Přestupové dění
  • Registrace

SLEDOVALI JSME ONLINE: Poslední dny letního přestupového období 2017

guedespereira4977AKTUALIZACE 2. 9. 2017 18:05 Ani letos neochudíme naše čtenáře o pravidelný online ze závěru přestupového období, přičemž o nejžhavějších spekulacích a případně o uskutečněných přestupech vás budeme informovat dnes i zítra, neboť letní přestupové období ve Španělsku končí až o půlnoci 1. září.

Španělské týmy tak mají o den více času na získávání posil, než třeba týmy v Anglii, Francii, Německu, Itálii, Holandsku a Rusku, kde všude skončí přestupy již dnes o půlnoci. Do těchto zemí tak Valencia může prodávat již pouze dnes. Naopak nakupovat může i zítra, ovšem prodávat by mohla již jen do zemí jako Turecko, Ukrajina nebo třeba Portugalsko, kde letní přestupové období 2017 končí rovněž v září.

Nejnovější informace budou v našem online přenosu řazeny tradičně nejvýš a hned pod nadpisem bude uváděn čas aktualizace článku, tedy přidání nejnovějších informací, aby  se čtenáři o aktualizaci dozvěděli i při pouhé návštěvě hlavní strany.

SOBOTA 2. ZÁŘÍ 2017

18:05 - A to je pro letní přestupové léto roku 2017 již opavdu vše. Děkujeme za pozornost a doufáme, že jsme vám pomohli zorientovat se v množství informací hromadících se v posledních dnech a hodinách přestupového okna. Na viděnou na konci ledna!

18:00 - OFICIÁLNĚ Pár minut před páteční půlnocí, a tedy před koncem letního přestupového období 2017, umístila Valencia na svém webu hned dvě oficiální oznámení. Příchod Goncala Guedese z Paris Saint Germain byl již dříve ptvrzen francouzským celkem, ale dočkali jsme se i Andrease Pereiry z Manchesteru United. Oba na Mestallu zamířili na roční hostování bez výkupní klauzule.

17:55 - Již je tu období popřestupové, ale vzhledem k tomu, že vám dlužíme pár informací, tak je potřebanáš letošní letní online přenos řádně ukončit.

PÁTEK 1. ZÁŘÍ 2017

23:35 - Do konce letního přestupového období zbývá ve Španělsku jen pár desítek minut a nad Mestallou je zdá se klid. Přitom v pozdních večerních hodinách do kanceláří valencijského klubu zamířila stejně jako minulý rok dodávka čerstvé pizzy, čili se dala očekávat nějaká aktvita, ale tento předpoklad se prozatím nepotvrdil. Všichni především očekáváme, zda se Valencii podaří dotáhnout do konce příchod Andrease Pereiry z Manchesteru United. Zároveň je pravdou, že valencijský klub dosud oficiálně nepotvrdil ani Goncala Guedese z Paris Saint Germain, ale francouzský klub se již vyjádřil, takže o tomto přestupu snad netřeba pochybovati. Pokud se v úplném závěru přestupového období stane nějaká zásadní věc, tak vás o ní zítra budeme  samozřejmě informovat, a určitě se dostane i na nějaký souhrn všech příchodů a odchodů přestupového léta roku 2017, vždyť těch změn bylo celkem dost. Nyní již přejeme všem fanouškům Valencie dobrou noc!

22:10 - Z přestupového období zbývá 1 hodina a 50 minut. Kolem Netopýrů je relativní klid, jen se stále objevují zprávy o blížícím se příchodu Andrease Pereiry. Kolem Mousse Sissoka je absolutní informační klid. Ten je na druhou stranu i kolem Fabiana Orellany, který byl naopak jedním z hlavních kandidátů odchodu.

