The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Známe program letní přípravy

Známe program letní přípravy


Stejně jako loni, tak i letos se Netopýři přesunou na soustředění do švýcarských Alp. Kromě samotného trénovaní také sehrají tam dvě přípravné utkání. Následně budou Netopýři cestovat po Evropě a utkají se s rozdílnými soupeři. Nakonec se vrátí domů a na Mestalle sehrají utkání dalšího ročníku poháru Trofeo Naranja.

17. července – Valencia CF vs. AS Monako – Stadion Christ Roi (Lens)

První utkání přípravy se bude konat na malém stadionu Stade du Christ Roi poblíž města Lens. Soupeřem nebude domácí výběr, ale AS Monako, které narychlo přicestuje po absolvování utkání s Evertonem. Monako je vítězem francouzské ligy z ročníku 2016/2017 a v následujícím ročníku vybojovalo místo druhé. Avšak v poslední sezóně Monako mělo velmi velké problémy a bojovali pouze o záchranu, což se jim nakonec podařilo. V Monaku stále působí několik známých fotbalistů jako stoper Kamil Glik, Youri Tielemans, který se vrátil z hostování z Manchesteru City, Cesc Fàbregas, Stevan Jovetic nebo Falcao.

23. července – FC Sion vs. Valencia CF – Stadion Tourbilion (Sion)

Druhým soupeřem se stane FC Sion. Jedná se klub, který sídlí jenom několik desítek kilometrů od Lens. Jedná se dlouhodobého účastníka nejvyšší švýcarské soutěže Super League. Bohužel v konkurenci FC Basileje, Young Boys a FC Curychu se k ligovému titulu v posledních letech nikdy nedopracovali.

28. července – Sporting CP vs. Valencia CF – Stadion Jose Alvalade (Lisabon)

Za třetím soupeřem bude Valencia cestovat do Portugalska. Utká se s klubem Sporting, který v posledních letech je zastínění nadvládou Porta a Benfiky, kteří nedovolili Sportingu získat ligový titul už skoro dvacet let. Před Valencií se utká Sporting s úřadujícím šampionem Ligy mistrů Liverpoolem. Na soupisce Sportingu můžeme nalézt dvě známa jména. Luciano Vietto nyní v létě přestoupil z Atletica Madrid a Jeremy Mathieu působí tam již dvě sezóny.

2. srpna – Brighton & Hove Albion vs. Valencia CF – Amex Stadium (Brighton)

Čtvrtým soupeřem bude zástupce jiné stylu fotbalu. Netopýři totiž odcestují na britské ostrovy, kde se utkají s klubem Brighton & Hove Albion. Ten na konci poslední sezóny měl velice špatné výsledky a jenom těsně se zachránil před sestupem. V Brightonu hraje také pro nás pár známých tváří. V bráně aktivně chytá Mathew Ryan a post pravé strany obrany zastává Martin Montoya.

4. srpna – Bayer 04 Leverkusen vs. Valencia CF – BayArena (Brighton)

Páté utkání bude zároveň také posledním venkovním utkáním během přípravy. Netopýři zamíří do Německa, kde se utkají s nacházejícím účastníkem Ligy mistrů s Leverkusenem. Bude to složitá prověrka pro obranu Valencie, jelikož v Leverkusenu září teprve dvacetiletý Kai Hovertz, který nastřílel 17 branek. Další údernou zbraní je Kevin Volland, který si v poslední sezóně připsal 14 gólových zásahů.

10. srpna – Valencia CF vs. Inter Milán – Mestalla (Valencia)

Poslední přípravné utkání a velká generálka před novou sezonou bude ve stylu dalšího ročníku poháru Trofeo Naranja. Záliba ve střetávání se s italskými soupeři znovu pokračuje. Tentokrát přijede na Mestallu Inter Milán. Los Che nemají na Inter moc dobré vzpomínky z dob začátku tohoto století, ale poslední vzájemné utkání, které proběhlo v roce 2013 skončilo výhrou Valencie 4:0.   

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.