The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Zaza přestupuje do FC Turín

OFICIÁLNĚ: Zaza přestupuje do FC Turín


- AKTUALIZOVÁNO, 20:19 - Zdá se, že Valencia již vyřešila přetlak útočníků ve svém týmu. Alespoň to tvrdí italský zpravodajský server Sky Sport. Podle něj má Zaza přestoupit do Itálie.

Valencia totiž prý měla přijmout nabídku Sampdorie. Netopýři mají za 27letého útočníka údajně vyinkasovat 2 miliony eur nyní, a dalších 12 milionů eur příští rok ve formě doplatku.

Na italského útočníka, který se tak vrací zpět do své vlasti, čeká čtyřletá smlouva. Do nového působiště má přiletět příští týden v pondělí, aby došlo k dokončení celého přestupu. V posledních dnech o tohoto hráče údajně ještě usiloval francouzský Olympique Marseille.

Po odchodu Simoneho Zazy zůstanou Valencii celkem čtyři útočníci: Rodrigo, Mina, Gameiro a Batshuayi, z nichž poslední jmenovaný je zde pouze na hostování.

Na oficiální oznámení přestupu ze stran některého z týmů se zatím čeká. V případě, že bude v příštích hodinách přestup oficiálně oznámen, aktualizujeme článek o tuto skutečnost

AKTUALIZACE, 20:19

Na konec je všechno jinak a Simone Zaza přestupuje do FC Turín. Podmínky přestupu by měly být stejné tedy: 2 miliony eur za hostování s opcí na možnost trvalého přestupu za dalších 12 milionů eur. Údajně se Zaza rozhodl pro Turín, protože mu nabídl lepší smlouvu než Sampdoria. Podrobnosti připravujeme.

 

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.