21:35 - Brazilský útočník Luan Vieira pravděpodobně v tomto přestupovém období na Mestallu opravdu nezamíří. Dle webu deníku Marca proběhla během dne dvě jednání, jedno v Brazílii a jedno ve Španělsku, ale Gremio míří na úspěch v Copa Libertadores a brazilského reprezentanta se odmítá vzdát. Valencia však doufá, že by s brazilskou protistranou mohla usednout k jednacímu stolu znovu v lednu, i když to bude Luan nejspíš žádaným zbožím, neboť v září 2018 mu skončí smlouva v jeho současném působišti.

21:15 - V Belgii narozený brazilský fotbalista Andreas Pereira má na Mestallu zamířit z Manchesteru United na roční hostování za 3 miliony eur. Teď už se jen do půlnoci dočkat oficiálního potvrzení hráčova příchodu.

21:00 - Podívejme se i na některé bývalé hráče Netopýrů. Vinicius Araujo dnes s Valencií rozvázal smlouvu a večer již dle očekávání zamířil do druholigové Zaragozy. V minulé sezóně byl Araujo na hostováních, a tak se na Mestalle s výjimkou krátkého období v lednu nesetkal s Munirem El Haddadim, který ve Valencii hostoval z Barcelony. Munir se po sezóně do Barcelony vrátil, ale větší šanci znovu nedostal a tak se mu hledalo další angažmá. Zájem mělo mít i valencijské Levante, ale Munir nakonec zamířil do Deportiva Alaves, kde se tak setká se svým loňským spoluhráčem z Valencie Alvarem Medranem, který bude v baskickém celku hostovat.

20:45 - Zatímco ráno vypadal na spadnutí odchod útočníka valencijské rezervy Rafy Mira do madridského Realu, postupem času se situace zklidnila a nyní to vypadá, že se o něho už Bílý balet snažit nebude. Pokud by se Netopýrům nepodařilo očekávaného tahouna VCF Mestalla v této sezóně přesvědčit k prodloužení smlouvy, tak by v létě 2018 mohl zdarma zamířit, kam by chtěl.

20:40 - Do konce letního přestupového období 2017 zbývají 3 hodiny a 20 minut. Čeká nás po zisku Goncala Guedese už klidný závěr přestupového léta nebo se dočkáme ještě nějakého vzrušení? No vypadá to, že by se ještě něco přihodit mohlo. Jednání probíhající s Moussem Sissokem jsou údajně stále aktuální, avšak objevila se i alternativa. Tou by mohl být Denis Suarez z Barcelony. Jeho získání by se trenér Marcelino rozhodně nebránil, neboť ze společného působení ve Villarrealu ho dobře zná. V médiích se objevila i spekulace, že by Suarez mohl figurovat ve směně s Barcelonou, do které by byl zahrnut i Dani Parejo, ale zástupce valencijského kapitána se následně nechal slyšet, že Parejo zůstane na Mestalle. Znovu se nám na přestupové scéně objevuje i jméno Andreas Pereira. Hráč Manchesteru United měl být svého času blízko příchodu do Valencie, včera se pro změnu objevovaly informace, že Pereira zůstane v Manchesteru, no a nyní jsou zpět informace, že Pereira je již skoro jednou nohou u Netopýrů.

19:45 - OFICIÁLNĚ Valencia ani tentokrát nevyjde poslední den přestupového období naprázdno, francouzský fotbalový klub Paris Saint Germain oficiálně oznámil, že na hostování do 30. června 2018 na Mestallu míří Goncalo Guedes. Hostování je bez opce na trvalý přestup.

19:20 - Zhruba před třemi hodinami jsme vás informovali, že dle brazilského deníku Globoesporte měli být zástupci valencijského klubu v Brazílii, kde se snažili sjednat příchod útočníka Luana Vieiry na Mestalu. Nyní naopak server PlazaDeportiva.com informuje, že hráčův agent před chvílí opustil sídlo Netopýrů ve Valencii. Bohužel rovněž informuje, že hráčův příchod z Gremia se zdá být nepravděpodobný, neboť brazilský klub chce zaútočit na triumf v Copa Libertadores a k tomu potřebuje i svoji ofenzivní hvězdu. 

