The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Piccini je novým hráčem Valencie

OFICIÁLNĚ: Piccini je novým hráčem Valencie


Cristiano Piccini patří mezi další nově příchozí hráče během tohoto přestupového období. Nová tvář bude mít za úkol vyztužil pravý kraj obrany, který v poslední sezóně patřil mezi slabinu v Marcelinově sestavě. Obě strany nakonec dosáhly finální dohody, která je pro obě strany akceptovatelná.

 V pondělí dopoledne od 10:30 proběhla zdravotní prohlídka s úspěšným závěřem, a tedy už nic nebrání tomu, aby se Piccini seznámil s novými spoluhráči. Sice první možností Los Che bylo získání Hanse Hateboera, ale italská Atalanta požadovala neakceptovatelně vysokou finanční částku za přestup. Netopýři se tedy domluvili se Sportingem Lisabon a získali nového pravého obránce za přibližně poloviční cenu, než co požadovala Atalanta za Hateboera.

Informace ze španělských médií o tom, kolik měli Los Ché za novou posilu dát, se rozcházejí. Konkrétně se hovoří o sumách 7,5 milonu € a 10 milionů €. Valencia ve svém oficiálním prohlášení uvedla, že Piccini dostal smlouvu do léta 2022, v níž je zanesena výkupní doložka o výši 80 milionů €. Hráč ještě v pondělí večer odletí do Švýcarska, aby se připojil ke zbytku týmu.

Italský obránce v poslední sezóně odehrál v Portugalsku celkem 40 zápasů. Bude tak činit konkurenci pro Martina Montoyu, jestliže setrvá v klubu i pro následující sezónu. Prosakuje se totiž, že by mohl zamířit do Realu Betis. Zajímavostí je, že to není poprvé, kdy tito dva obránci by mohli mezi sebou bojovat o post jedničky pro post pravého obránce.

V sezóně 2015/2016 se oba dva obránci setkali v právě Realu Betis. Pomyslný souboj skončil remízou, jelikož Piccini dostal důvěru nastoupit šestnáctkrát a hostující Montoya odehrál třináct utkání. Kdo nyní přesvědčí Marcelina? Do hry ještě může vstoupit Ruben Vezo, který v přípravném zápase proti Istanbulu odehrál první polovinu utkání na pozici pravého beka a povedlo se mu vstřelit branku.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.