The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia prodala Maksimoviće, na hostování míří Villalba

Valencia prodala Maksimoviće, na hostování míří Villalba


Průvan v kabinách Los Ché pokračuje. Rušné přestupové léto znamená rozloučení s Mestallou pro Nemanju Maksimovice. Se stánkem Valencie se pak na dočasnou dobu rozloučí i mladíček Villalba, jenž jde sbírat zkušenosti na hostování.

Valencie se v týdnu rozloučila s Nemanjou Maksimovicem. Srb tak na Mestalle vydržel pouhý rok. Hráč se sešel s Mateu Almanym a obě strany došly k dohodě o odchodu hráče. Ten potřebuje pravidelné herní vytížení, a to mu v současném kádru není zaručeno.

Maksimovic se tak stal obětí rotace trenérů a stávajícího kouče Marcelina nedokázal o svých kvalitách dostatečně přesvědčit. Jeho novým chlebodárcem se stalo Getafe, kam se Srb stěhuje za přestupovou částku 5,5 milionů eur. Netopýři však nechtějí hráče ztratit úplně z dohledu a součástí dohody o přestupu je tak i doložka o tom, že bude mít Valencie na záložníka předkupní právo po dobu 3 let. Cena za zpětný odkup bude ale v průběhu let růst, až se po třech letech zastaví na 8 milionech eur. Je tak tedy možné, že jsme neviděli tohoto záložníka v netopýřím dresu naposledy.

Dalším, kdo opustí Valencii, je mladý Fran Villaba. Nebude to ale nastálo, nýbrž půjde o hostování na celou nadcházející sezónu. Dvacetiletý Villaba se přesune do druholigové Numancie, kde by měl dostat prostor pro herní rozvoj. Půjde tak s největší pravděpodobností o zlomovou sezónu pro toho mladého záložníka. Villalba se poprvé přesune do „dospělého“ fotbalu. Loni působil v rezervním celku Netopýrů, kde patřil k jeho tahounům. Po nadcházející sezóně se klub rozhodne jaká bude budoucnost hráče vzhledem k prvnímu týmu.

Kdo naopak ve Valencii aktuálně zůstává je Javi Jiménez. Tento jednadvacetiletý obránce, který je mimochodem ve Valencii od svých třinácti let dostal novou vylepšenou smlouvu, která potrvá do června roku 2021. Nová smlouva v sobě zahrnuje výstupní klauzuli ve výši 80 milionu eur. Hráč se bude účastnit přípravy na sezónu a po ní se klub rozhodne zda zůstane u „Áčka“, nebo půjde na hostování.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.