The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Piccini a Kostič, dvě alternativní posily

Piccini a Kostič, dvě alternativní posily


Marcelino by rád dojednal co nejvíce přestupů ještě předtím, než se vydá se svým týmem na soustředění ve Švýcarsku, které začíná 20. července. V posledních dnech žádné velké změny ohledně vyjednávání s hráči se neobjevily. Místo toho se objevily zprávy, které zmiňují alternativní hráče, se kterými by se mohlo začít vyjednávat.

Jednoznačně mezi nejhůře obsazené pozice nyní patří post pravého obránce a post levého krajního záložníka. V posledních dnech se mluvilo o možnosti příchodu Hanse Hateboera, ale vyjednávání od té doby nijak nepokročilo. Nizozemský obránce je v Atalantě oblíbeným hráčem, a proto italská strana je ochotná přistoupit pouze na přestup za větší finanční částku, než by si Valencia představovala. Valencia měla údajně nabídnout 300 tisíc euro za hostování s možností trvalého odkupu na konci sezony za 8 milionů eur. Bohužel Atalanta ví, že Valencia nedávno prodala Cancela za 40 milionů a chtěli by za přestup Hateboera inkasovat znatelně více. Atalanta odehrála další přípravný zápas, ve kterém se účastnil i Hateboer. Z toho můžeme usuzovat, že jednání je stále ještě na začátku.

Los Che možná půjdou vyjednávat jinam a alternativním hráčem pro tento post by mohl být Cristiano Piccini ze Spotingu Lisabon. Pětadvacetiletý italský obránce odehrál jednu sezónu v portugalské lize. Předtím odehrál tři sezóny za Real Betis, tedy má nějaké zkušenosti se španělský fotbalem. Avšak ani v jednom z jmenovaných týmů, nehrál jako klíčový hráč na jeho preferovaném postu, ale odehrál každou sezónu zhruba polovinu utkáních. Nabízí se tedy otázka, jestli takový hráč je vhodný pro Ligu mistrů.

Co se týče pozice levého záložníka, tak pro Netopýry je stále první volbou Guedes. Nedávno vedení Valencie ohlásilo, že budou klidně čekat až do posledního přestupového dne a snažit se vyjednat akceptovatelné podmínky. Mimo to se Los Che stále snaží domluvit s Barcelonou ohledně hostování Andrého Gomese. Sice tento portugalský hráč preferuje střed zálohy, ale může hrát také na kraji zálohy. Dříve ve Valencii odehrál na tomto postu několik utkání. Nejdříve vedení Barcelony požadovalo stejnou sumu, ze kterou Gomese koupili. Tedy 35 milionů eur plus další bonusy. Nyní Barcelona snížila nároky a byla by ochotná přistoupit i na 20 milionů eur ve více rozdělených splátkách. Gomese chce Barcelona jednoznačně prodat a dostat peněžní prostředky, tedy o možnosti hostování nechce stále ani slyšet.

Jako alternativou na post levého záložníka by mohl být Filip Kostič. Valencie by údajně chtěla přivést tohoto křídelníka z Hamburku. Kostič by rád změnil tým, jelikož Hamburk se propadl do nižší soutěže. Kostič je srbský hráč, který působil v národním týmu na Mistroství světa a nastoupil ve všech třech zápasech v rámci skupinových bojů. Kostic už byl s Valencií spojován dříve, ale v té době sportovní ředitel Garcia Pitarch nedovedl jednání až k podpisu smlouvy a Kostič přestoupil do Hamburku za 14 milionů eur před dvěma lety. Hamburk zahájil letní přípravu 11.7. proti CSKA Moskvě a 14.7. příprava pokračovala utkáním proti Rapidu Vídeň. Ani pro jeden z těchto utkáních nebyl Kostič přítomen.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.