The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Rodrigo do Realu? Zvěsti nebo realita?

Rodrigo do Realu? Zvěsti nebo realita?


Nebylo by to správné přestupové období, aby na internetu nelítalo mraky zvěstí, povídaček a fake news. To už prostě k přestupovému období patří. Na internetu se z několika zdrojů objevují zprávy, že Rodrigo Moreno je spojován s možným přestupem do Realu Madrid. Jsou to pouze zvěsti nebo by se přestup mohl uskutečnit?

Podle španělských medií údajně nový trenér Realu Madrid Julen Lopetugui potvrdil, že má zájem o získaní Rodriga Morena do svého nového týmu. V posledních dnech nešlo přehlédnout to, že hvězdný Cristiano Ronaldo přestoupil do Juventusu Turín. Ani Gareth Bale a Karim Benzema nemají budoucnost v Bílem Baletu jistou a možná během léta opustí klub. Nabízí se tak logicky otázka, kdo by mohl zaujmout jejich místo? O tom, že Lopetugui věří, že Rodrigo je dobrý hráč svědčí i fakt, že mu poslal pozvánku do národního týmu pro šampionát v Rusku. Předešlý post nynějšího trenéra Realu byl totiž předtím u španělské reprezentace.

Podle deníku As je údajně Rodrigo momentálně hlavním cílem, pokud Karim Benzema přestoupí do italské Neapole nebo jiného klubu. Real Madrid má potencionálně dvě možnosti. První možností je domluvit se s Rodrigem a vyplatit 120 milionů eur, to by znamenalo aktivování výkupní klauzule. Druhou možností je domluvit se jak s hráčem, tak s vedením Los Che na přestupních podmínkách.

Rodrigo si vedl v poslední sezóně střelecky velmi dobře. Stal se osmým nejlepším střelcem v celé La Lize. Málokdo asi ví, že než Rodrigo přestoupil do Benfiky, tak se pohyboval v akademiích Realu Madrid. Troufám si odhadnout, že jako tehdy osmnáctiletý hráč měl sen si jednou zahrát velký fotbal za Bílý Balet. Avšak nyní podle reportu AS valencijský nejlepší střelec řekl: „Chtěl byl dále pokračovat ve Valencii. Máme za sebou vydařenou sezónu a těším se na nadcházející Ligu mistrů.“

Na závěr si trochu zavzpomínáme na bývalého odchovance Valencie. Útočník Paco Alcácer také tvrdil, že je ve Valencii spokojený, ale za několik dní jsme pouze sledovali jeho odchod do Barcelony. Když Paco odcházel, měl za sebou podařenou sezónu, kdy vstřelil 13 branek v 34 ligových zápasech. Barcelona vyplatila 30 milionů eur plus poslala na hostování El Haddadiho.

Kývne v případě Rodriga vedení Valencie na nabídku například ve výši 50 milionů eur, nebo si bude střežit svého nejlepšího střelce a jedinou možností by byla aktivace klauzule?

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.