The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Rodrigo a Parejo pokořili další milníky. Jak vypadají první neoficiální návrhy nových dresů?

Rodrigo a Parejo pokořili další milníky. Jak vypadají první neoficiální návrhy nových dresů?


V tomto článku se podíváme na to, jaké milníky někteří hráči Valencie v posledních dnech prolomili. Také se podíváme na to, jak by mohly eventuálně vypadat nové dresy od výrobce Puma. Zatím se jedná pouze o neoficiální návrhy, které se na internetu objevily.

Rodrigo

V minulém ročníku byl Rodrigo nejúspěšnějším střelcem Valencie. V letošní sezóně nenavázal v těchto výkonech. Dokázal vstřelit pouze jednu branku, i přesto že dostává ze všech čtyřech útočníků nejvíce herního prostoru. Jediný gól v dresu Netopýrů v probíhající sezóně vstřelil hned v prvním ligovém utkání proti Atleticu Madrid. Od té doby odehrál na hřišti okolo 1300 minut (La Liga + Liga mistrů), ale skórovat se mu nepodařilo.

Co se mu alespoň podařilo je to, že se posunul znovu výše v jiných statistikách Los Che. V barvách tohoto týmu odehrál už 150 utkání. Ve výčtu je to 123 utkání v La lize, 14 v Copě del Rey, 9 v Lize mistrů a 4 v Evropské lize. Pokud na hřišti není Dani Parejo, přebírá právě on kapitánskou pásku (třetí v pořadí je Gaya, čtvrtý Jaume a pátý Kondogbia).

Parejo

Rodrigo není jediný, který v poslední době pokořil nějaký milník. To se podařilo i Parejovi, který se vrátil po zranění na hřiště a hned z penaltové puntíku rozhodl výsledek zápasu. Momentálně nejdéle sloužící Netopýr a kapitán týmu Dani Parejo je v drtivé většině exekutorem penaltových kopů.

Od té doby, co hraje v dresu Valencie kopal již 24 penalt, z čehož byl 19krát úspěšný. Téměř 80 % úspěšnost se jen tak nevidí. Například pro porovnání, Messi má úspěšnost okolo 50 procent. Velmi pozitivní faktem je, že Valencie drží šňůru 8 proměněných penalt v řadě. Šest z nich proměnil právě Parejo, jednu Rodrigo a Santi Mina. Takovou úspěšnou šňůru nedrží žádný tým v La Lize.

Dresy

Sice je to ještě hodně předčasné, ale už se objevují první spekulace o tom, jak by mohly vypadat dresy pro příští sezónu. Nové dresy pro následující sezónu by měly být oficiálně zveřejněný během měsíce červen roku 2019. Zatím se ještě ani neví, kdo bude sponzorem natištěným na dresu. Nejvážnějším zájemcem se jeví Puma, která podle medií nabízí sponzorskou odměnu ve výši přbiližně 4 miliony eur za sezónu. V této sezóně získala Valencia od společnosti Addidas cirka 2 miliony eur. Už nyní se na internetu objevují první neoficiální návrhy nového vzhledu dresů. Můžete sami zhodnotit, jestli by se vám takové dresy líbily.

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.