The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Česká stopa ve Valencii, novým sponzorem klubu je automobilka Škoda!

Česká stopa ve Valencii, novým sponzorem klubu je automobilka Škoda!


Po dvou letech Valencia obměňuje klubový vozový park a tentokrát se jedná o změnu, která jistě potěší české fanoušky, neboť novým dodavatelem vozidel pro východošpanělský klub bude mladoboleslavská automobilka Škoda.

Od roku 2017 se hráči Los Che vozili ve vozech značky Alfa Romeo, přičemž tato italská automobilka patřící do skupiny Fiat Chrysler Automobiles ve službách Netopýrů vystřídala španělský Seat. Nyní tedy znovu dochází ke změně a v následujících dvou sezónách bude fotbalový klub Valencia CF spojen s vozy Škoda. V našich zeměpisných šířkách pravděpodobně není třeba připomínat, že mladoboleslavská automobilka založená na konci 19. století patří v současné době do koncernu Volkswagen. Hlavní závod automobilky je samozřejmě v Mladé Boleslavi, další se pak nacházejí v Kvasinách a ve Vrchlabí.

Uzavření dohody se společností Škoda dnes východošpanělský fotbalový klub oznámil na svém oficiálním webu. Škoda chce spoluprácí s aktuálním vítězem Copa del Rey a účastníkem prestižní Ligy mistrů dále zvýšit svoje propojení se světem sportu. To je mimochodem velmi úspěšné, vždyť krom jiného je Škoda již řadu let oficiálním dodavatelem vozů na nejslavnější cyklistický závod světa Tour de France. Na základě dohody bude mít Valencia k dispozici vozy Kodiaq a Superb.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.