Přestupové dění
  • Registrace

Na startu zimního přestupového období 2018

sandro5075Začátek ledna není jen začátkem nového kalendářního roku, fotbalové fanoušky spíš zajímá, že v tento čas tradičně začíná i zimní přestupové období. Týmy se tak mohou posilnit do druhé poloviny probíhající sezóny, no mohou však i nepříjemně oslabit. Jaké jsou nejzásadnější spekulace kolem Los Che?

Dlouho se mělo za to, že se valencijští Netopýři v lednu zaměří na zpevnění záložní řady, no a když píšeme na zpevnění, tak měl být cílem opravdu nějaký silový záložník na post defenzivního štítu, neboť Geoffrey Kondogbia taky nemůže hrát pořád a mladý Nemanja Maksimovic je stále relativně nezkušený. Ovšem původní předpoklad pro přestupové období vzal velmi rychle za své ve chvíli, kdy začal italský útočník Los Che Simone Zaza laborovat se zraněným kolenem. V současné chvíli sice může Zaza dle slov trenéra Marcelina naplno trénovat i hrát soutěžní zápasy, ovšem to zranění tu je a pravděpodobně nikdo pořádně neví, kdy může nastat situace, že by již Ital hrát nemohl. A to by pro Marcelina byla velká rána, neboť v systému 4-4-2 potřebuje dva útočníky a právě jen dva útočníci (Rodrigo a Santi Mina) by mu zůstali k dispozici. Čili nově je hlavní prioritou zimního přestupového období 2018 útočník.

Za nejvážnějšího kandidáta na posílení útoku Netopýrů byl (případně ještě některými médii stále je) považovaný dvaadvacetiletý Španěl Sandro Ramirez, který si v minulé sezóně udělal dobré jméno v Malaze, nicméně pro tuto sezónu se přesunul do anglické Premier League, kde posílil Everton. V liverpoolském klubu si však nezískal důvěru později odvolaného trenéra Ronalda Koemana na začátku sezóny, šanci mu nedal ani dočasný kouč střídačky Evertonu David Unsworth, no a po příchodu Sama Allardyceho se Španělova situace rozhodně nezlepšila. V napěchovaném vánočním programu Premier League například Everton odehrál dva zápasy ve třech dnech, ale Sandro se přesto na hřiště nedostal. Sam Allardyce navíc prohlásil, že Everton potřebuje během ledna sehnat dalšího útočníka. Minimálně ve Španělsku však v hráčovy kvality nadále věří a získat by ho chtěli nejen ve Valencii, ale například i zpět v Malaze. Trenér Malagy Michel prohlásil, že i Sandrovým zájmem je vrátit se zpět na jih Španělska. Nicméně vyjednávat se snaží i Valencia, která by hráče přivedla ráda na půlroční hostování s opcí, přičemž Everton by dál pokrýval alespoň část Sandrova šestimilionového platu. To se však úplně nezamlouvá Evertonu, který by hráče raději poslal na trvalý přestup rovnou, protože finance by se mu hodily při vlastním posilování.

Vzhledem ke komplikacím, které provázejí možný příchod Sandra Ramireze, rozhodla se Valencia obrátit svůj zrak i dalším směrem, a to na argentinského útočníka Atletica Madrid Luciana Vietta. Je to již potřetí v krátké době, co Valencia projevuje zájem o tohoto čtyřiadvacetiletého hráče. Poprvé to bylo v létě, kdy však Atletico nechtělo oslabovat, neboť mělo zákaz nakupování nových hráčů, a podruhé v listopadu, kdy před zimním přestupovým obdobím zjišťovali Los Che možné podmínky přestupu i u Viettova spoluhráče Kevina Gameira. Nyní se tedy Valencia díky komplikovanému vyjednávání s Evertonem vrací do výchozího bodu, neboť to byl právě Vietto, kdo byl jako jeden z prvních spojován s Netopýry po nástupu trenéra Marcelina Garcii Torala. Teď je však situace jiná, protože Atletico Madrid může nakupovat a hned také přivedlo dvojici hráčů posilujících ofenzivu, a to Diega Costu a Vitola. Vietto je tak ještě víc tlačen k odchodu, ostatně v dosavadním průběhu sezóny si beztak moc nezahrál. Minulý týden oznámil sportovní ředitel Atletica odchod hráče na hostování s nepovinnou opcí do Sportingu Lisabon. Výše opce je odhadována na 15 milionů eur. Nicméně sám hráč ještě dle všeho souhlas k přesunu do Portugalska nedal a dle deníku SuperDeporte je tak Valencia znovu ve hře. Marcelino zotavující se doma v Gijonu po dopravní nehodě pověřil Mateua Alemanyho vyjednáváním o příchodu hráče na Mestallu za podobných podmínek, za kterých by měl jít do Sportingu. Valencijský trenér totiž tuší, že vidina působení u Netopýrů může být pro hráče lákavější, než odchod do Portugalska, což by mohlo být hodnoceno jako krok zpět v kariéře. Vietto se navíc s Marcelinem dobře zná ze společného působení ve Villarrealu, kde Argentinec prožil dosud nejúspěšnější období své kariéry. Žlutá ponorka tehdy hráče přivedla z argentinského Racingu de Avellaneda poté, kdy Valencia nevyužila svého předkupního práva získaného při přestupu Rodriga de Paula. Zatímco hráč by tak mohl preferovat Valencii, v Atleticu možná posílení Netopýrů nebudou úplně nakloněni, neboť po dvou slabých sezónách se najednou Los Che vrátili do popředí ligové tabulky po bok madridského celku.

