Los pro čtvrtfinále Copy del Rey

Je za námi další kolo v poháru Copa del Rey. Jednalo se už o osmifinále, ze kterého vzešlo celkem osm postupujících celků. Jedním z těchto týmů je i Valencia, pro kterou to bylo teprve druhé aktivní kolo v poháru. Nyní Netopýři budou čekat na losování soupeře do dalšího kola.

Zatím byl los pro Los Che velmi přívětivý. Nejdříve se utkali s klubem CD Ebro, které hraje až třetí španělskou ligu, ve stejné skupině jako VCF Mestalla. Kdo čekal, že Valencia tento dvojzápas hravě zvládne, tak se mýlil. Jednalo se spíše o trápení, ale nakonec bylo CD Ebro udoláno. Druhý los pro Valencii byl znovu nakloněn. Soupeřem se stal soupeř, který jako jediný působí v druhé lize, všichni ostatní účastnici byli z první ligy.

Se Sportingem Gijonem přišlo znovu trápení, které vyústilo v prohru 2:1. V odvetném utkání začala Valencia spíše opatrně, ale druhý poločas byl pro oko fanouška Netopýrů líbezný. Ve druhém poločase Valencia předvedla pohledný útočný fotbal, který přinesl tři vstřelené branky a také postup do dalšího kola.

Los pro čtvrtfinále proběhne jednoduchým způsobem.  Všech osm postupujících bude umístěno v jednom koši, ze kterého se utvoří 4 dvojice. Do čtvrtfinále se dále probojovalo Getafe, Girona, Sevilla, Real Madrid, Betis Sevilla, Espanyol a Barcelona. Samotný los proběhne dnes od 17:00 a o výsledku losování vás budeme samozřejmě informovat.