17:35 - Zatímco média spekulují o zájmu Valencie o brazilského útočníka Luana Vieira z Gremia, viceprezident brazilského klubu Odorico Roman řekl, že Gremio v současnosti nejedná o odchodu žádného hráče z prvního týmu.

16:40 - Již v červnu jsme vás informovali o návštěvě legendárního brazilského fotbalisty Mazinha v Paterně (článek si můžete připomenout zde), kde se setkal se sportovním ředitelem Los Che Jose Ramonem Alesancem. Tématem měla být i budoucnost Mazinhova mladšího syna, záložníka Barcelony Rafinhy. Nyní server PlazaDeportiva.com informuje, že Mazinho zamířil za vedením Barcelony jednat o využití svého syna v klubu v rozbíhající se sezóně 2017/2018. Valencijský klub Mazinhovy snahy zpovzdálí sleduje, ale momentálně to nevypadá, že by měl Rafinha, bratranec valencijského Rodriga Morena, na Mestallu zamířit. V posledních hodinách údajně naopak Barcelona projevila zájem o valencijského kapitána Daniho Pareja, ale Los Che odmítli vyjednávat a katalánský celek odkázali na hráčovu výkupní klauzuli 50 milionů eur.

16:25 - Dle serveru PlazaDeportiva.com, který se odkazuje na brazilský deník Globoesporte, by Valencia nemusela dlouho zůstat bez útočníka brazilské národnosti. Volné místo v útoku Los Che totiž dle brazilského listu nezaplní ani Lucas Perez, ani Luciano Vietto, ale čtyřiadvacetiletý Luan Vieira z brazilského Gremia. Dle informací ze zámoří jsou vyslanci klubu v Brazílii, kde jednají o přestupu hráče Luana Guilherme de Jesuse Vieiry na Mestallu. Netopýři jsou ochotni zaplatit až 10 milionů eur.

16:10 - OFICIÁLNĚ Valencii již během dneška opustil druhý hráč. Do kanceláří klubu  dnes odpoledne zamířil brazilský útočník Vinicius Araujo, aby vyjednal ukončení své smlouvy. O tom, že byla jeho snaha úspěšná, svědčí prohlášení na webu Los Che, které oficiálně potvrzuje rozvázání hráčovy smlouvy. Araujo nyní nejspíš jako volný hráč zamíří do druholigové Zaragozy. Od svého příchodu do valencijského klubu v zimním přestupovém období uprostřed sezóny 2013/2014 odehrál Brazilec za Netopýry pouze sedm oficiálních utkání a vstřelil jeden gól, většinu svého angažmá u Netopýrů strávil na hostování v jiných klubech (Standard Lutych, Recife, Huesca).  

13:10 - Dle serveru PlazaDeportiva.com by Valencia ve zbývajících jedenácti hodinách letního přestupového období roku 2017 ráda dotáhla do úspěšného konce jednání o třech posilách. Příchod Goncala Guedese z Paris Saint Germain má být téměř hotov, jednání o druhé (nejmenované) posile má být v poměrně pokročilém stadiu a o třetího hráče (který serverem rovněž nebyl jmenován) by klub ještě rád zabojoval.

12:45 - Podle španělského deníku Marca, který se odvolává na portugalský list A Bola, nadále trvá zájem lisabonské Benficy o valencijského stopera Ezequiela Garaye. Portugalský tým by navíc chtěl získat i dalšího svého bývalého hráče, a to sice Nico Gaitana z Atletica Madrid, přičemž ten byl včera v médiích zmiňován i jako možný objekt zájmu Los Che.

11:20 - OFICIÁLNĚ Informaci z předchozí zprávy musíme během pár minutek poupravit, odchod Alvara Medrana do Deportiva Alaves je již úplně hotovou záležitostí, valencijský klub právě vydal oficiálni vyjádření, že se španělský záložník do baskického celku přesune na roční hostování.

11:10 - Na pátečním tréninku Netopýrů scházel záložník Alvaro Medran, jehož odchod do Deportiva Alaves je již téměř hotovou záležitostí.