Valencia by v zimě mohla posílit i „z vlastních zdrojů“. Tentokrát není myšlen přesun nějakého hráče z rezervního celku VCF Mestalla do áčka Los Che, ale návrat jednoho z hráčů, kteří jsou na hostováních. Média informují o tom, že je tu možnost návratu Joaa Cancela z Interu Milán. Portugalec v milánském celku hrával v dosavadním průběhu sezóny maximálně jen pár minut (pokud se vůbec dostal na hřiště), ale v poslední době se to změnilo a z pěti posledních zápasů Interu se hned čtyřikrát objevil v základní sestavě a třikrát odehrál celé utkání. Za zvýšenou vytížeností je však dle informací z médií především zranění Danila D´Ambrosia a Cancelo se tak obává, že po návratu Itala z marodky se tak vrátí zpět na střídačku. Proto by upřednostnil návrat na východní pobřeží Pyrenejského poloostrova, aby nepřišel o naději na světový šampionát, který se letos v létě bude konat v Rusku. Valencijský trenér Marcelino se před časem vyjádřil, že by Cancelův návrat neodmítl, ale že vše záleží na postoji Interu Milán. A v Itálii to momentálně vypadá, že Inter Cancela potřebuje. Valencii by se Cancelo také hodil, protože na pravém beku je nyní jedničkou Martin Montoya, ale s jeho výkony nepanuje přílišná spokojenost. Ovšem na druhou stranu je pravda, že ani Cancelo na pravém kraji obrané čtveřice zrovna nezářil a lepší výkony podával ve chvílích, kdy dostal přiděleny spíše ofenzivní úkoly.

Situaci na přestupovém trhu by mohl výrazně ovlivnit barcelonský Aleix Vidal, který je u lídra španělské ligy až třetí volbou na post pravého obránce. Deník SuperDeporte před časem informoval, že se Valencia o Vidala pokusí letos v létě. Již nyní v zimě však o něho má mít zájem Inter Milán. Tím pádem by se pro Joaa Cancela otevřela cesta zpět na Mestallu. V Interu sice Cancelo nyní nastupuje, ale vzhledem k předchozímu průběhu sezóny se dá těžko očekávat, že by za něho v létě milánský celek zaplatil nepovinnou opci na trvalý přestup ve výši 35 milionů eur. Aleix Vidal by byl rozhodně levnější variantou. Nebo se snad o barcelonského hráče pokusí teď v lednu i přímo Valencia?

Na začátku článku jsme sice informovali, že se Valencia nebude prioritně zajímat o hráče do záložní řady, no pokud by se objevila dobrá možnost, tak by se možná o posílení pokusila. Výhodnou „koupí“ by mohl být barcelonský záložník Rafinha. O tom tedy rozhodně nemůžeme tvrdit, že je to silový defenzivní štít, který by měl zastoupit práci Kondogbii, ale Valencia o něho měla v minulosti již několikrát zájem (alespoň dle médií), a pokud by tak byl nyní k mání za výhodných podmínek, tak by to pro Netopýry bylo jistě lákavé. Syn bývalého valencijského hráče Mazinha a bratranec současného Netopýra Rodriga Morena chtěl v létě hledat tým, kde by byl členem základní sestavy, protože se chtěl probojovat do brazilské nominace na světový šampionát v Rusku. Bohužel přišlo zranění, po kterém se Rafinha v Barceloně až nyní vrátil do tréninkového procesu. Už tak nemyslí na šampionát, ale především chce znovu hrát fotbal. Barcelona mu údajně nebude v odchodu bránit, čili záleží především na případném zájemci, zda se mu podaří na Nou Campu dojednat přímý odkup, nebo zda Rafinha půjde na hostování s opcí, což by pravděpodobně preferovala Valencia. U Rafinhy je sice strašákem jeho poslední dlouhodobé zranění, ale v předchozích letech, a to ať už na hostování v Celtě Vigo, nebo přímo v Barceloně, ukázal, že fotbal umí. Pro toto zimní přestupové období o něho projevila zájem znovu Celta Vigo.

