The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Vstupenky na Ligu mistrů jsou již v prodeji!

Vstupenky na Ligu mistrů jsou již v prodeji!


Po nalosování základních skupin Ligy mistrů jsme zaznamenali několik dotazů ohledně dostupnosti vstupenek na utkání Valencie. Klub dnes zveřejnil jejich ceny a dal je do prodeje.

Los Ché dnes odhalili cenu vstupenek na domácí zápasy základní skupiny Ligy mistrů, kde na ně čeká Chelsea, Ajax a Lille. Jako vždy se ceny odvíjí od atraktivity soupeře, a tak není divu, že nejlevnější jsou vstupenky na zápas s Lille.

Vezměme to ale popořádku, zápas po zápasu:

VALENCIA CF – Ajax Amsterdam, 2.10.2019 / 21:00

První domácí zápas čeká na Netopýry v úvodu října. Ceny vstupenek na nizozemského šampiona jsou pro některé sektory o něco nižší, než na Chelsea. Nejlevnější lístky začínají na 65 eurech, nejdražší jsou za 65 eur.

VALENCIA CF – Lille OSC, 5.11.2019 / 21:00

Zhruba o měsíc později se Liga mistrů na Mestallu vrátí znovu. Tentokráte přijede francouzské Lille, které je nejméně atraktivním soupeřem skupiny. Zde se dají pořídit vstupenky už od 45 euro.

VALENCIA CF – Chelsea FC, 27.11.2019 / 18:55

Nejatraktivnějším soupeřem bude Chelsea, s níž se doma Netopýři střetnou na konci listopadu. Zápas hraný výjimečně v 18:55 bude možné navštívit, zaplatíte-li alespoň 70 eur, což je nejlevnější vstupenka. Ty nejdražší končí na 230 eurech za místo.

Koupě vstupenek on-line

Všechny vstupenky lze zakoupit online na webu www.valenciacf.com. Pokud tedy plánujete výjezd na Ligu mistrů, doporučujeme učinit tak co nejrychleji!

Vstupenky na Stamford Bridge

Valencia také nabízí možnost koupě vstupenek na venkovní zápas na půdě Chelsea do sektoru hostí, ale bohužel pro nás, pouze vlastníkům sezónních permanentních vstupenek.

CENÍK VSTUPENEK

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.