The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Za Guedese Valencie v prvním roce nezaplatí nic. Jaké budou následující splátky?

Za Guedese Valencie v prvním roce nezaplatí nic. Jaké budou následující splátky?


Na začátku léta se zdálo, že získat Guedese bude pro Valencii nemožný úkol. Nicméně, během léta se přestup zdál být stále reálnější až nakonec došlo k finálnímu podpisu smlouvy. Paris Saint-Germain snížilo své nároky, ale i tak se jedná o nejdražší přestup v historii Netopýrů. Novou otázkou tedy je, jak se tento přestup bude financovat?

Velmi důležitým aspektem pro vedení klubu je, že nebudou muset vynakládat za Guedese žádné finanční prostředky po dobu jednoho roku. První splátka vzejde nejdříve 1. září 2019. Los Che mají tedy velký prostor pro manévrování. Budou sledovat, jak se letos bude vyvíjet účast v LM, a jestli se dokáží znovu do milionářské soutěže probojovat.

Navíc celé nadcházející léto budou moct pracovat tak, aby dokázali všechny své závazky splácet. Dopomoci tomu například může prodej dvou nechtěných obránců. Aymen Abdennour putoval na dvouroční hostování do Olympique Marseille, která má možnost odkoupit tuniského stopera na konci hostování 30. června 2019. Aderllan Santos se vydal na druhé brazilské hostování. Po ukončení hostování v Sao Paulu zamířil na hostování do EC Vítoria, která nemá možnost odkupu hráče. Hostování brazilského stopera končí už 31. prosince 2018. Oba zmínění stopeři mají s Valencií podepsanou smlouvu do června 2020 a nadchází nejvyšší čas na to, aby oba stopeři byli prodání a neodešli jako volní hráči.

Generální ředitel Mateo Alemany na tiského konferenci zdůrazňoval, že bylo důležité získat shovívavé platební podmínky. Od následujícího roku bude Valencia platit francouzskému velkoklubu 8 milionů eur plus případné bonusy, pokud dojde k aktivaci těchto bonusů. Mateo Alemany nechtěl prozradit přesně o jaké bonusy se jedná. Jediné co známé je, že bonusy nejsou pouze za to, jak si herně bude Guedesovi dařit, ale také bonus z případného prodeje hráče.

Guedes podepsal smlouvu s Netopýry na šest let, přesněji do 30. června 2024. První rok neproběhne žádná splátka a zbývajících pět let bude Valencia muset platit minimálně 8 milionů eur.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.