The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Update zdravotního stavu Guedese

Update zdravotního stavu Guedese


Goncalo Guedes ve středu konzultoval svůj zdravotní stav s lékařem, který mu přednesl, jaké možnosti jsou na stole. Po konzultaci došli k názoru, že nejlepším řešením bude konzervativní přístup.

Problémem je zablokovaný nerv, který způsobuje vystřelující bolest. Možná to je hlavním problémem, proč Guedes nepředvádí takové výkony, které byly od něj očekávané. Portugalský křídelník by měl být připravený pro sobotní utkání proti Seville. Na hřišti se ukáže, jestli tento zvláštní trénink a rehabilitace zabírají či nikoliv.

V případě, že stávající postup nebude fungovat, ještě se nabízí jiné techniky konzervativní léčby. Pokud by se ale ani poté nedostavila žádná zlepšení, muselo by se přikročit k radikálnějšímu řešení, což by byla operace.

V současné době tedy trenér Marcelino může využívat Guedese, ale musí brát na vědomi, že potřebuje svůj speciální trénink, aby se mohl vypořádat se zablokovaným nervem. Není to poprvé, co se letos Guedes potýká se zraněním. Z jiného důvodu už letos zmeškal několik utkáních. Nemohl se zúčastnit utkáních proti Leganes, Young Boys, Athletic Clubu a CD Ebru. Guedes poprvé v probíhající sezóně odehrál celých 90 minut až 3. listopadu v zápasu proti Gironě.

Místo bolesti:

Bez názvu.jpg

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.