The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Kondogbia se zranil na tréninku a Garay se na něm ještě neukázal

Kondogbia se zranil na tréninku a Garay se na něm ještě neukázal


Na trénink Valencie obvykle přihlíží řada reportéru z místních novin, kteří tentokrát přináší špatné zprávy. Geoffrey Kondogbia nedokončil ve středu ráno trénink kvůli bolesti v pravém kotníku. Francouzský středopolař se účastnil klasického tréninku s ostatními hráči, ale během tréninku zamířil do kabin. Následně po rozhodnutí přítomného fyzioterapeuta se Kondogbia přesunul do lékařského střediska, kde budou provedeny testy.

Během posledního zápasu proti Espanyolu utrpěl Kondogbia v závěru utkání zranění. Při jednom souboji došlo ke zranění pravého kotníku, které ale nezamezilo k odehrání zbývajících několika minut. Nejdříve v úterý trénoval mimo hlavní skupinu v mírnějším tempu a vynechal i mini zápas, který ostatní hráči sehráli na konci tréninku mezi sebou.

Zatímco během minulé sezóny se často Kondogbia potýkal se zraněním levého kotníku, nyní se jedná o druhý kotník. Zatím to vypadá, že se nejedna o nic závažného a předpokládá se, že do nedělního utkání všechno bude v pořádku.

Bohužel situace ohledně Garaye vypadá hůře, než se původně očekávalo. Argentinský stoper musel být vystřídán v prvním utkání proti Atleticu Madrid. Druhého utkání se nezúčastnil vůbec. V neděli je na programu derby proti Levante, ale Garay ještě nezačal vůbec trénovat. Zranění kolene je závažnější, než původně vypadalo a neočekává se, že v neděli Garaye uvidíme na hřišti.

K uzdravení se může využít reprezentační pauzy. Po nedělním derby s Levante bude Valencia znovu hrát 15.9. na domácím stadionu proti Realu Betis. Pro hráče, kteří nebudou reprezentovat je nahlášené přátelské utkání s Alcoyanem ze třetí ligy, které sídlí několik desítek kilometrů od Valencie.

  • Doufám, že se oba dají za ty dva týdny dokupy. *4* Hlavně Kondogbia- ten se mi zdál zatím nejlepší na place. Všechny balony vzadu spolehlivě sbíral a taky je i dobře distribuoval spoluhráčům... *4*