The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Nekončící zranění

Nekončící zranění


Tato sezóna měla být pro Netopýry speciální z důvodu oslav století od založení klubu. Místo toho se ale sezóna nese spíše v duchu bezmoci a zmaru. Na vině špatných výsledků klubu z Mestally jsou mimo jiné i zranění klíčových hráčů. Pojďme si projít tyto okolnosti blíže.

 

Letošní Mundial v Rusku může za to, že La liga trpí v obecné sezóně nejvíce zraněními hráčů za posledních deset let. Valencie je na druhém místě pomyslného žebříčku týmů s nejvíce zraněnými hráči během stávajícího ročníku. První je pouze Atletico Madrid s neuvěřitelnými dosavadními 29 případy zranění svých svěřenců. Los Che se svými 18 zraněními jsou na místě druhém. Nejčastěji měli vynucenou pauzu Garay a Coquelin. Nejdéle však v byl mimo hru Denis Cherysev, který vynechal devět utkání.

Aktuálně se nachází na marodce týmu: Gameiro, Coquelin, Paulista, Kondogbia a Guedes. Dá se říct, že tito hráči měli tvořit osu týmu v probíhající sezóně. Bohužel pro fanoušky Los Che a hlavně trenéra Marcelina tomu tak velice často není. Lodivod Valencie tak musí často míchat se sestavou a na místo těchto zraněných hráčů dodávat náhradníky, kteří často nejsou plnohodnotnou náhradou. To se pak odráží i na předvedené hře. Ne že by to byl jediný důvod špatných výsledků, ale jak se říká „vše souvisí se vším“.

Kde se bere tolik zranění je z určitostí těžko říci. Na vině může být například nominování hráčů, kteří ještě stoprocentně nedoléčili svá předešlá zranění. Toto rozhodnutí pak může mít za následek obnovení zranění nebo přivození si jiného. Příkladem může být Kondogbia, který v zápase s Betisem vydržel na hřišti pouhých 15min.

Během nadcházejícího zimního přestupního období budou muset Netopýři hledat takové hráče, kteří budou potenciálně schopní zastoupit i klíčové hráče. Což bude vzhledem k napnutému rozpočtu velký problém.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.