The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Carlos Soler míří na marodku, zraněný kotník ho ze hry vyřadí na několik týdnů

Carlos Soler míří na marodku, zraněný kotník ho ze hry vyřadí na několik týdnů


Sezóna se teprve rozjíždí, ale trenér Marcelino již musí řešit první dlouhodobější absenci ve své ideální sestavě. Na středečním tréninku se zranil záložník Carlos Soler, Marcelinova první volba na pravý kraj záložní řad. Klub sice nezveřejnil dobu hráčovy absence, nicméně média spekulují až o dvou měsících.

Ve čtvrtek ráno Carlos Soler do Paterny sice dorazil, ale tréninku schopný rozhodně nebyl, neboť se pohyboval pouze za pomocí berlí. Na vině bylo zranění kotníku ze středečního odpoledního tréninku. Po zmenšení otoku se Soler podrobil vyšetřením, která odhalila poškození vazů v pravém kotníku, o čemž valencijský klub informoval na svém webu. Doba rekonvalescence stanovena prozatím nebyla, bude závislá na vývoji zranění a na dalších vyšetřeních v průběhu následujících týdnů. Nicméně je jasné, že Soler přijde rozhodně o víc utkání, než jen o víkendové klání na hřišti Celty Vigo. Mrzet může valencijského odchovance i fakt, že po letním zlatém evropském šampionátu věkové kategorie U21 měl velkou šanci být pro zářijové reprezentační okno povolán do seniorského národního týmu Španělska.

Trenér Marcelino tak musí vyřešit rébus na pravém kraji zálohy. Uklidňovat ho může jen fakt, že alternativ má dostatek. Jednoho valencijského odchovance může nahradit například jeden z dvojice dalších odchovanců Los Che. Více toho za první tým Valencie odehrál Ferran Torres, ale bez šancí na místo v sestavě rozhodně není ani Kang In Lee. Další možností je Denis Cheryshev přesunutý z levého kraje zálohy. Zapomínat nemůžeme samozřejmě ani na Daniela Wasse, který je schopný nastoupit víceméně na jakémkoliv místě v sestavě a pravý kraj zálohy není výjimkou. V neposlední řadě na svoji šanci čeká i nová posila Jason.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.