The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Summit klubového vedení v Singapuru

Summit klubového vedení v Singapuru


Po včerejším utkání s Valladolidem se dva vrcholní představitelé valencijského fotbalového klubu vypravili na dalekou cestu. Prezident Anil Murthy a generální ředitel Mateu Alemany odcestovali do Singapuru za vlastníkem klubu Peterem Limem. Témata zřejmě nebudou nijak překvapivá, tedy budoucnost trenéra Marcelina a zimní přestupový trh.

Špatné valencijské výsledky donutily jednat už i nejvyšší klubové vedení. Peter Lim, majitel Valencie od roku 2014, je samozřejmě s průběhem této sezóny nespokojen, a proto inicioval schůzku, kde by se měly domluvit nejbližší kroky klubu. Zásadní otázkou samozřejmě je, zda bude valencijské áčko nadále působit pod vedením trenéra Marcelina. V očích majitele klubu prestiž trenéra klesá, a ten tak chce z úst prezidenta a generálního ředitele vědět vše o dění přímo ve Španělsku. Tedy jaké je prostředí v týmu, jaké jsou důvody špatných výsledků a jaká opatření je třeba učinit pro zlepšení. Jenomže postoj Murthyho a Alemanyho se v otázce trenéra dost liší. Zatímco generální ředitel stojí za Marcelinem, tak prezident o jeho setrvání tak přesvědčen není.

Krom budoucnosti Marcelina je na stole i otázka přestupů. Klub v zimě opustili prozatím jen Nacho Gil a Jeison Murillo. Blízko by měly být ale i odchody Urose Racice na hostování do Tenerife a Michy Batshuayie do Monaca. Belgický útočník by měl ve francouzském klubu pokračovat do konce této sezóny, což už dnes odpoledne pro CANAL+ potvrdil viceprezident Monaca Vadim Vasilyev. Generální ředitel Los Che Mateu Alemany sice ve čtvrtek na tiskové konferenci tvrdil, že ani přes odchod Batshuayie do Valencie možná žádný útočník nepřijde, ale sobotní utkání proti Valladolidu znovu jasně ukázalo, že posílení ofenzívy je potřeba. Ovšem žádné jméno v tuto chvíli není v médiích zmiňováno jako horký favorit příchodu na Mestallu.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.