11:05 - Aby závěr přestupového období neskončil pro Netopýry úplným fiaskem, proto se vydal prezident klubu Anil Murthy do Paříže. Záměr je jasný, přivést na Mestallu Goncala Guedese. V PSG sice panují obavy z možného odchodu Angela Di Marii, ale ani v tom případě by francouzský celek nedostatkem ofenzivních hráčů rozhodně netrpěl. Za mnohamilionovými posilami Neymarem a Mbappem jsou stávající hráči klubu Cavani, Julian Draxler, Lucas Moura nebo třeba Pastore. Potřeby všech těchto fotbalistů bude muset při skládání zápasových sestav uspokojit bývalý valencijský trenér Unai Emery.

10:47 - Zatímco první tým řeší možné odchody hráčů, kteří by v sezóně nedostávali mnoho herního času, rezervnímu celku VCF Mestalla hrozí odchod významné opory. Útočník Rafa Mir se účastnil předsezónní přípravy s prvním týmem, ale trenér Marcelino si ho nakonec pro své sezónní záměry nevybral, čili vysoký útočník zamířil zpět do rezervy. Tento stav věci ho samozřejmě příliš nepotěšil, a tak když se se zájmem ozval Real Madrid, tak s přesvědčováním hráče neměl mnoho práce. Rafa Mir má s Valencií smlouvu již pouze do roku 2018, takže nyní je poslední příležitost útočníka, který dal v prvních dvou zápasech VCF Mestalla v sezóně tři góly, zpeněžit. Spekuluje se o přestupní částce 0,5 až 1 milion eur, některé zdroje hovoří ale dokonce o částce 2,5 milionu eur. Valencia chtěla do odchodu Rafy Mira zakomponovat přesun defenzivního záložníka Marcose Llorenteho opačným směrem, ale Zinedine Zidane prý mladého Španěla v sezóně bude potřebovat, čili tato možnost padla.

7:35 - Krom v předchozím v bodě vzpomínaných příchodů bude dnes Valencia opět řešit i odchody některých hráčů prvního týmu, a to konkrétně u Vinicia Arauja, Fabiana Orellany, Alvara Medrana, ale i u zatím celkem opomíjeného Roberta Ibaneze. Určitě se můžeme dočkat i nějakého dalšího odchodu, ale tito čtyři by měli být nejvíc v kurzu. Jistě, zájem na přestupovém trhu by byl jistě i například o Ezequiela Garaye, ale trenér Marcelino Garcia Toral před pár dny prohlásil, že takto krátce před koncem přestupového období nechce o svoji klíčovou postavu přijít. Největší zájem byl o valencijského stopera z Ruska, no tamní kluby již dnes nakupovat nemohou, ale například v Portugalsku je ještě přestupové okno otevřeno a jedním ze zájemců údajně byla i Benfica Lisabon. Pokud by měl Argentinec Mestallu přece jen opustit, tak by ho údajně mohl nahradit brazilský stoper Atalanty Bergamo Rafael Toloie.

7:15 - Vzhledem k tomu, že nás včera večer zradila i technika, tak se podívejme, jaké nové přestupové informace se v posledních hodinách posledního srpnového dne roku 2017 objevily. Již včera večer jsme informovali, že Paris Saint Germain získalo Kyliana Mbappeho z AS Monaco, což by mělo cestu na Mestallu uvolnit Goncalo Guedesovi. Uvšem později se objevily informace, že tuto cestu by mohl znemožnit přestup Angela Di Marii z pařížského klubu. O bývalého hráče Realu Madrid má mít zájem Barcelona. Vzhledem k tomu, že již pravděpodobně padla možnost příchodu Andrease Pereiry, tak by ztráta Guedese mohla mít fatální následky, neboť by tu najednou nebyla žádná posila pro kraje záložní řady. Alternativou by se mohl stát francouzský reprezentant Moussa Sissoko, který je sice v první řadě středním záložníkem, ale na domácím evropském šampionátu v roce 2016 předváděl povedené výkony i u pravé postranní čáry. Včerejší večer pak přinesl do souvislosti s Los Che jméno Nica Gaitana, o kterého měli Netopýři zájem již během jeho působení v Benfice Lisabon. Nyní je tento Argentinec hráčem Atletica Madrid. Do útoku už Valencia určitě nezíská Lucase Pereze, neboť tento hráč Arsenalu je již oficiálně na hostování v Deportivu La Coruna.

