The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Sraz fanoušků Valencie – oficiální informace!

Sraz fanoušků Valencie – oficiální informace!


O víkendu 24.-26. května proběhne oficiální sraz fanoušků Valencie pro Česko a Slovensko při jehož příležitosti budeme společně sledovat živě finále Copa del Rey mezi Valencií. Veškeré informace ke srazu a k přihlášení najdete v tomto článku.

Nedávno jsme vypustili průzkumný článek, který ukázal, že by o námi navrhovaný sraz zájem byl, a tak po letech oficiálně svoláváme další sraz. Původní článek naleznete ZDE.

Na výběr bylo ze čtyř chat a po hlasování v anketě nakonec zvítězila chalupa Heřmanka.

MÍSTO KONÁNÍ

Za místo konání byla zvolena chalupa Heřmanka, jenž se nachází na konci obce Heřmanice u Králik v Orlických horách. Ta pojme až 15 osob a nabízí například wi-fi, velkou plochou televizi s více než 100 kanály, vířivku, saunu, a jiné.

Přesná adresa je Heřmanice 28. GPS souřadnice 50.13088N, 16.75827E

Více o chalupě najdete na TOMTO odkazu.

SPOJENÍ

Autobusy a vlaky

Přímo v Heřmanicích se nachází autobusová zastávka, odkud můžete dojít pěšky na chalupu. Eventuelně se dá přijet do 3km vzdálených Králik, kde je rovněž autobusová zastávka a nebo vlakové nádraží. Další vlaková stanice je i ve 2km vzdálené obci Prostřední Lipka. Pokud nejedete autem a nevychází vám autobusové spojení do Heřmanic, ale přijedete například do Králik nebo Prostřední Lipky, nabídnu vám svoz na chatu. Pokud toho ale chcete využít, musíte mi dát vědět dopředu před srazem!

Auto

Jelikož někteří z nás pojedou autem, doporučuji se v diskuzi níže domluvit na případných možnostech, zda by někdo někoho nevzal k sobě do auta.

ORIENTAČNÍ PROGRAM

Pátek 24. května:

- V 16:00 přijedu na Heřmanku, takže od té doby můžete také přijíždět a ubytovávat se

- Volná zábava (vířivka, sauna, atd.)

- Večer: grilování (každý co si kdo nakoupí a přiveze), popíjení piva (doporučuji se domluvit společně na sudu) a promítání památných zápasů Valencie

Sobota 25. května:

- Grilování/oběd

- Fotbálek

- Nějaká ta soutěž s tématem Valencie (možná i o věcnou klubovou cenu)

- Volná zábava po celý den (vířivka, sauna, atd.)

- Večerní sledování finále Copa del Rey (Valencia CF – FC Barcelona) a s tím spojený pokec

Neděle 26. května:

- Úklid, ranní střízlivění a následný odjezd do svých domovů

DALŠÍ INFORMACE:

- Cena: Počítám, že více než 10 se nás na sraz najde, takže při mém odhadu se bez problémů vejdeme do 1000 kč za ubytování na celý víkend za osobu. Samozřejmě s počtem lidí bude i klesat cena za ubytování.

- Pivo: Doporučuji se také v diskuzi domluvit, zda budeme i na tomto srazu kupovat sud a eventuelně zda někdo nesežene pípu a chlazení

- Zápas finále Copa del Rey pustíme na velké ploché televizi (pokud nějaká z českých stanic získá vysílací práva). Pro další případy ale přijedu vybaven i notebookem a promítačkou, takže bude možnost také promítat na stěnu stream přímo z internetu.

- Pokud jsem na něco zapomněl, nebo máte nějaké návrhy, budeme rádi, když se o to podělíte v komentářích

PŘIHLÁŠENÍ

Přihlásit se můžete zasláním e-mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to buď ze své e-mailové schránky, nebo stačí využít kontaktní formulář na našem webu ZDE.

K přihlášení je potřeba do zprávy vyplnit vaše jméno, přezdívku na našem webu, kontaktní e-mail a telefon a místo bydliště.

Abychom se vyvarovali tomu, že se někdo přihlásí, zablokuje tak kapacitu a nakonec nepřijede, budu vybírat zálohu za ubytování. Je to také z důvodu toho, že je potřeba dopředu zaplatit část zálohy za chatu.

Na e-mail vám zpět pošleme po zpracování přihlášky potvrzení o přijetí a platební údaje k zaplacení zálohy za ubytování. Tu prosím uhraďte do 1 týdne od přijetí platebních údajů. Zálohu vybíráme ve výši 500 Kč za osobu. Zbytek ceny ubytování doplatíte až na místě hotově. Jakmile nám od vás dojde záloha, dostanete potvrzení do e-mailu.

Přihlášky přijímáme až do vyčerpání kapacity 15 míst.

Určitě využijte diskuzi níže pro jakékoliv dotazy, domluvení kdo s kým pojede autem, a další.

Budeme se těšit!

Amunt Valencia