Co se týče možných odchodů z klubu, tak prvním na řadě pravděpodobně bude odchovanec Rober Ibanez, jehož získání už sice před pár dny potvrdil prezident Getafe Angel Torres, ale konečnému oficiálnímu potvrzení přestupu ještě brání dořešení některých náležitostí. Rober má do madridského celku zamířit na přestup, ale Valencia by si měla ponechat právo přednostního zpětného odkupu, případně procenta z následného prodeje hráče do jiného klubu. Druhou polovinu aktuální sezóny by však měl Rober strávit na hostování v druholigové Osasuně, kde by se měl pořádně rozehrát po vážném zranění (přetržený přední zkřížený vaz v koleni) z loňské sezóny. Mimochodem toto zranění si Rober přivodil na hostování v Leganes právě proti Osasuně v zápase, ve kterém předtím stihl vstřelit dva góly. Hráčův zimní odchod z Valencie byl dlouho brán pomalu za hotovou věc, ale předpokládalo se, že znovu zamíří do Leganes, no nakonec ho nejspíš získá jiný madridský celek.

Abychom byli úplně přesní, tak Rober Ibanez nebude prvním odchodem z klubu v rámci tohoto přestupového období. Již na začátku prosince totiž na hostování do Eibaru zamířil Fabian Orellana. Chilský reprezentant však dosud s Eibarem mohl pouze trénovat, do zápasů může nastupovat až od 1. ledna 2018. Za hostování měl baskický celek do Valencie poslat 400 tisíc eur, výkupní klauzule je pak na 2 miliony eur. Výkupní klauzule je povinná, ovšem jen za předpokladu, že se Eibar udrží v Primera Division.

Tolik výčet nejzásadnějších informací na startu zimního přestupového období 2018. Samozřejmě je možné, že na Mestallu nakonec zamíří úplně jiní hráči, než kteří tu jsou jmenovaní, ale to už je holt neprůhledný svět přestupového dění. Rovněž k odchodům může dojít u řady dalších hráčů, především pak u těch, kteří jsou ve valencijském kádru nevyužívaní, ale v tuto chvíli o tom nejsou žádné informace.

Přihlášení

Chatbox

Keleagego - 25/04/2018 - 17:35

Generic Viagra 50 Mg Cheap For Sale Generic 120mg Sildenafil Keflex Products online cialis Fluoxetine Fluoxetinum Genuine Viagra Cheap

Keleagego - 25/04/2018 - 04:54

Order Tamoxifen Online Commander Viagra cialis from canada Cialis Kaufen Internet Nuevo Hora Para Tomar Propecia

Keleagego - 24/04/2018 - 21:42

Mavidol cialis How Do A Zithromax Capsule Look

JEFFINHO - 23/04/2018 - 13:52

Cancelo udajne podepsal v Interu na 4roky...tak a ted chci videt stejne zpravy o nas a Kondogbiovi

venab - 22/04/2018 - 21:36

zdravím, měl by někd zájem o krásnou vlajku VCF koupeno během superpohar08 na Mestalle? vodnikk @ seznam.cz

Keleagego - 22/04/2018 - 14:41

Zithromax For Oral Suspension online pharmacy Tadalafil 20 Mg Softgel Discount Viagra Pills

Keleagego - 22/04/2018 - 01:54

Package Insert Amoxicillin Can I Buy Synthroid Online cialis generic Buy Clomid In Uk Keflex For Staph

Lucas8 - 21/04/2018 - 16:33

lepsi link http://extremotvplay.com/en-vivo/directv-sports.php

Lucas8 - 21/04/2018 - 16:17

link http://capoliga79.blogspot.cz/2018/03/capo2.html

Lucas8 - 21/04/2018 - 16:13

pojdem Celta je bez Aspase polovicni... coz se da rict i o nas bez Pareja ale tak snad...

