The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Parejova výkupní klauzule patří mezi nejnižší v týmu

Parejova výkupní klauzule patří mezi nejnižší v týmu


Ještě déle než jeden měsíc bude pokračovat období plné zvěstí a zpráv ohledně možných i nemožných přestupů. Smlouva profesionálního fotbalisty obsahuje takzvanou výkupní klauzuli, která reprezentuje částku, za kterou může jiný klub hráče odkoupit, pokud hráč bude s přestupem souhlasit. Jak vysoko nastavené výkupní klauzule mají hráči ve Valencii?

V poslední době se mluvilo o možném přestupu Rodriga do Realu Madrid. Rodrigo má nejvyšší klauzuli mezi Netopýry, a to ve výši 120 milionů eur. Následně má několik hráčů klauzule nastavené na hranici 100 milionů eur. Mezi ně patří odchovanci Gayá a Ferran Torres nebo nově příchozí Uroš Račič a Diakhaby. Stejně vysokou výkupní klauzuli má ještě Zaza a měl také Maksimovič, který přestoupil do Getafe.

Většina ostatních hráčů má výkupní klauzuli nastavenou na 80 milionů eur. Mezi ně patří brankář Neto, stopeři Paulista a Murillo, odchovanci Toni Lato, Carlos Soler a Javi Jimenez, nově příchozí Wass a Piccini, no a také záložníci Kondogbia a Coquelin.

Nu, ještě doposud nezaznělo jméno jednoho z nejvíce podstatných hráčů Marcelinova kádru, ba dokonce toho nejpodstatnějšího. Kapitán Dani Parejo má ve smlouvě totiž výkupní klauzuli stanovenou pouze na 50 milionů eur. V posledních letech okolo Pareja létalo mnoho zpráv, které ho spojovaly s přestupem do většího klubu. Letos je prozatím klid, avšak v této době není 50 milionů eur ve fotbale žádná astronomická suma. Může se tedy stát, že například Barcelona by mohla sáhnout po Parejovi a vyplatit za něho 50 milionů eur.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.