:35

Generic Viagra 50 Mg Cheap For Sale Generic 120mg Sildenafil Keflex Products online cialis Fluoxetine Fluoxetinum Genuine Viagra Cheap

Keleagego - 25/04/2018 - 04:54

Order Tamoxifen Online Commander Viagra cialis from canada Cialis Kaufen Internet Nuevo Hora Para Tomar Propecia

Keleagego - 24/04/2018 - 21:42

Mavidol cialis How Do A Zithromax Capsule Look

JEFFINHO - 23/04/2018 - 13:52

Cancelo udajne podepsal v Interu na 4roky...tak a ted chci videt stejne zpravy o nas a Kondogbiovi

venab - 22/04/2018 - 21:36

zdravím, měl by někd zájem o krásnou vlajku VCF koupeno během superpohar08 na Mestalle? vodnikk @ seznam.cz

Keleagego - 22/04/2018 - 14:41

Zithromax For Oral Suspension online pharmacy Tadalafil 20 Mg Softgel Discount Viagra Pills

Keleagego - 22/04/2018 - 01:54

Package Insert Amoxicillin Can I Buy Synthroid Online cialis generic Buy Clomid In Uk Keflex For Staph

Lucas8 - 21/04/2018 - 16:33

lepsi link http://extremotvplay.com/en-vivo/directv-sports.php

Lucas8 - 21/04/2018 - 16:17

link http://capoliga79.blogspot.cz/2018/03/capo2.html

Lucas8 - 21/04/2018 - 16:13

pojdem Celta je bez Aspase polovicni... coz se da rict i o nas bez Pareja ale tak snad...

Harakant - 20/04/2018 - 11:20

Nechápem tú zostavu... Už ide do tuhého... Finiš sezóny je skoro tu a Marcelino zavalí takúto zostavu? Nebyť tej prehry, tak máme narovnako body s Real Madrid a už len trojbodové manko na Atletico Madrid... :(

holm-x - 18/04/2018 - 20:41

A famozní Montoya. Po sezoně hostující hráči odejdou a toto bude standart. Čeká nás dost práce.

JEFFINHO - 18/04/2018 - 20:24

Ja opravdu nechapu proc chteji koupit nuloveho Perreiru...a co dela v zakladu minusovy Vietto to mi hlava taky nebere..to muzem hrat rovnou v deseti...k tomu se pridal neviditelny Maksimovic, spatne branici Murillo a rozhodci ktery nevi co ma piskat a vypada to jak to vypada

holm-x - 18/04/2018 - 20:06

Sakra pošli tam normální sestavu. Tenhle soubor si ani neškrtne.....

JEFFINHO - 14/04/2018 - 17:08

Zatim hrajem dost dobre...ale z tolika sanci se proste musi dat gol, kor na Camp Nou

Daupe - 09/04/2018 - 11:21

ahoj

Harakant - 08/04/2018 - 19:31

Real s Atleticom dnes remozovali!!! :O Los Che to dnes musia dať a ŠUP na tretie miesto :) AMUNT

Harakant - 06/04/2018 - 21:46

Neviem, či som dobre zahliadol... Ale dnes pred odchodom do mesta som len zahliadol na sociálnej siete správu ohľadom Guedesa a 35 miliónov €... Nevie niekto niečo bližšie???

JEFFINHO - 01/04/2018 - 17:04

...no zatim i ten vykon je takovy aprilovy...

Bembli - 01/04/2018 - 13:38

Tak co sejdeme se v Plzni ? :D snad seženu lítky, docela se těším :D

Woyta - 01/04/2018 - 12:08

Osobni zkusenost s tim nemam, ale dle informaci od jinych co to vyuzili ti to prijde na mail a ty to iba vytlacis.

aimardj - 01/04/2018 - 11:42

Diky za radu. Tieto 2 moznosti som vybral aj ja. Lebo inym strankam neverim. A nevies nahodou ako to chodi na tej stranke valencie ? Ci listky poslu na mail alebo postou ?

Woyta - 01/04/2018 - 11:20

ahoj, tak to ti tajně závidím. Také mne čeká rozlučka se svobodou, ale bohužel ne ve Valencii. Na Getafe určitě nebudou před zápasem vyprodané, takže doporučuji zajít odpoledne na pokladny a osobně koupit. Pokud máš i tak obavy, Případně lze i online, přes oficiálního distributora, ale lístky teprve začnou prodávat až cca týden před zápasem. Lístky ti nebudou posílat, ale vytiskneš si je. Link zde: http://en.valenciacf.com/ver/1002/buy-tickets-online.html

aimardj - 01/04/2018 - 11:09

Caute. Potreboval by som poradit. Mam rozlucku zo slobodu vo Valencii a chcel by som kuknut aj zapas. Valencia-Getafe. Kde mam kupit lisky ? Myslite ze by mi do 2 tyzdnov prisli lisky ? Ak ano aka stranka ? Alebo radsej az na mieste ?

