The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia představila třetí sadu svých dresů

Valencia představila třetí sadu svých dresů


VIDEO Valencijští Netopýři na začátku července odhalili podobu domácích a venkovních dresů pro nadcházející sezónu 2019/2020. Hned poté se v médiích objevily informace, že Valencia bude mít i třetí sadu dresů, u kterých bude hlavní barvou modrá. Dnes byly tyto informace potvrzeny.

Spekulace o možné podobě třetích dresů jsme vám v našem článku tehdy zprostředkovali, čili nyní jejich podobou nebudete překvapeni. Jejich design vychází opravdu z dresů, které Valencia oblékala na začátku 90. let 20. století, přičemž tehdy Netopýry oblékala rovněž německá oděvní společnost Puma, která se letos v létě k Los Che vrátila, když nahradila konkurenční Adidas. Třetí sada dresů je tedy kompletně modrá, přičemž na první pohled zaujme design trika, který připomíná tahy štětcem. Na obvyklém místě jsou na hrudi umístěny barevný znak klubu a logo společnosti Puma. Samozřejmě neschází ani název hlavního sponzora valencijského klubu, tedy sázkové společnosti bwin.

Valencia třetí sadu dresů představila i krátkým videem, ve kterém sehrál hlavní hereckou roli nováček u Netopýrů Jason. Valencia ve videu změnila velkého netopýra dominujícího tribunám Mestally na pumu a následně stadion z oranžové přebarvila na modrou. Na video se můžete podívat níže:

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.