The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Valencia předložila nabídku za Lennyho Pintora

Valencia předložila nabídku za Lennyho Pintora


Valencia učinila oficiální nabídku na hráče Lennyho Pintora. Jedná se o křídelníka, který momentálně účinkuje v týmu Stade Brestois 29, který je účastníkem francouzské soutěže Ligue 2.

 Pintor je teprve osmnáctiletým fotbalistou, který preferuje hru na levém křídle. Podle informací z francouzských novin L'Equipe Los Che učinilo nabídku ve výší 2,5 milionů eur plus případné bonusy v neznáme výši. Deník Super píše o tom, že se jedná talenta, který padl do oka sportovnímu ředitelovi Pablu Longoriovi, který zná francouzský trh s mladými talenty perfektně.

Pintor by měl být prozatím posilou pouze pro VCF Mestalla. Do hlavního týmu druholigového klubu se ještě na stálo neprobojoval. V zápasech v Ligue 2 nastoupil prozatím velice sporadicky a vždy pouze na závěrečných několik minut. Jeho první debut v Ligue 2 proběhl v prosinci 2017, kdy hráči bylo teprve 17 let a 4 měsíce. Pintor posbíral doposud zkušenosti hlavně z mládežnických kategorií a patřil do reprezentačních výběrů U16, U17 a U18. Největším šampionátem, kterého se Pintor zúčastnil bylo Mistroství světa do 17 let.

  • Radši než koupit tohoto bych třeba koupil Draxlera, kdyby nedošel Guedes. Zas tak drahý by být nemusel a na levé straně by podle mě hrál dobře. A myslím, že by k nám i šel. Takže pokud ne Guedes tak Draxler

  • V odpovědi na: kentan

    Tak hlavne je to posila pro rezervni tym... Ocividne se stale pocita s Guedesem...