The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Osmifinále s Atalantou Bergamo!

Osmifinále s Atalantou Bergamo!


Dnešní los základní skupiny Ligy mistrů svedl dohromady celkem 16 týmů, aby je rozdělil do osmifinálových dvojic. V losování byla samozřejmě i Valencia coby jeden z vítězů základních skupin a los k ní byl velmi shovívavý.

Na vylosování svého dvojzápasu nemuseli Netopýři ani čekat příliš dlouho. Po vylosování prvních dvou dvojic (Dortmunt vs. PSG, Real Madrid vs. Man. City) byl vytažen míček ukrývající nápis Atalanta Bergamo. Vzápětí byl tažen i ten, který obsahoval nápis Valencia CF.

Netopýry tak čeká italské Bergamo, jenž se dostalo do vyřazovací fáze Ligy mistrů vůbec poprvé ve své historii. První zápas se hraje v Bergamu, odveta na Mestalle.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Atalanta Bergamo je pro Valencii coby soupeř poměrně velkou neznámou. Oba týmy se totiž poprvé utkaly na hřišti až letos v srpnu v rámci přátelského utkání k Trofeo Naranja. Nutno dodat, že tento souboj pro Valencii nedopadl dobře. Ve 13. minutě poslal hostující tým do vedení Toloi. Ve 20. minutě sice vyrovnal gólem Rubén Vezo, ale v 65. minutě rozhodl o výhře Atalanty 1:2 střelec Palomino.

ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ

18.2.2020: Atalanta – Valencia
10.3.2020: Valencia – Atalanta

CELKOVÝ LOS OSMIFINÁLE

Borussia Dortmund - Paris St. Germain
Real Madrid - Manchester City
Atalanta - Valencia
Atlético Madrid - Liverpool
Chelsea - Bayern Mnichov
Lyon - Juventus
Tottenham - Lipsko
Neapol - FC Barcelona

  • Bezpochyby zajímavý soupeř, třebaže ne tak zvučného jména, jako by byl třeba Dortmund či Tottenham *5* Prvně v Lize mistrů a hned postoupil do vyřazovací části. Mimochodem, pamatujete, jak dopadla Valencia, když hrála poprvé v Lize mistrů? Takže pozor na Atalantu *9*

    Oni navíc budou v osmifinále jistě dosti sebevědomí, protože v základní skupině se jim povedl historický kousek. První tři zápasy prohráli, ve čtvrtém získali teprve první bod, no ale pak dvakrát zvítězili a postoupili do vyřazovací části před Šachtarem a Dinamem Záhřeb. Dá se namítnout, že jim nahrála vyrovnanost skupiny, kde byl jen dominantní Manchester City, zatímco zbývající tři celky se o body různě obíraly, ale vzhledem k tomu, že se dosud nikomu nic takového nepovedlo, tak za to Atalanta uznání zaslouží *5*

  • Tohle musí byt postup, lepšího soupeře jsme si nemohli ani přát. Hlavní je aby se teď každý uzdravil a v únoru nástup. *17*