The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Průzkum: Pojeďte s námi na Ligu mistrů

Průzkum: Pojeďte s námi na Ligu mistrů


V posledních dnech evidujeme nárůst zájmu ze strany fanoušků o výjezd na některý ze zápasů Ligy mistrů, a to formou e-mailů i vzkazů na našem facebooku. Rádi bychom vám se vám pokusili takový zážitek zprostředkovat, a proto vzniknul tento článek.

Někteří z vás se ptali, zda jsme alespoň schopni zajistit vstupenky na zápasy. No, ty dnes začala na svém webu online prodávat oficiálně Valencia. Bohužel zatím nemáme ještě stanovisko klubu k tomu, zda je možnost zajištění vstupenek do sketoru hostí, a to v případě výjezdu na venkovní zápas.

Domácí zápasy Ligy mistrů mají letos jednu výhodu, a to atraktivního ligového soupeře pár dní právě před utkáním LM.

Proto by byla škoda v rámci několika dní nespojit dva atraktivní domácí duely.

Dle dotazů, které jsme v posledních dnech dostali, jsme identifikovali možné příležitosti na výjezd. Dvakrát by se jednalo o balíček dvou domácích zápasů, dvakrát pak o zájezd na venkovní zápas.

Doporučení varianty:

Číslo varianty
Den
Datum
Čas
Zápasy

Varianta 1

SO

15.9.2018

18:30

Valencia CF - Real Betis

ST

19.9.2018

21:00

Valencia CF - Juventus

Varianta 2

SO/NE

8./9.12.2018

??:??

Valencia CF - FC Sevilla

ST

12.12.2018

21:00

Valencia CF - Manchester United

Varianta 3

ÚT

2.10.2018

21:00

Manchester United - Valencia CF

Varianta 4

ÚT

23.10.2018

18:55

Young Boys - Valencia CF

Jelikož tento fanklub nemá příjmy a nikoho z naší redakce neživí, musíme i my, jakožto obyčejní smrtelníci chodit do práce, a proto je mimo naše síly organizovat kompletní balíčky s letenkami, ubytováním a programem pro vás. Nicméně nemusíte zoufat. Jsme v kontaktu s profesionály, kteří vám budou moci poskytnout zájezd na zápas, a jakožto členové našeho portálu byste jej dostali se slevou.

Abychom věděli, o co je opravdový zájem, prosíme ty z vás, kteří opravdu vážně zvažují, že by se takového výjezdu zúčastnili, aby vyplnili následující formulář. O možnostech organizace a cenách zájezdů bychom vás poté v nejbližších dnech informovali.

  Obnovit CAPTCHA  
 

 • Jelikož se mluví o výjezdu, tak po dvou letech musím zase přidat komentář!
  I když mě to láká, tak tentokrát budu muset vynechat, Bern je autem už trochu moc z ruky a na ty další nezbývá peníze ani čas.
  Přeju všem, ať se podaří nějaký výjezd uskutečnit. Na všech třech, kterých jsem se účastnil byla skvělá atmosféra a mám krásný vzpomínky! Hlavně na to jak jsme doma Rakušáky vyprášili 4:1 v EL *4*

  PS pro Adminy: Krásný nový stránky, super práce!

 • V odpovědi na: KoobaS

  *4* Děkujeme moc za pochvalu a doufáme, že se zúčastníš i nové tipovačky *4*

  Komentář naposled upraven asi 5 roky, upravil(a) Woyta