7:00 - Dobré ráno, vítejte u posledního dne letního přestupového období 2017 ve Španělsku. V několika jiných zemích (např. Anglie, Francie či Německo) už přestupové období skončilo, což ale neznamená, že by odsud Netopýři nemohli získat nějakou posilu. Pouze do nich nemohou nikoho poslat. Uvidíme tedy, nakolik se dnes Valencii zadaří. Pravdou je, že je ještě v kádru Netopýrů několik hráčů, kteří by rádi změnili působiště a na druhou stranu by pro zkvalitnění kádru bylo dobré přivést nějaké nové posily.

ČTVRTEK 31. SRPNA 2017

20:50 - Stále nepřicházejí žádné zprávy, které by Andrease Pereiru z Manchesteru United posouvaly blíže Valencii. Třebaže dohoda mezi kluby vypadala jako vyřízená, hráč nejspíš zůstane v Anglii. Zde tedy cesta majitele klubu Petera Lima nezafungovala. Stejně tak budou muset nejspíš fanoušci Los Che zapomenout na Lucase Pereze. Valencia údajně do Arsenalu vůbec neposlala nabídku na španělského střelce, a ten tak nejspíš zamíří do Deportiva La Coruna. Netopýři se tak nejspíš vrátí k Marcelinově ofenzivní prioritě, tedy k Lucianu Viettovi z Atletica Madrid. Mladý Argentinec sice dnes normálně trénoval se svými klubovými spoluhráči, ale jistě si uvědomuje, že otázka jeho dalšího působení vyřešena není. Ve hře je hostování s opcí na trvalý přestup. Jinak zajímavá zpráva přišla i z Francie. Paris Saint Germain oficiálně oznámili získání Kyliana Mbappeho, což se Valencie na první pohled tak úplně netýká, ale dle dřívějších spekulací v médiích se právě na příchod Mbappeho do Paříže čekalo ve věci odchodu Goncala Guedese z Paříže do Valencie.

20:25 - Tento týden již tedy Valencii opustili dva hráči, ale mohou následovat i další. Nejvážněji vypadá situace u Alvara Medrana. Východošpanělský fotbalový klub údajně už dosáhl finální dohody s Deportivem Alaves a oficiálního oznámení bychom se mohli dočkat v nejbližších hodinách, kdy by zároveň byly ozřejmeny i další podrobnosti o přesunu valencijského záložníka do baskického klubu. Poněkud komplikovanější je situace u Fabiana Orellany. Již dříve jsme vás informovali, že měla být na dobré cestě vyjednávání mezi Valencií a Leganes, no odpoledne byl najednou chilský záložník blíže přesunu do kádru Getafe. Madridský celek však nemá zájem o hostování hráče. Na druhou stranu Valencia se nemíní bývalého hráče Celty Vigo, který na Mestallu přišel teprve letos v lednu, zbavovat za každou cenu. Třetím hráčem, jehož možný konec na Mestalle se bude v závěru přestupového období nejvíce řešit, je Vinicius Araujo. Brazilský útočník od přestupu k Netopýrům putuje z jednoho hostování do druhého a to by již rád změnil. Proto by chtěl ve Valencii ukončit kontrakt platný do roku 2019 s tím, že by mu klub vyplatil zbytek smlouvy. No Los Che jsou zásadně proti.

