The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Nové dresy oficiálně odhaleny, jak se vám líbí?

Nové dresy oficiálně odhaleny, jak se vám líbí?


Od 1. července je v platnosti spojení valencijského fotbalového klubu s německou oděvní firmou Puma, která na pozici dodavatele nahradila Adidas. Včera jsme se pak dočkali odhalení dresů pro sezónu 2019/2020, třebaže k žádnému překvapení nedošlo, neboť dresy víceméně odpovídají informacím, které již po internetu nějaký čas kolují. Na hrudi je název nového hlavního sponzora, kterým je sázková kancelář bwin.

Koncem minulého týdne jsme přinesli článek pojednávající o spekulacích o nových dresech Netopýrů, kde byly mimo jiné zveřejněny i obrázky ze specializovaného twitterového účtu Ofoball, který se zaměřuje právě na fotbalové dresy. Podoba domácího a venkovního dresu tak, jak byly včera oficiálně představeny široké veřejnosti, se od obrázků Ofoballu liší jen nepatrně.

Domácí dres je v klasických valencijských barvách. Triko domácího dresu je bílé s oranžovými a černými doplňky. Oranžové je lemování kolem krku, zatímco černé jsou pruhy od krku na ramena a lemování rukávů. Na srdci budou hráči nosit znak klubu, standardně je umístěn rovněž znak společnosti Puma. Trenýrky jsou černé s oranžovým lemováním. Stulpny jsou bílé se širším černým pruhem, který je lemován tenkými oranžovými proužky.

domavenku829

Pro venkovní dres společnost Puma zvolila rovněž klasické valencijské barvy, v tomto případě černou a oranžovou, leč designem trika poněkud překvapila. Přesně jak informoval twitterový účet Ofoball, tak horní část trika tvoří oranžovočerná grafika, která bude pravděpodobně hodnocena jako nejkontroverznější část nových dresů. Zbytek trika je černý. Pruhy od krku na ramena jsou v případě venkovního dresu oranžové, oranžový je znak společnosti Puma a oranžovočerný je klubový znak. U domácího dresu je klubový znak ve standardních barvách a znak Pumy je černý. Trenýrky venkovního dresu jsou oranžové s černým lemem. Stulpny jsou černé s oranžovými pruhy. Mimochodem právě stulpny venkovního dresu jsou jediná součást domácího či venkovního dresu, u níž Ofoball nepřinesl přesné informace. Dle tohoto twitterového účtu totiž měly být stulpny naopak oranžové s černými pruhy.

Na včerejší prezentaci byl představen i brankářský dres, který bude pro sezónu 2019/2020 kompletně zelený.

brankar829

Oděvní společnost Puma s Netopýry spojila své síly se sloganem „Fotbal je pro odvážné!“ a s odkazem na dávné časy, kdy bylo v roce 138 př. n. l. římskými kolonizátory založeno město Valentia, tedy předchůdce dnešní Valencie. Prezentace nových dresů tak byla symbolicky umístěna do městského muzea, kde se nacházejí i více než dva tisíce let staré archeologické památky. Na prezentaci byli přítomní seznámeni mimo jiné s tím, že netypický design triček venkovních dresů odkazuje na tradice Las Fallas, což je tradiční každoroční slavnost v ulicích Valencie.

Jak jste spokojeni s přesunem od Adidasu k Pumě, respektive jak se vám líbí nové dresy? Hodnotit můžete níže, přičemž princip hodnocení je stejný jako u hodnocení hráčů po zápasech, tedy pět hvězdiček znamená maximální spokojenost, zatímco jedna hvězda bude symbolizovat spokojenost výrazně nižší.

dres domácí (bílé triko) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (16 hlasů)
dres venkovní (černé triko) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (17 hlasů)
dres brankářský (zelené triko) 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení (15 hlasů)