The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Startuje další ročník tipovačky!

Startuje další ročník tipovačky!


Již tento pátek začne první kolo La Ligy a také v tomto ročníku nás čeká tipovačka, která doznala pár změn.

Již bez Tipsportu

Náš sponzor, sázková kancelář Tipsport, se rozhodl nepokračovat ve spolupráci v nové sezóně. To znamená, že aktuálně nebude vyplácena žádná výhra vítězům každého měsíce. Dalším možným sponzorem tak mohl být Bwin, který je hlavním sponzorem Valencie a mohl by nás tak sponzorovat, stejně, jako kdysi Unibet, jenž byl rovněž hlavním sponzorem. Bohužel, společnost Bwin si nezažádala o licenci pro Česko, a ani to nemá v plánu. Samozřejmě se pokusím ještě najít jiného sponzora.

Ceny pro vítěze sezóny

To nic ale nemění na tom, že v rámci celé sezóny budeme soutěžit o zajímavé ceny. I letos nejlepší tipér za celý ročník získá dres Valencie. Druhé místo bude odměněno tričkem Valencie, třetí místo pak klíčenkou Valencie. Takže je rozhodně motivace pro vás, tipovat pravidelně po celý ročník.

Pravidla

Pravidla tipovačky jsme nechali beze změny, jen v krátkosti shrneme princip: Tipuje se jako minulý rok přesný výsledek každého zápasu. Za přesně trefené skóre získává tipující 5 bodů. Pokud trefíte alespoň vítěze či remízu, dostanete 3 body. V rámci tipovací soutěže se tipují všechny zápasy každého kola La Ligy. Více informací najdete v sekci pravidla a ceny.

Účast

Pro účast v tipovačce je potřeba mít založen jeden účet na našem webu. Tipovat může každý z vás a budeme rádi, když se zapojí pravidelně co nejvíce lidí – děláme to pro vás. Doufáme, že v tomto ročníku bude účast minimálně stejně vysoká, jako v minulém.

První kolo

První kolo tipovačky je již na našem webu odemčeno k tipování, stačí se přihlásit a zápasy si natipovat. (v menu položka Tipovačka -> Natipovat zápasy)

Děkujeme všem za přízeň a přejeme mnoho štěstí a napínavých momentů v následujícím ročníku.