20:00 - OFICIÁLNĚ Přesun portugalského útočníka či chcete-li ofenzivního záložníka Luise Carlose Almeidy da Cunha, fanouškům známějším spíše pod jménem Nani, již byl oficiálně oznámen na webu Valencie i na webu římského Lazia, kam zkušený hráč, kterého bohužel během jeho ročního působení na Mestalle dosti pronásledovala zranění, míří na roční hostování.  Poté bude moci Lazio Naniho získat na trvalý přestup. Finanční náležitosti přestupu nebyly zveřejněny, dle spekulací médií Lazio za hosování zaplatí 3,5 milionu eur, opce pro přestup je 8 milionů eur a další 3 miliony eur by Netopýři mohli získat v případě, že se Nanimu a Laziu bude dařit, tedy ve formě bonusů.

13:10 - Dle agenta Fabiana Orellany jsou na dobré cestě vyjednávání mezi Leganes a Valencií o případném hostování chilského hráče.

13:05 - Dle španělského deníku Marca by se už musel stát pouze zázrak, aby se uskutečnil přesun Andrease Pereiry na Mestallu. (zdroj: Marca)

12:00 - Poslední souhrn přestupových spekulací týkajících se Valencie jsme vám přinesli v pondělí (připomenout si ho můžete zde). Od té doby Valencia na přestupovém trhu dotáhla do zdárného konce pouze přestup Aymena Abdennoura, který zamířil na hostování do francouzského Olympique Marseille (informovali jsme zde). Dalším hráčem, který je velmi blízko přestupu, je portugalský ofenzivní hráč Nani, který dnes ráno odcestoval do Říma, kde se podrobí zdravotní prohlídce a následně se (samozřejmě v případě úspěšné zdravotní prohlídky) stane hráčem Lazia. Sám římský klub již uveřejnil foto hráče pózujícího s klubovou šálou na svém facebooku. Portugalec má zamířit na hostování, přičemž Lazio by mělo opci na trvalý přestup za 16 milionů eur. Naniho odchod by uvolnil prostor ve valencijském útoku, který by však zřejmě nezaplnil Lucas Perez. Tento hráč Arsenalu má být totiž blízko návratu do Deportiva La Coruna, což je ostatně i jeho přáním. Dalším hráčem, který by mohl v nejbližších hodinách opustit Mestallu, je záložník Alvaro Medran. Ten nechyběl v základní sestavě proti Las Palmas v úvodním ligovém kole, ale po příchodu Kondogbii si uvědomil, že by již mnoho herního prostoru nedostával. Zájem o něho má mít údajně Deportivo Alaves. No snad by Medran nedopadl jako Nando Garcia, který do Deportiva Alaves před pár dny přestoupil (informovali jsme zde), ale jeho nový klub ho obratem poslal na hostování do druholigové Lorcy. Dalšími hráči na odchodu mají být Fabian Orellana, o něhož má pravděpodobně největší zájem Getafe, a Vinicius Araujo, o kterého se zajímá druholigová Zaragoza. Krom v pondělním článku vzpomínaných možných příchodů Goncala Guedese z PSG a Andrease Pereiry z Manchesteru United se v posledních dnech objevila spekulace o zájmu Valencie o francouzského záložníka Mousse Sissoka z Tottenhamu.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.

Přihlášení

Chatbox

Jenseny - 12/11/2017 - 18:20

Zaza je hodně emotivní hráč, můžeme být rádi, že se na hřišti krotí :D

Jenseny - 12/11/2017 - 18:20

Zaza je hodně emotivní hráč, můžeme být rádi, že se na hřišti krotí :D

Jenseny - 12/11/2017 - 18:20

Zaza je hodně emotivní hráč, můžeme být rádi, že se na hřišti krotí :D

mikita10sM - 05/11/2017 - 11:26

Podla mna hrali skvelo, inač sa trošku bojím čo vyvádza Zaza, napr. včera jak išiel z lavičky do kabíny, on mi príde taký ,,atomový inžinier" jak je Baloteli :D , dufam že si ho Marcelino ustráži :S

JEFFINHO - 04/11/2017 - 13:38

Nic moc zatim teda..takove neslane nemastne...a tech oken v obrane je taky dost...no snad to nejak ukopem

