The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Spekulace o nových dresech sílí, k jejich odhalení má dojít příští týden

Spekulace o nových dresech sílí, k jejich odhalení má dojít příští týden


Od 1. července bude novým dodavatelem sportovního vybavení Valencie německá společnost Puma, která nahradí dodavatele dosavadního, tedy společnost Adidas. Největší pozornost fanoušků samozřejmě míří k podobě nových dresů, ve kterých budou Netopýři nastupovat v příští sezóně. K jejich oficiálnímu odhalení by mělo dojít příští týden, ovšem po internetu již koluje samozřejmě řada variant, jak by nové dresy mohly vypadat. Pojďme si tedy zkrátit čekání na nové dresy alespoň pohledem na návrhy z nekonečného světa internetu.

Ve středu přinesl specializovaný server FootyHeadlines.com možnou podobu nových domácích dresů. Tento web se specializuje na fotbalové dresy a často již odhalil skutečnou podobu nových dresů před jejich oficiální prezentací. Zda se jim to povedlo i nyní u Valencie, to bychom se měli dozvědět příští týden. Z následujícího obrázku je zřejmé, že na dresu převládá tradičně bílá barva, odlišně barevně vyvedeny jsou pouze oranžový prostor kolem krku a černé pruhy směřující od krku k ramenům.

dresdomfooty820

O pár hodin později přišel s možnou podobou dresu Valencie pro změnu Ofoball, což je účet na sociální síti twitter, který se rovněž specializuje na fotbalové dresy. Mimochodem u domácího dresu to je oproti serveru FootyHeadlines.com drobný rozdíl, a to černé lemování okrajů rukávů. Ofoball však nezůstal pouze u podoby trika domácích dresů, ale zveřejnil i možnou podobu trenýrek a stulpen domácích dresů a dále podobu venkovních dresů, tréninkové sady a dalšího vybavení. Na vše se můžete podívat níže na obrázcích.

dresdomofo820

dresvenofo820

treninkofo820

vychazkaofo820

Abychom se nedrželi jen jedné možné podoby valencijských dresů, tak o pár dní dříve server FootyHeadlines.com zveřejnil návrh, se kterým přišel Pepe Dus na svém twitterovém účtu Dussball. Jedná se pouze o trika tří variant dresů, bez trenýrek a stulpen. Bohužel pro příznivce, kterým se tato podoba líbí víc než výše zmiňované návrhy uveřejněné na FootyHeadlines.com a na twitterovém účtu Ofoball, sám Pepe Dus avizoval, že se jedná jen o jeho představu podoby nových dresů, tedy je vcelku nereálné, že by takto opravdu vypadaly. Ovšem i tak za shlédnutí jistě stojí.

pepedus820

Přiblížili jsme vám tedy slovem i obrazem několik možných podob valencijských dresů a jiného sportovního vybavení klubu. Líbí se vám návrhy uvedené v tomto článku, nebo spíše doufáte, že Puma přijde s něčím lepším?

  • Ten černý dres od "OFOBALL", to je fakt kekel, to prosím fakt ne :D

  • Mně se víc líbí ty verze od Pepe Duse, teda až na tu modrou. Nemusíme vypadat jako Getafe *26* Ostatně k modrým dresům jsem si, až na výjimky, ve Valencii nikdy nevybudoval moc kladný vztah. Jinak to co předvádí Ofoball, tak to je děs jedno vedle druhýho, takže doufám, že Puma předvede lepší zboží. Na ten černý od Ofoballu bych byl možná zvědavý, kdyby byl celý v tom vzoru, jak je jeho horní část. Ale jenom bych byl na něj zvědavý, netvrdím, že by to bylo pěkný *14*

    Jinak někde jsem četl, že představení dresu by mělo být ve středu 3. července! *1*