Harakant - 20/04/2018 - 11:20

Nechápem tú zostavu... Už ide do tuhého... Finiš sezóny je skoro tu a Marcelino zavalí takúto zostavu? Nebyť tej prehry, tak máme narovnako body s Real Madrid a už len trojbodové manko na Atletico Madrid... :(

holm-x - 18/04/2018 - 20:41

A famozní Montoya. Po sezoně hostující hráči odejdou a toto bude standart. Čeká nás dost práce.

JEFFINHO - 18/04/2018 - 20:24

Ja opravdu nechapu proc chteji koupit nuloveho Perreiru...a co dela v zakladu minusovy Vietto to mi hlava taky nebere..to muzem hrat rovnou v deseti...k tomu se pridal neviditelny Maksimovic, spatne branici Murillo a rozhodci ktery nevi co ma piskat a vypada to jak to vypada

holm-x - 18/04/2018 - 20:06

Sakra pošli tam normální sestavu. Tenhle soubor si ani neškrtne.....

JEFFINHO - 14/04/2018 - 17:08

Zatim hrajem dost dobre...ale z tolika sanci se proste musi dat gol, kor na Camp Nou

Daupe - 09/04/2018 - 11:21

ahoj

Harakant - 08/04/2018 - 19:31

Real s Atleticom dnes remozovali!!! :O Los Che to dnes musia dať a ŠUP na tretie miesto :) AMUNT

Harakant - 06/04/2018 - 21:46

Neviem, či som dobre zahliadol... Ale dnes pred odchodom do mesta som len zahliadol na sociálnej siete správu ohľadom Guedesa a 35 miliónov €... Nevie niekto niečo bližšie???

JEFFINHO - 01/04/2018 - 17:04

...no zatim i ten vykon je takovy aprilovy...

Bembli - 01/04/2018 - 13:38

Tak co sejdeme se v Plzni ? :D snad seženu lítky, docela se těším :D

Woyta - 01/04/2018 - 12:08

Osobni zkusenost s tim nemam, ale dle informaci od jinych co to vyuzili ti to prijde na mail a ty to iba vytlacis.

aimardj - 01/04/2018 - 11:42

Diky za radu. Tieto 2 moznosti som vybral aj ja. Lebo inym strankam neverim. A nevies nahodou ako to chodi na tej stranke valencie ? Ci listky poslu na mail alebo postou ?

Woyta - 01/04/2018 - 11:20

ahoj, tak to ti tajně závidím. Také mne čeká rozlučka se svobodou, ale bohužel ne ve Valencii. Na Getafe určitě nebudou před zápasem vyprodané, takže doporučuji zajít odpoledne na pokladny a osobně koupit. Pokud máš i tak obavy, Případně lze i online, přes oficiálního distributora, ale lístky teprve začnou prodávat až cca týden před zápasem. Lístky ti nebudou posílat, ale vytiskneš si je. Link zde: http://en.valenciacf.com/ver/1002/buy-tickets-online.html

aimardj - 01/04/2018 - 11:09

Caute. Potreboval by som poradit. Mam rozlucku zo slobodu vo Valencii a chcel by som kuknut aj zapas. Valencia-Getafe. Kde mam kupit lisky ? Myslite ze by mi do 2 tyzdnov prisli lisky ? Ak ano aka stranka ? Alebo radsej az na mieste ?

Sven - 30/03/2018 - 13:44

hele a podsem tady tady mam spiciho jezise i s vojakama :)

JaakkoPN - 26/03/2018 - 11:22

Ale Jose nebud na chlapca zly...mozno je len fanusikom Emeryho heh

Jose.Enrique - 25/03/2018 - 09:59

Sven no tvl.Ty si marný,tady si na stránce klubu Valencia CF,ne někde i slimejšů v Abu Dhabí,vůbec nechápu proč nás informuješ o tom co se děje v tom uměle vytvořeném klubu,který ani z ropou nedokázal NIC,tedy pokud nepočítám Ligue 1,což je liga opravdu na "úrovni"