Valencianista - 04/11/2017 - 13:23

Ten Parejo je pre nas dolezitejsi hrac ako by sa na prvy pohlad mohlo zdat... V Alavese nam moc chybal

ruty - 04/11/2017 - 13:04

Pokud byste někdo nechtěl vyhledávat online přenos přes odkaz v článku, tak tento funguje slušně: http://www.sport247.live/en/player/59fd873102d77464382905/13/226/59fdac3c8ee94/ValenciaCF-CDLeganes/768/432

Lucas8 - 04/11/2017 - 11:18

Mel jsem sen ze prohrajeme 1:4 tak doufam ze se to nesplní :O

Harakant - 04/11/2017 - 10:21

Dúfam, že i dnes sa Los Che ponesú na víťaznej vlne a Zazík strelí nejakí ten gól :p

venab - 03/11/2017 - 20:34

kopy: sunar, plenky, znáš to....:D

JEFFINHO - 02/11/2017 - 11:47

ManU chce v zimě zpět Pereiru ... ty jo, asi mně to ani nevadí. Že by nějak extra vyčníval bych neřekl..

Kopy - 02/11/2017 - 10:15

venab taková svatost se neprodává ;)

venab - 30/10/2017 - 18:56

Zdravím, prodávám vlajku, rozměr 150x95cm, foto:http://www.imgup.cz/image/Ly3H

Lucas8 - 28/10/2017 - 15:02

Na to ze to bylo hnusne vtezstvi se vyserte. dulezite jsou 3 body! doma budem hrat zase jinak. Alaves byl dobre nachystany a bojvali jak lvi takze se nemuzeme divit ze jsme jim nedali 5. Kazdy zapas nebude jako proti Seville

Santi - 28/10/2017 - 14:56

Tak za tenhle hnus co předvedli 3 body?? Zasloužili si prohrát a ne vyhrát..

duffman.sk - 27/10/2017 - 23:23

Blbost, Bale bude v Reale do dochodku xD

Syphoon - 27/10/2017 - 10:55

Tak kolem Guedese už prý krouží Real, který hledá náhradu za Balea! :( Snad má kluk rozum!

Woyta - 25/10/2017 - 10:42

Víme, bude ošetřeno v novém webu, který plánujeme spustit cca do 2 týdnů.

Hrk - 25/10/2017 - 10:07

Btw víte, že ke článkům nelze vkládat žádné komentáře.

Lucas8 - 25/10/2017 - 07:09

Jeffinho podivame se

JEFFINHO - 25/10/2017 - 06:53

Kluci včera sem měl nějaké problémy s vkládáním komentářů z mobilu tady to chatu...při použití "... + smajlík mi to vždycky vzalo jenom první část komentáře a tu druhou jakoby zahodilo .. můžete na to mrknout???

JEFFINHO - 24/10/2017 - 21:48

na dva

JEFFINHO - 24/10/2017 - 21:47

odpovim si sam

JEFFINHO - 24/10/2017 - 21:17

Hraje se to na jeden nebo dva zapase?

JEFFINHO - 24/10/2017 - 21:16

Ten teren dava tem kombinacim pekne na prdel

Lucas8 - 24/10/2017 - 20:26

Jeste jeden odkaz : http://www.sport365.live/en/player/59eef26a572cd855943830/2/282/59ef8588db014/RealZaragoza-ValenciaCF/768/432

Lucas8 - 24/10/2017 - 20:23

Taky bych krotil euforii... a radeji si uzivejmeto aktualni hry... myslim ze ty horsi vysledky prijdou

Lucas8 - 24/10/2017 - 20:20

Odkazy na stream: http://www.sport247.live/en/home www.fromhot.com zive na tv tipsport ;)

Jenseny - 24/10/2017 - 20:19

tipuju 3:0 pro nás :) podle mě se budem snažit víc o čistý štít, to nám trochu dělá problém :D Jinak o titulu bych ještě moc nemluvil, je to teprve start sezony a na katalánský herečky ztrácíme 4 body. Ale hrajem jak bozi! :D

Lucas8 - 24/10/2017 - 20:18

Zaragoza: Ratón; A. Benito, Jesús Valentín, S. Grippo, Lasure; Pombo, Zapater, Guti, Buff, Papu, Vinicius (nastoupi bez sveho nejlepsiho strelce)

Lucas8 - 24/10/2017 - 20:17

Dnesni sestava Valencie: Jaume, Nacho Vidal, Vezo, Paulista, Lato, Parejo, Maksimovic, Andreas, Nacho Gil, Orellana, Mina

Lucas8 - 24/10/2017 - 20:13

Tak nejake tipy pro dnesek?

