The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Kteří Netopýři budou reprezentovat v září 2018?

Kteří Netopýři budou reprezentovat v září 2018?


Ligové soutěže odstartovaly teprve relativně nedávno, no už tu máme přerušení v podobě reprezentační přestávky. Hrát se budou přátelská utkání, kvalifikace o Euro U21 a novinka v podobě Ligy národů UEFA. Starty za národní týmy své vlasti si může připsat nemalý počet hráčů Los Che.

Trenér brazilského reprezentačního výběru si jako jednoho z brankářů pro dvojici přátelských utkání zvolil valencijského Neta. Brazílie se nejprve v sobotu 8. září utká s USA v New Jersey a následně poměří ve Washingtonu síly se Salvadorem v úterý 11. září.

Hostitel posledního světového šampionátu Rusko vstoupí stejně jako ostatní evropské reprezentační výběry do Ligy národů, což je nová soutěž, která má nahradit systém často nezáživných přátelských utkání. To však neznamená úplné vymýcení přátelských zápasů. Pouze budou z velké části nahrazeny zmiňovanou Ligou národů. Rusko, v jehož nominaci nechybí jeden z nejlepších střelců uplynulého světového šampionátu Denis Cheryshev, začne svoji pouť touto soutěží v Turecku v pátek 7. září. V pondělí 10. září pak má Rusko na programu domácí přátelské utkání proti České republice.

Jen v jednou národním týmu se sejdou dva hráči Los Che, jedná se o španělskou reprezentaci, kterou prvně povede nový trenér Luis Enrique. Ten v nominaci udělal několik změn oproti svým předchůdcům, a dostalo se tak i na Jose Luise Gayu. Naopak svoji pozici ve španělském útoku si udržel Rodrigo Moreno. Španělsko čekají dva zápasy Ligy národů. Nejprve v sobotu 8. září proti Anglii ve slovutném Wembley a následně v úterý 11. září doma proti Chorvatsku.

Již ve čtvrtek 6. září se Portugalsko v přátelském utkání střetne s Chorvatskem, do Ligy národů pak vstoupí až svým druhým utkáním v této reprezentační přestávce, kdy se v pondělí 10. září utká s Itálií. Nominace se dočkal i Goncalo Guedes, který prozatím čeká na první soutěžní utkání v nové sezóně. V Paris Saint-Germain příležitost nedostal a proti Levante ještě po přestupu k Los Che nebyl připraven.

V kádru národního týmu Belgie nebude během této reprezentační přestávky scházet Michy Batshuayi. Belgická reprezentace se nejprve v přátelském utkání představí v pátek 7. září ve Skotsku a následně vstoupí do Ligy národů v úterý 11. září na hřišti Islandu.

U reprezentačního výběru Kolumbie se podobně jako u toho španělského vyměnil po světovém šampionátu trenér. Jose Pekermana nahradil Arturo Reyes, a zatímco Pekerman valencijského Jeisona Murilla nepovolal ani když v dresu Los Che předváděl povedené výkony, tak Reyes na stopera Netopýrů vsadil navzdory tomu, že v nové sezóně se Murillo až teprve ve 3. kole La Ligy dostal alespoň do nominace Valencie k utkání. Na Kolumbii čeká dvojice přátelských utkání, nejprve v sobotu 8. září proti Venezuele v Miami a následně ve středu 12. září proti Argentině v New Jersey.

Do kvalifikace o Euro hráčů věkové kategorie do jednadvaceti let zasáhne v dresu španělského reprezentačního výběru Carlos Soler. Mladí Španělé v boji o Euro U21 nejprve ve čtvrtek 6. září přivítají stejně staré hráče Albánie a následně se v úterý 11. září střetnou rovněž doma s výběrem Severního Irska.

Posledním nominovaným Netopýrem je v září 2018 Uros Racic, který v boji o vstupenku na evropský šampionát hráčů věkové kategorie do jednadvaceti let pomůže srbské jednadvacítce. Mladí Srbové se představí nejprve v pátek 7. září doma proti Makedonii, druhý kvalifikační zápas pak odehrají v úterý 11. září v Rusku.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.