Sven - 24/03/2018 - 21:51

l nebo nabil zase jak chcete jen na dno dzeka

Sven - 24/03/2018 - 21:49

PSG v létě vymění kouče, prozradil MeunierO tom, že kouč Unai Emery by v létě mohl opustit Paris Saint Germain se od vyřazení klubu v osmifinále Ligy mistrů mluví takřka neustále. Tentokrát to ale prohlásil přímo jeden z hráčů PSG. "V létě dojde v PSG k mnoha změnám, včetně kouče," prohlásil během reprezentačního srazu Belgičan Thomas Meunier a slova okamžitě převzala řada francouzských médií včetně L'Equipe. Emery s klubem ve své první sezóně vyhrál domácí pohár i ligový pohár. Letos může obě trofeje obhájit a přidat i ligový triumf. (dailymail.co.uk)to jsou jenom kecy nebo zvasty jak chcete nejake zbloudile, poblouznene dusicky, belgicani jsou nejlepsi ve fotbale, ale odsad pocad, asi si dal pulku do nosa a da

JaakkoPN - 23/03/2018 - 21:07

Rodrigo dava gol Nemecku

Ingi - 16/03/2018 - 21:37

Ano, na oba přáteláky. Proběhnou 23. a 27. března

JaakkoPN - 16/03/2018 - 18:30

Dani Parejo vraj premierovo v nominacii Španielska na zapasy proti Nemecku a Argentine ?

Joseph Dupleix - 16/03/2018 - 15:11

To vypadá dost blbě. Aderlan odehrál v Sao Paolu 8 minut a Abdennour v Marseille taky zrovna nezáří, takže se u nich uplatnění opce očekávat nedá + ten Nani. Dá se očekávat, že Orellanu vykoupí Eibar a Cancela Inter. Jinak bída.

JEFFINHO - 15/03/2018 - 08:35

Tak prej nakonec Kondogbiu vykoupime (zdroj EF)..to by byla parada!!! Docela bych uvital nejaky clanek o nasich hracich na hostovani a jak to vypada s uplatnenim opci (napr sem cetl, ze Naniho Lazio nevykoupi a my se ho budem snazit prodat do Ciny...)

Sven - 13/03/2018 - 14:42

villa gol v nedeli

Harakant - 12/03/2018 - 20:28

A prečo sú dortmunďáci hajzli :D :D :D

Harakant - 12/03/2018 - 20:28

A prečo sú dortmunďáci hajzli :D :D :D

Sven - 12/03/2018 - 19:01

ten dortmund to jsou hajzlicci :)

Orven - 12/03/2018 - 13:53

ahoj

Harakant - 10/03/2018 - 22:01

Mimo reč... Minule som tu zachytil diskusiu ohľadom vstupeniek na zápasy a podobne.Náhodou nejaký "výlet" spojený so zápasom sa nekonali v minulosti?Len tak pre info xD

Harakant - 10/03/2018 - 21:58

Nebyť tej sérií prehier, tak Valencia by mohla byť aj vyššie :)Ale, ak už Netopiere nezaváhajú a súperi áno :S ...Tak na konci sezóny to môže vyzerať aj inak :P

Jenseny - 10/03/2018 - 18:15

Rodrigo se hezky rozehrál... kdo by to do něj ještě před dvěma lety řekl... :D

Jose.Enrique - 10/03/2018 - 17:42

Tak jestli vyhrajeme u těch blbečků v Seville,tak příští rok hrajeme ligu mistrů.

Syphoon - 09/03/2018 - 07:56

Čelt jsem to, ale to bude nějakej blaf! Tedka mu to tam sice nepadá, ale i tak hraje dobře!

Santi - 07/03/2018 - 22:22

Taky se smeju, to není normální

JEFFINHO - 07/03/2018 - 21:04

Prej chceme prodat Zazu a ze ho pustime za 5mega...wtf? Opet nas klasicky nakup za draho / prodej za levno???

Santi - 06/03/2018 - 18:14

Tak prej na Goncala nebudou prachy, prý se bude jednat o dalším ročním hostování..., což je asi utopie, jelikož PSG potřebuje prodávat..., zdroj eurofotbal

Santi - 06/03/2018 - 16:10

Šak Cancelo 35M a Kondogbia 25M, tak 10 ještě zbyde..ať šetrří na Guedese.., třeba za 40 nebo 45 nám ho prodají

JEFFINHO - 06/03/2018 - 15:22

Inter chce prej vykoupit Cancela za 35mega .. Takže Kondogbia + 10M ... doufám, že to klapne

Askam - 05/03/2018 - 17:24

ahoj

Chat je pouze pro registrované!

Sledujte nás na Facebooku

Poslední komentáře

Скачать бесплатно темы Joomla. Плагины Joomla на joomlaru.com _j18__