The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Novinky v případu Goncala Guedese

Novinky v případu Goncala Guedese


Mnozí s napětím očekávají, jak dopadne přestupová sága kolem ofenzivního záložníka Goncala Guedese, který je posledním přestupovým cílem Valencie v tomto období. Nejčerstvější zprávy však nehovoří pozitivně.

Momentálně je situace kolem portugalského záložníka taková, že on sám je pevně rozhodnut, že chce do Valencie. Paris Saint-Germain a Valencia však stále nejsou schopni dosáhnout dohody.

Zatímco první jmenovaný klub je doslova tvrdohlavý a neustále trvá na svém požadavku 60 milionů eur za hráče, Valencia, která si takovou sumu nemůže dovolit, se marně snaží najít kompromisy.

Guedes je tak v roli vyčkávajícího hráče a doufá, že se celý přestup uskuteční. S pařížským týmem totiž neabsolvoval předsezónní tour a první ligový zápas Paříže sledoval pouze z tribuny. V posledních dnech je Goncalo navíc v neustálém kontaktu s hráči Valencie, dokonce zná plně jejich tréninkový a herní plán, aby se dokázal v případě dohody obou týmů okamžitě začlenit a věděl, co jej čeká.

Před pár dny se objevila informace, že Valencia nabízí částku okolo 40-45 milionů eur s tím, že PSG by dále mělo opci až na 20% podílu z dalšího budoucího prodeje hráče. Toto však francouzský klub údajně neakceptoval.

Podle posledních zpráv přišli Los Ché s další variantou. Guedese by si vzali na hostování na další rok (je dost možné, že s poplatkem za hostování) a s povinnou doložkou, že pokud se Valencia kvalifikuje do Ligy mistrů, odkoupí hráče za 45 milionů eur, plus PSG dostane ještě v případě budoucího prodeje 20% z prodejní částky.

Ačkoliv se očekávalo, že celá sága dojde do zdárného konce tento týden, nebyla v momentálně nalezena žádná dohoda mezi oběma kluby. Požadavek PSG na 60 milionů eur je v tuto chvíli pro Netopýry nedosažitelný.

  • Ty jo, nevím jestli jsme v situaci, kdy si můžem dovolit za jednoho hráče dát 45m + procenta z přestupu. V mých očích se Guedesovi povedlo prvních pár zápasů a pak spadl do průměru... Raději bych vzal Rebiče z Frankfurtu - ten byl na MS skvělý a stál by polovinu...

  • je dobry hrac,ale 60 mil. je vela za neho aj podla mna,max. 35,aj ked vlani predvadzal dobre vykony,patril k tomu lepsiemu vo Valencii

  • No castka je to dost velka. Je to dobry hrac, odehral super sezonu. Ale ruku na srdce... Kdyby se me nekdo na konci sezony zeptal, ze mam na vyber ponechat jen jednoho z dvonice Guedes - Kondogbia, asi by tesne vyhral Kondo. To byl super kauf. U Guedese se to az moc snazime dohnat penezi lehce nad hodnotu hrace bych rekl. (aspon dle meho je 60 moc, 45 je adekvatni po te 1 sezone)

  • V odpovědi na: Woyta

    Jasne,ze Kondogbia,nie je o com,je ovela uzitocnejsi,vela spinavej roboty robi, pre mna bol jednoznacne najlepsi hrac minulej sezony a jedna z najlepsich posil v poslednej dobe.