The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Vstupenky na Arsenal jsou již v prodeji, bohužel ne online

Vstupenky na Arsenal jsou již v prodeji, bohužel ne online


V posledních dnech nám chodí dotazy na to, kdy klub vyhlásí ceny vstupenek na semifinálový zápas Evropské ligy proti Arsenalu. Do nynějška jsme vám vzkazovali vyčkávat, nyní vyšly na porvch oficiální informace.

Pokud plánujete vyrazit na odvetný zápas Valencie proti Arsenalu na Mestalle, máme pro vás znepokojující zprávu.

Od dnešního dne jsou již v prodeji vstupenky na tento zápas. Nejlevnější vstupenka stojí 60 eur, nejdražší 230 eur. Majitelé sezónních permanentních vstupenek mají tento zápas zahrnut ve své permanentce.

Klub oznámil, že z bezpečnostních důvodů nebude pro tento zápas možné nakupovat vstupenky online. Prodávány budou pouze na pokladnách klubu a maximálně 4 vstupenky na osobu.

V souladu s předpisy UEFA nebudou hostující vstupenky prodávány Valencií, ale distribuovány budou skrze oficiální prodejní kanály anglického klubu.

Pokud hledáte i přes tyto okolnosti způsob, jak získat vstupenky, již nyní poptáváme, zda je vůbec možné je pro české fanoušky nějakou formou získat či rezervovat k vyzvednutí před zápasem. Jakmile dostaneme informaci od klubu zveřejníme ji.

Otevírací hodiny pokladen na Mestalle:

Čtvrtek 25. dubna: od 9:15 h. do 14:00 a od 15:15 h. do 18:00 hodin.

Pátek 26. dubna: od 10:00 h. do 14:00 a od 17:00 do 20:00 hodin.

Sobota 27. dubna: od 10:00 h. do 14:00 hodin.

Neděle 28. dubna: od 9:00 h. až do poločasu zápasu proti SD Eibar.

Ceník vstupenek:

  • Asi s křížkem po funuse, ale i tak se zeptám. Dává Valencie nějaké informace k prodeji lístků? Na webu jsem nic nenašel a lístky do Londýna online k dostání nejsou. Předpokládám tedy, že se budou prodávat na Mestalle. To by mi nevadilo, spíše mě štve, že k tomu na ofiko webu nemůžu najít žádné informace. Takový Arsenal to vydal pro fanoušky už před týdnem i s pokyny na venkovní odvetu ve Valencii. Poradí někdo víc?

  • V odpovědi na: TinoCosta

    Ahoj, prodává je do sektoru hostí Valencia, ale nevím zda přímo na pokladnách Mestally.
    Info z Valencie je takové, že při poptání lísků na venkovní zápas chtějí nějaká data o lidech, kteří na zápas chtějí jít. Data blíže nespecifikovali a zatím dále neodepsali. Hádám že se bude jednat o celé jméno a pravděpodobně číslo občanky? Ale přímo nepotvrdili, že i po poskytnutí údajů nám lístky zajistí...