The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Valencia se konečně dohodla s Atleticem ohledně Gameira

OFICIÁLNĚ: Valencia se konečně dohodla s Atleticem ohledně Gameira


Dlouhodobá sága ohledně Kevina Gameira s vysokou pravděpodobností konečně dosáhla svého konce. Valencia získává novou posilu do útoku po několika týdenním vyjednáváním. Krátce poté co Batshuayi přišel na Mestallu, tak stejným směrem zamíří i Gameiro. Zbývá už jen doladit několik detailů ve smlouvě a projít přes zdravotní prohlídku a proces bude u konce. Poté se budou upínat pohledy na to, jak se bude vyvíjet situace ohledně Zazy.

Nově domluveného Gameira čeká rychlý přesun do Valencie. Ještě během dnešního večera by měl podniknout cestu na východní pobřeží Španělska, aby stihl již zítra ráno projít přes zdravotní prohlídku. V úterý už by se měl zapojit do tréninkového procesu pod vedením Marcelina a setkat se s novými spoluhráči.

Finální dohoda mezi kluby podle španělských deníku skončila údajně na částce 16 milionů eur plus další případné bonusy. Dříve se mluvilo o tom, že případný bonus bude ve výši 2 milionů eur, pokud by Los Che novou posilu v následujících letech prodalo. Kevina Gameira není nutné nikterak představovat, protože se španělským fotbalem má několikaleté zkušenosti a působil dříve u Sevilly a Atletica Madrid.

Zajímavá situace může nastat ihned v prvním kole La Ligy, protože Valencia na domácím stadionu přivítá právě Atletico Madrid, odkud Gamerio přichází. Otázkou zůstává, jestli Marcelino Toral vyšle svoji novou posilu ihned do boje proti jeho nedávným spoluhráčům nebo jeho debut ve Valencii odloží až na později.  

  • Za me ok. Pokud se vymeni se zazou... Zaza je sice dric ale lepsi sezonu nez mel loni uz mit nebude... Gameiro ma motivaci ukazat vsem ze neni odepsany. Navic ho chcemela Marcelino a jeho vyber je svaty... Kondogbia byl taky na odpis a ejhle.......

  • V odpovědi na: Lucas8

    tiež som sa pred sezónou Kondogbiu bál, lebo fanúšikovia Interu to na facebooku príliš chválou nepreháňali , ale veru nakoniec to dobre dopadlo

  • Tak teď je jasné že Zaza musí z kola ven, 5 útočníků je fakt přepych a taky jsme 16 mega minus ve finančním FairPlay

  • V odpovědi na: Stoldovec

    Finanční Fair Play není o tom porovnat za kolik jsme hráče nakoupili a za kolik jsme jiné hráče prodali. Jedná se a mnoho více proměnných.