Kewell - 23/10/2017 - 19:01

GG je neskutečnej !!! AMUNT Valencia, jedem si pro titul

Harakant - 21/10/2017 - 22:34

Žeby Los Che siahalo po dlhej dobe na titul? I keď je ešte začiatok sezóny, CFV šľape ako hodinky... Zaza sa konečne pekne rozbehol, Marcelino sa ukázal ako skvelá voľba a nové nákupy potvrdzujú svoje kvality.

Valencianista - 21/10/2017 - 21:23

Papa Sevilla

JEFFINHO - 21/10/2017 - 20:35

Dnes sem zapas po dlouhe dobe nevidel a pekne me to sere

Jenseny - 21/10/2017 - 20:27

4:0 naložit zrovna Seville je krásná satisfakce za všecny křivdy, co nám v minulosti dali rozhodčí za oscarové filmování v režii Sevillského FC... Guedes se neskutečně rozehrál :)

Valenciak - 21/10/2017 - 20:26

neskutečný..ten Guedes

Kopy - 21/10/2017 - 20:16

hotovo, paráda hoši, zatím neskutečná sezona zatím ;)

Jenseny - 21/10/2017 - 19:23

Doufejme, že se nám nějak podaří oba skoupit... Třeba pan Lim překvapí...

holm-x - 21/10/2017 - 19:22

koukám na sport247 a jde bezvadně

holm-x - 21/10/2017 - 19:21

Pánové, ten Guedes je vážně neskutečný. Kondo taky super. Jejich cena vylétne do vesmíru.

Valenciak - 21/10/2017 - 19:02

nějaký slušný stream?díky

Jenseny - 21/10/2017 - 18:51

Yatím děláme dost chyb v rozehrávce a to dostává Sevillu do hry... Škoda, jinak by si ani neškrtla...

Harakant - 21/10/2017 - 15:13

O tu vlajku by som mal tiež záujem ...

Jenseny - 20/10/2017 - 19:29

Pošleš mi foto a rozmery s cenou do mailu?

venab - 19/10/2017 - 22:00

zdravím, měl by někdo zájem koupit vlajku? byla koupena 2008 na Mestalle

JEFFINHO - 19/10/2017 - 08:49

ruty: V zimě udělat Kondogbiu za 25 a v létě Guedese za 35(ikdyž si troufám říct že budou chtít víc) a bude to paráda .. Akorát z obrany mám blbý pocit, Gabriel se mně vůbec nelíbí

ruty - 18/10/2017 - 20:51

To by byla, ale jelikož chce Valencia získat i Kondogbiu, tak by to za rok v létě bylo hodně drahé. Kondogbia má opci 25 milionů, Guedes nemá opci, ale byl by určitě ještě o dost dražší.

JEFFINHO - 18/10/2017 - 18:22

Gonçalo Guedes letos hostuje z PSG ve Valencii a ta je s jeho službami natolik spokojena, že ho chce získat natrvalo. Představitelé španělského klubu tak už začali jednat a zjišťovat, za jakých podmínek by bylo možno ofenzivního Portugalce vykoupit.....Ty by byla naprosta bomba kdyby se to povedlo!!!

Chat je pouze pro registrované!

Sledujte nás na Facebooku

Poslední komentáře

Dneska velmi pěkné utkání, obrana celkem šlapala, i když občas tam bylo okénko, ale Alves ukázal své...
Po každém zápase mám s to chutí vyhodit některého hráče za absolutně bídný výkon a dneska asi budu v...
Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__