The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

Dalším Belgičanem na Mestalle by mohl být Dedryck Boyata

Dalším Belgičanem na Mestalle by mohl být Dedryck Boyata


Valencia pokračuje na přestupovém trhu v práci. Největší pozornost se samozřejmě zaměřuje na rozřešení případu Guedes, ale přijít může i posílení na jiná místa v sestavě. Podle holandského tisku by například zadní řady Netopýrů mohl zpevnit Dedryck Boyata.

Do spojitosti s Valencií dává belgického středního obránce z Celticu Glasgow holandský deník Voetbalkrant. Belgický reprezentant, který se představil i na letošním světovém šampionátu v Rusku, kde odehrál plný počet minut v zápasech Belgie v základní skupině, má sedmadvacet let a do skotského klubu přestoupil v roce 2015 z Manchesteru City. Smlouva v Celticu mu končí za rok a tak i vzhledem k jeho ruskému představení se letos v létě očekával posun do lepší ligy.

Boyata shromažďuje několik vlastností, které u hráčů trenér Marcelino Garcia Toral a technický sekretariát valencijského klubu rádi vidí. Belgičan narostl do výšky 1,88 m, přičemž toto léto jsme již několikrát zmiňovali, že má valencijský trenér oblibu ve vysokých hráčích. Rodák z Demokratické republiky Kongo navíc může zahrát na různých místech v obraně. Krom postu stopera zvládá i pravý kraj obranné linie, a to je zrovna místo, kde by se Netopýrům nějaké posílení hodilo. A za třetí je tu pořizovací cena, která by pravděpodobně nemusela být příliš vysoká. Celtic za něho před třemi lety zaplatil pouhé 2 miliony eur, a to navzdory tomu, že Belgičan přicházel z milionářského Manchesteru City.