The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Prodlouží Garay smlouvu na Mestalle? Jeho čas se už pomalu krátí

Prodlouží Garay smlouvu na Mestalle? Jeho čas se už pomalu krátí


Letní přestupové okno už je několik dní uzavřené, ale budoucnost některých hráčů vyřešená stále není. Možná většinu z nás nenapadne, že tohle se týká i Ezequiela Garaye. Argentinec bude muset svoji budoucnost také řešit. Jedná se o nejstaršího hráče v kádru Valencie, jehož smlouva vyprší už dříve než za rok.

Nyní už Garay působí ve Valencii čtvrtým rokem a jeho smlouvá vyprší 30. června 2020. To znamená, že už v zimním přestupovém období mají jiné kluby šanci podepsat s hráčem předběžnou smlouvu. Následně po vypršení stávající smlouvy by Garay mohl volně přestoupit kamkoliv a hlavně zdarma.

Pro trenéra Marcelina byl Garay důležitým členem týmu v posledních dvou sezónách a letos to vypadá, že tomu nebude jinak. Argentinský stopér prozatím strávil veškerý čas na hračí ploše během prvních tří zápasů. Proto by se vedení Valencie mělo do konce prosince snažit podepsat s hráčem novou smlouvu.

O to se pokoušelo vedení Valencie už minulý rok v létě, ale nakonec k tomuto kroku nedošlo. Důležitým faktem je, že Garay je zastupovaný také Jorgem Mendesem, který má s Peterem Limem silné spojení. To by mohlo znamenat, že podepsat nový kontrakt u Los Che by nemělo být problém z tohoto pohledu. Jedinou otázkou na závěr tedy zůstává, jestli bude chtít sám Garay dále pokračovat na Mestalle nebo se rozhodně odejit.