The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Prodloužení smlouvy - Jaume Domenech

Prodloužení smlouvy - Jaume Domenech


Dnes dopoledne Valencia na oficiálních stránkách zveřejnila zprávu, která hovoří o tom, že brankář Jaume Domenech prodloužil smlouvu s Valencií. Nový kontrakt bude trvat do léta roku 2023. Výkupní klauzule byla stanovena na 50 milionů eur.

Jaume Domenech je už nyní devětadvacetiletý brankář, který se probojoval do prvního týmu Valencie v roku 2015 poté, co dva roky působil v rezervním celku VCF Mestalla. V roce 2015 byl zraněný brankář Diego Alves, tudíž se nabídlo více příležitostí. Po uzdravení Alvese se Domenech dostal znovu do ústraní. Po odchodu Alvese zpět do Brazílie vedení Valencie přivedlo a upřednostnilo brankáře Neta.

Jaume Domenech většinu svého pobytu na Mestalle strávil na lavičce, kde kryl záda Alvesovi, Netovi či nyní Cillessenovi. Za dobu strávenou ve Valencii Jaume odehrál pouze 31 ligových utkáních. Časteji příležitost dostal v Copě del Rey nebo Evropských pohárech. Ve španělském poháru odehrál 22 utkáních a v Lize mistrů 7 utkáních.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.