The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Medrán bude hostovat u vítěze Segundy División

OFICIÁLNĚ: Medrán bude hostovat u vítěze Segundy División


Ani letos se nepodařilo Medránovi zaujmout dostatečně na to, aby se dokázal zapracovat do valencijského kádru. Loňský soutěžní ročník strávil na hostování v Deportivu Alaves, kde dostal celkem příležitost v 17 utkáních. Pro nadcházející sezónu se přesune do hlavního města Španělska, kde bude hostovat v celku Rayo Vallecano, které se po dvou letech vrací zpátky do nejvyšší soutěže.

Álvaro Medrán je již čtyřiadvacetiletý fotbalista, ale Valencia ještě nechce na něho úplně zapomenout. Podepsaná dohoda mezi kluby nemá žádné povinné ani případné přestupové opce, takže Medrán se za rok určitě vrátí zpátky k Los Che. Sice nejdříve Medrán přemýšlel nad tím, že klub opustí nastálo, když Marcelino ho nemá zahrnutého ve svém plánu pro následující sezónu, ale nakonec se Medrán rozhodl pro nabídku od Rayo Vallecano, ikdyž dostal i nabídky na trvalý přestup od jiných celků. 

Nicméně, pokud by Medrán usiloval o to, aby přestoupil do některého týmu na trvalo, tak by se naskytl problém ze strany vedení Valencie. Generální ředitel Mateu Alemany totiž nebyl spokojený s tím, jaké nabídky kluby předkládaly po finanční stránce, a tak hostování v Rayu Vallecano se nakonec stalo nejlepší možností pro všechny strany.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.