The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Marodka se plní, Piccini si letos už možná nezahraje

Marodka se plní, Piccini si letos už možná nezahraje


Minulý týden se zranil Carlos Soler, jehož rekonvalescence má trvat zhruba dva měsíce. Ještě déle bude mimo hru Cristiano Piccini, kterého dnes ráno z Paterny odvezla sanitka. Drobnější zdravotní komplikace mají Gabriel Paulista a Kevin Gameiro.

Pravý záložník Carlos Soler se minulý týden zranil na středečním odpoledním tréninku a o jeho zranění jsme psali zde. Uplynul týden a další středa přinesla další vážné zranění jednoho z Netopýrů. Obětí byl tentokrát pravý obránce Cristiano Piccini, který si dnes ráno poranil pravé koleno, a to tak vážně, že byl z tréninkového areálu v Paterně okamžitě sanitkou odvezen do nemocnice, kde se podrobil příslušným testům a vyšetřením. Výsledky bohužel nejsou dobré a italský reprezentant brzy zamíří na operační stůl. Podobně jako u Solera valencijský klub ani tentokrát neinformoval o délce hráčovy absence, nicméně média spekulují o několika měsících. Dle serveru PlazaDeportiva by Piccini mohl chybět tři až čtyři měsíce, ovšem deník SuperDeporte má ještě černější odhady, neboť uvádí, že by se jediný čistokrevný pravý bek z kádru Los Che mohl na trávníky vrátit až za pět měsíců. To už se bude psát kalendářní rok 2020.

Soler a Piccini tedy budou na marodce odpočívat dlouho, nicméně zdravotně nezpůsobilých hráčů mají momentálně Netopýři více. Útočník Kevin Gameiro tento týden netrénuje kvůli svalovým problémům na levé noze, které si přivodil ve víkendovém utkání proti Celtě Vigo. Je pravděpodobné, že v nedělním utkání proti Mallorce se neukáže. Nejistá je pak situace u stopera Gabriela Paulisty. Ten o víkendu utkání ve Vigu nedohrál, ve druhém poločase byl střídán Diakhabym. V pondělí pak netrénoval, nicméně včerejší trénink už absolvoval normálně se svými spoluhráči a nebyly na něm patrné žádné obtíže. Dnes však na tréninku opět chyběl.

  • Takže se dostane na hřiště Ferran či Kangin, které chceme určitě my všichni vidět? Nebo pravou obranu bude brázdit Jaume Costa a pravou zálohu Wass? :D