The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Modrá je dobrá aneb inspirace pro třetí sadu dresů přichází z 90. let

Modrá je dobrá aneb inspirace pro třetí sadu dresů přichází z 90. let


Ve středu 3. července Valencia oficiálně odhalila podobu domácích a venkovních dresů pro nadcházející sezónu a už o den později přinesl specializovaný server FootyHeadlines.com informace o plánované třetí sadě dresů. Jejich možnou podobu pak o pár dní později přinesl pro změnu specializovaný twitterový účet Ofoball, který prokázal dobrou informovanost již dříve právě v případě domácích a venkovních dresů.

Pojďme se nyní nejdříve podívat na prvotní informace ze serveru FootyHeadlines.com. Ten informoval, že společnost Puma chystá pro Los Che třetí sadu dresů, pro kterou našla inspiraci ve své vlastní minulosti, a to konkrétně v sezóně 1990/1991, kdy už německá společnost Netopýry oblékala. Jedná se o modré dresy, které se vyznačovaly především jedinečným designem. Na tento historický dres se můžete podívat na obrázku níže.

dres stary836

Mimochodem Puma Valencii oblékala ve třech sezónách na počátku 90. let 20. století a všemi dresy z těchto let se mohou chlubit sběratelé Albert Carda a Jose Ponce, na jejichž sbírku se můžete podívat na dalším obrázku. Raritou je například oranžový dres, který Netopýři oblékli pouze ve dvou zápasech, a to proti Oviedu a Realu Sociedad. Další zajímavostí je, že se tehdy na dresech v rámci jedné sezóny střídali dva sponzoři, a to Bancaja a Caja de Valencia.

dresy sbirka836

Nyní se však z minulosti vraťme do přítomnosti a k dresům současných Netopýrů. Twitterový účet Ofoball totiž přinesl jejich možnou podobu, kterou vám přinášíme na obrázku níže, a vzhledem k tomu, jak už byl Ofoball úspěšný v otázce domácích a venkovních dresů (jejich „předpověď“ si můžete připomenout zde a skutečnou podobu nových dresů zde), tak by nejspíš bylo vhodné brát jejich prognózu vážně. Nicméně stále je třeba počkat na oficiální představení třetích dresů klubem. Uvidíme, zda budou kompletně modré s designem připomínajícím dresy ze sezóny 1990/1991.

dres ofo836

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.