The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Račič zaznamenal skvělý debut v Tenerife

Račič zaznamenal skvělý debut v Tenerife


Nedávno jsme vás informovali o tom, že Uroš Račič v rámci hostování zamířil do jiného klubu. Jarní část fotbalové sezóny stráví na Kanárských ostrovech, kde nově oblíká dres druholigového klubu CD Tenerife. Nyní už má srbský záložník první zápas v novém klubu za sebou a hned se předvedl v dobrém světle.

Račič se představil hned v prvním možném zápase po jeho přesunu na ostrovy. Tenerife v momentální sezóně se drží těsně nad hranicí sestupu a potřebuje získat body k udržení se v druhé španělské lize. V neděli na domácí půdě přivítali poslední tým tabulky Gimnasticu, takže úkol byl jasný.

Račič se dokázal rychle asimilovat v novém týmu a pochopil herní systém, který tamější trenér vyžaduje. V prvním zápase trenér dopřál Račičovi 88 minut na hřišti, který se zhostil dobře této příležitosti a připsal si hned první asistenci. Vzápětí nechybělo moc, aby přidal ještě branku on sám, ale míč se odrazil pouze od břevna branky.

Utkání nakonec skončilo 2:0 pro domácí mužstvo a všichni byli spokojeni s jeho výkonem. Po zápase na tiskové konferenci se novináři zeptali sportovního ředitele Victora Morena na hodnocení debutu Račiče. Na tuto otázku Victor Moreno odpověděl: „Vůbec jsem nečekal, že uvidím takovou premiéru. Zatím má za sebou pouze tři tréninky s týmem, ale hrál opravdu výborně. Nepamatuji si lepší debut než ten jeho.“

Doufáme, že i nadále bude Račič pokračovat ve skvělých výkonech a bude se jednat o vydařené hostování, který by mohlo pomoci k probojování se do prvního týmu Valencie.

V setřihu je zachycena asistence, nastřelené břevno a střela, které těsně minula branku.