The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Co nového u Cedidos?

Co nového u Cedidos?


V naší rubrice sledujeme nejen hráče na hostování, ale i hráče, kteří již přestoupili do jiných klubů na trvalo, ale Valencie u nich vlastní dlouhodobá výkupní práva. Takovíto hráči jsou ve výčtu označení symbolem hvězdičky.

 Brankáři:  

Antonio Sivera (Alavés) * 

Mladý brankář po svém přestupu nezažívá zrovna vydařené období ve své kariéře . Od svého příchodu do Deportivo Alavés se mezi tři tyče nepostavil.

Obránci: 

Nacho Vidal (CA Osasuna) * 

Vidal pravidelně ve svém novém celku nastupuje. Zatím si na své konto připsal 8 startů ve kterých zaznamenal dvě asistence. V posledním zápase proti Realu Oviedo se nevešel do základní sestavy a „pouze” střídal v 65 minutě. Ukazuje se ale, že přestup byl pro jeho kariéru vhodným řešením.

Aderlan Santos (Sao Paulo FC) 

Podle posledních zpráv tento obránce hrává pravidelně a dokonce má na svém kontě i jeden gól. V posledních dvou zápasech  proti Chapecoense a Corintihans odehrál plný počet minut.

Aymen Abdennour (Olympique de Marseille) 

Tuniský obránce pořád nepřekonal svými výkony trenéra Rudiho Garcíu a stále se neprosadil do sestavy Olympiqu. Ba co více, nedostává se ani mezi povolané hráče k zápasu. Poslední utkání proti OGC Nice tak strávil na tribuně. 

Záložníci: 

Nemanja Maksimovic (Getafe) * 

Srbský záložník patří v této sezóně k základním kamenům sestavy Getafe. Prozatím chyběl jen jednou a to v utkání proti Atlétiku. S jeho výkony tak panuje v Madridu spokojenost.

Robert Ibanez (Getafe) * 

Odlišná situce je u Roberta, který poslední utkání proti Rayo Vallecano proseděl na lavici náhradníků. Mladý záložník se do základní sestavy neprosazuje a do zápasů tak zasáhl pouze  dvakrát z lavičky.

Nando Garcia (FC Sochaux) * 

Pravidelně nastupuje v základní sestavě Sochaux. V kolonce statistik, ale u něj najdeme pouze to, že obdržel tři žluté karty. Jeho klub se nachází až na čtrnácté pozici v tabulce druhé nejvyšší francouzské soutěže.

Nacho Gil (Elche) 

Nacho zatím ve svém novém klubu pouze trénuje. Vzhledem k tomu, že se jeho otázka o budoucnosti ve Valencii dořešila až po skončení přestupového okna nemůže hrát v soutěžních utkáních. Tato situace se změní až v lednu, kdy bude v příštím přestupním období zaregistrován. 

Álvaro Medrán (Rayo Vallecano) 

Zdá se, tento záložník opět neprožívá dobré období své kariéry. Na začátku sezóny se do akce dostával, ale vzhledem k jeho statistikám, kdy zatím nezaznamenal žádný gól ani asistenci a jediným jeho příspěvkem do statistik byla červená karta byl v posledních dvou zápasech trenérem odsunut na tribunu.

Fran Villalba (CD Numancia) 

Mladý záložník dost možná právě zažívá zlomovou sezónu ve své kariéře. Svůj přechod do „dospělého“ fotbalu zatím zvládá na jedničku. Prozatím zasáhl do devíti utkání, ve kterých si připsal jeden gól a dvě asistence. Pokud bude v těchto výkonech pokračovat, možná si pro příští sezónu řekne o místo v sestavě v prvním týmu Netopýrů.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.