The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Podpora Netopýrů v Celticu Glasgow bude velmi slabá

Podpora Netopýrů v Celticu Glasgow bude velmi slabá


Valencia má momentálně rozehrané tři různé fotbalové soutěže. Bohužel ani v jedné z nich nepředvádí přesvědčivé výkony. Od evropských soutěží mají Netopýři zhruba dvou měsíční přestávku, která skončí 14. února, kdy se bude konat první vyřazovací kolo v Evropské lize.

Letošní slabé výkony během podzimu přinesly nespokojenost u fanoušků, což je zcela pochopitelné. Los Che se podařilo postoupit alespoň do Evropské ligy a nabídnout fanouškům po dvou letech absence, opět možnost vycestovat s týmem do ciziny.

Dne 14. února od 21:00 začne na půdě Celticu Glasgow šestnácti finálový zápas Evropské ligy. Říká se, že důležitým faktorem je tkz. dvanáctý hráč na hřišti. Tedy podporující diváci. Bohužel taková situace asi těžko nastane na stadionu Celtic Park, který může pojmout až okolo 60 tisíc diváků. Valencia pro své fanoušky nakoupila pouze 282 lístků, což pouze dokazuje to, jak fanoušci nejsou nadšení z výkonu klubu a jaká je velikost momentální podpory z jejich strany. Na lukrativnější utkání na Old Trafford dorazilo přes 700 přiznivců Netopýrů. 

Odveta, která se bude konat o týden později na Mestalle může ukázat to, co znamená podporovat svůj klub. Celtic se bude snažit pro své fanoušky sehnat, co nejvíce lístků. Pro poslední utkání v Lize mistrů Valencia poskytla fanouškům Manchesteru United celkem 2300 vstupenek za poměrně vysokou cenu ve výši 77 eur za kus.

Celtic Glasgow hlásí vyprodáno už nyní a za vstupenky si účtuje pouze 35 liber. Los Che zatím neotevřelo možnost koupě vstupenek pro odvetné utkání a cena je zatím neznámá.

  • Sa ani nečudujem, že sa nikomu nič nechce... Za takéto výkony aké podávajú...
    Ale na druhú stranu by mali stať fanúšikovia za svojím týmom v dobrom i v zlom...