Sven - 30/03/2018 - 13:44

hele a podsem tady tady mam spiciho jezise i s vojakama :)

JaakkoPN - 26/03/2018 - 11:22

Ale Jose nebud na chlapca zly...mozno je len fanusikom Emeryho heh

Jose.Enrique - 25/03/2018 - 09:59

Sven no tvl.Ty si marný,tady si na stránce klubu Valencia CF,ne někde i slimejšů v Abu Dhabí,vůbec nechápu proč nás informuješ o tom co se děje v tom uměle vytvořeném klubu,který ani z ropou nedokázal NIC,tedy pokud nepočítám Ligue 1,což je liga opravdu na "úrovni"

Sven - 24/03/2018 - 21:51

l nebo nabil zase jak chcete jen na dno dzeka

Sven - 24/03/2018 - 21:49

PSG v létě vymění kouče, prozradil MeunierO tom, že kouč Unai Emery by v létě mohl opustit Paris Saint Germain se od vyřazení klubu v osmifinále Ligy mistrů mluví takřka neustále. Tentokrát to ale prohlásil přímo jeden z hráčů PSG. "V létě dojde v PSG k mnoha změnám, včetně kouče," prohlásil během reprezentačního srazu Belgičan Thomas Meunier a slova okamžitě převzala řada francouzských médií včetně L'Equipe. Emery s klubem ve své první sezóně vyhrál domácí pohár i ligový pohár. Letos může obě trofeje obhájit a přidat i ligový triumf. (dailymail.co.uk)to jsou jenom kecy nebo zvasty jak chcete nejake zbloudile, poblouznene dusicky, belgicani jsou nejlepsi ve fotbale, ale odsad pocad, asi si dal pulku do nosa a da

JaakkoPN - 23/03/2018 - 21:07

Rodrigo dava gol Nemecku

Ingi - 16/03/2018 - 21:37

Ano, na oba přáteláky. Proběhnou 23. a 27. března

JaakkoPN - 16/03/2018 - 18:30

Dani Parejo vraj premierovo v nominacii Španielska na zapasy proti Nemecku a Argentine ?

Joseph Dupleix - 16/03/2018 - 15:11

To vypadá dost blbě. Aderlan odehrál v Sao Paolu 8 minut a Abdennour v Marseille taky zrovna nezáří, takže se u nich uplatnění opce očekávat nedá + ten Nani. Dá se očekávat, že Orellanu vykoupí Eibar a Cancela Inter. Jinak bída.

JEFFINHO - 15/03/2018 - 08:35

Tak prej nakonec Kondogbiu vykoupime (zdroj EF)..to by byla parada!!! Docela bych uvital nejaky clanek o nasich hracich na hostovani a jak to vypada s uplatnenim opci (napr sem cetl, ze Naniho Lazio nevykoupi a my se ho budem snazit prodat do Ciny...)

Sven - 13/03/2018 - 14:42

villa gol v nedeli

Harakant - 12/03/2018 - 20:28

A prečo sú dortmunďáci hajzli :D :D :D

Harakant - 12/03/2018 - 20:28

A prečo sú dortmunďáci hajzli :D :D :D

Sven - 12/03/2018 - 19:01

ten dortmund to jsou hajzlicci :)

Orven - 12/03/2018 - 13:53

ahoj

Harakant - 10/03/2018 - 22:01

Mimo reč... Minule som tu zachytil diskusiu ohľadom vstupeniek na zápasy a podobne.Náhodou nejaký "výlet" spojený so zápasom sa nekonali v minulosti?Len tak pre info xD

Harakant - 10/03/2018 - 21:58

Nebyť tej sérií prehier, tak Valencia by mohla byť aj vyššie :)Ale, ak už Netopiere nezaváhajú a súperi áno :S ...Tak na konci sezóny to môže vyzerať aj inak :P

Jenseny - 10/03/2018 - 18:15

Rodrigo se hezky rozehrál... kdo by to do něj ještě před dvěma lety řekl... :D

Jose.Enrique - 10/03/2018 - 17:42

Tak jestli vyhrajeme u těch blbečků v Seville,tak příští rok hrajeme ligu mistrů.

Syphoon - 09/03/2018 - 07:56

Čelt jsem to, ale to bude nějakej blaf! Tedka mu to tam sice nepadá, ale i tak hraje dobře!

Santi - 07/03/2018 - 22:22

Taky se smeju, to není normální

JEFFINHO - 07/03/2018 - 21:04

Prej chceme prodat Zazu a ze ho pustime za 5mega...wtf? Opet nas klasicky nakup za draho / prodej za levno???

Santi - 06/03/2018 - 18:14

Tak prej na Goncala nebudou prachy, prý se bude jednat o dalším ročním hostování..., což je asi utopie, jelikož PSG potřebuje prodávat..., zdroj eurofotbal

Santi - 06/03/2018 - 16:10

Šak Cancelo 35M a Kondogbia 25M, tak 10 ještě zbyde..ať šetrří na Guedese.., třeba za 40 nebo 45 nám ho prodají

Chat je pouze pro registrované!

Sledujte nás na Facebooku

Poslední komentáře

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__