The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencie se bude převlékat

Valencie se bude převlékat


Před časem jsme na našem webu informovali o tom, že by Valencie od příští sezóny mohla změnit firmu, která jí bude oblékat. Aktuálně mají Netopýři smlouvu s oděvním gigantem Adidas. Ta ale vyprší na konci stávající sezóny a muselo se tak vyřešit zda-li Valencie prodlouží s Adidasem spolupráci a nebo zda-li jej nahradí někdo jiný.

Los Che budou od příští sezóny oblékat dresy a další sportovní oblečení od jiného giganta v oblasti sportovních oděvů. Bude jím německá firma Puma. Již delší dobu se o neprodloužení s Adidasem spekulovalo, protože vedení nebylo se službami druhé německé značky zas tak úplně spokojeno. Například dres ke stoletému výročí založení klubu nebyl přijat s takovým nadšením jaký by si vedení klubu představovalo, ba naopak se objevovaly i negativní reakce.

Puma tak nahradí svého úhlavního německého konkurenta a oficiálně potvrdila spolupráci s Valencií. Učinila tak velmi originálním způsobem a to krátkým videem, ve kterém se objevuje slogan: „Fotbal je pro odvážné“. Video odkazuje na historii města, které bylo před našim letopočtem založeno Římany a neslo název Valentia. Detaily smlouvy s Pumou zatím nejsou známy. Není tedy jasné na kolik si Valencie s novým generálním sponzorem přijde.