The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Peter Lim přijíždí dokončit přestup Guedese

Peter Lim přijíždí dokončit přestup Guedese


Máme před sebou poslední týden letního přestupového období, kdy má zároveň vyvrcholit kauza přestupu Guedese do Valencie. Právě z tohoto důvodu přilétá do Evropy majitel valencijského klubu Peter Lim.

Téměř rok po příchodu Goncala Guedese na hostování do Valencie a po mnoha měsících vyjednávání, bude v příštích dnech rozhodnuto o budoucnosti tohoto portugalského reprezentanta.

Sám majitel Valencie Peter Lim nyní cestuje do Evropy, aby společně s hráčovým agentem Jorge Mendesem předstoupil před majitele týmu Paris Saint-Germain ve snaze dojednat konečné podmínky přestupu. Peter Lim rovněž využije své přítomnosti, aby navštívil nedělní zápas Valencie na půdě Espanyolu Barcelona.

Ačkoliv prezident Valencie Anil Murthy před pár dny naznačoval, že to bude obtížná operace, je třeba vzít v potaz fakt že s Guedesem se prostě v Paříži nepočítá a sám hráč chce jít jedině do Valencie – tedy není už jiná možnost, jak jej zpeněžit. Na to spoléhají právě zástupci španělského klubu, kteří si budou trvat stále na své původní nabídce ve výši okolo 40 milionů eur.

Očekává se, že PSG bude vyčkávat až do poslední chvíle přestupového období, doufajíc, že Valencie ještě zvýší nabídku ve strachu z toho, že hráč by k nim jinak nepřišel. Jak je vidno už z posledních týdnů, čeká nás zřejmě drama až do posledního dne přestupového okna.