The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia by mohla inkasovat z prodeje de Paula

Valencia by mohla inkasovat z prodeje de Paula


Ve fotbalovém světě se nechají vydělat peníze mnoha způsoby. Jedním z nich je při prodeji hráče přidat ještě doložku, která hovoří o tom, že z budoucího prodeje poplyne část peněz i předcházejícímu klubu. Netopýrům se povedlo podepsat několik takových smluv a vypadá to, že v nejbližší době by to mohlo přinést své ovoce.

 Pamatujete si ještě na ofenzivního záložníka Rodriga de Paula? No, pravda ve Valencii se moc dlouho neohřál, ale Netopýří by během ledna mohli získat nějaké finance. Tento argentinský záložník přišel na Mestallu v létě roku 2014 za 6,5 milionů eur. Jeho debut si ještě můžete pamatovat teď, jelikož je značně atypický. Jednalo se o zápas proti Seville. Tehdy dvacetiletý de Pal přišel na hřiště v 65. minutě a odcházel v 66. minutě zase do kabin, jelikož za faul, který předvedl uviděl od rozhodčího červenou kartu.

Zaujal v klubu pozici klasického rotujícího hráče, který nastoupil za sezónu a půl do 32 utkáních. Vedení Valenci nebylo spokojené s jeho výsledky a nejdříve jej vyslali hostovat do Racing Clubu, ze kterého původně přišel. Po hostování následně zamířil na trvalo do italského Udinese za 4 miliony eur.

V italské Serii A se začalo nechtěnému de Paulovi dařit a za letošní podzim vstřelil 6 gólů a na další tři přihrál. Nyní se objevují nabídky od velkých fotbalových klubů. Podle médii je ve hře AS Řím nebo Tottenham Hotspur. Avšak jako největší zájemce se jeví Inter Milán. Píše se o tom, že přestupní částka by se mohla pohybovat okolo 30 milionů eur, z čehož by Valencii přistálo na účtu 10 nebo 15 procent. Ohledně velikosti procent se informace z různých zdrojů rozcházejí. Tímto nenáročným způsobem by Los Che mohlo dostat nějaké finanční prostředky, které by dále mohlo využít pro vlastní nákupy.