The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Goncalo Guedes se stává nejdražší posilou v historii Valencie!

OFICIÁLNĚ: Goncalo Guedes se stává nejdražší posilou v historii Valencie!


-AKTUALIZOVÁNO- Valencia CF a Paris Saint-Germain dnes dosáhli dohody o přestupu Goncala Guedese, jenž se stane nejdražší posilou v historii Valencie CF.

Dnes o půl čtvrté odpoledne se zástupci Valencie v čele s majitelem Peterem Limem, setkali se zástupci pařízského klubu na Korsice. Jedná se o poslední schůzku kolem této operace, protože oba kluby dnes dosáhly konečné dohody.

Ještě v pozdních večerních hodinách klub vydal na svém webu i stručné oficiální prohlášení: "Valencia CF dosáhla v pondělí dohody s Paris Saint-Germain o definitivním přestupu portugalského reprezentanta Goncala Guedese, který v úterý přicestuje do Valencie, aby podepsal kontrakt jakožto nový hráč Valencie CF."

Valencia by měla portugalské levé křídlo podle médií získat za 40 milionů eur a dalších 10 milionů eur může PSG získat v různých bonusech. Francouzský tým navíc nebude mít žádné právo zpětného odkupu. Znamená to tedy, že PSG bojující s pravidly finančními fair play nakonec snížili ze svých původních nároků.

 • Já vlastně ani nevím, jestli s ohledem na cenu, mám radost nebo ne ... nejsu si jistý, jestli jsme v takové situaci, abysme mohli dávat takové prachy za jednoho hráče ... Asi by se mi víc líbilo koupit 3 mlaďochy, každého za 15-20 než jednoho...

 • V odpovědi na: JEFFINHO

  Guedes má jednadvacet let, respektive letos na podzim oslaví dvaadvacáté narozky, takže se taky jedná o dost mladého hráče. Cena je dost vysoká, ale tak snad ve Valencii vědí, co si mohou dovolit. Alemany a spol zatím postupovali celkem rozumně si myslím, tak doufejme, že pořádně promysleli i tento krok. Guedes už tu byl a osvědčil se, takže víme, že s týmem funguje a že s ligou nemá problémy. A že dokáže být rozdílovým hráčem. Když by se přivedl někdo nový, tak tam takové záruky nemáš. Ale jak píše dole Lucas8 - ceny jsou někde jinde a myslím, že vzhledem ke kvalitám, které tu v minulé sezóně předváděl, jsme ho získali celkem výhodně. Teď už je jen potřeba, aby ty kvality potvrdil.

  No a když to s ním nevyjde, tak to můžeme svést na Jorge Mendese *16*

 • V odpovědi na: ruty

  V dnešním fotbale 40 mega za hráče jako je Guedes je podle mě okey, těch 60 nebo 70, co chtělo PSG to už bylo trochu moc. Například Real Madrid koupil přesně ve věku 18 let za 45 mega Viniciuse Juniora, který může totálně vyhořet v Evropě, protože Brazílie je o dost jiná... No, a abychom nechodili daleko, obránce potažmo křídelník Cancelo? Nikdy nebyl u nás superstar a taky jsme ho prodali za 40 mega. Prostě fotbal je už trochu někde jinde než před 5 lety :D

 • V odpovědi na: JEFFINHO

  Jednoznačně dobrá koupě, Guedes je rozdílový hráč. Za mě velká spokojenost, už se těším jak nastoupí.

 • Tezko rict no... takove jsou dneska ceny. Muze se stat ze zacne stagnovat a vyklube se z neho druhy Gomez ale taky se muze stat ze nas potahne jeste vic nez loni a po sezone ho bude chtit real za 120. No uvidime....

 • A Daniel Wass se může přesunout z levé zálohy na pravou obranu *24*

 • V odpovědi na: ruty

  *14**14**14*

 • Ty vole hosi... Cely leto posloucham, jak ho vsichni chteji, a ted kdyz prijde, tak se to vsem nezda...
  Je to pan hrac a u nas jeste poroste!
  AMUNT GUEDES!!! *1**17*

 • Souhlasím, vloni měl velký podíl na našich výsledcích a určitě nijak neriskujem když všichni dobře víme co dokáže.Při dnešních cenách je 40 melcků dobrá cena za takhle mladého a kvalitního hráče kterému ještě navíc klub evidentně přirostl k srdci

 • Ja si myslím že je to skvelé a hlavne Lim a spol myslia skor na biznis. Ak bude šlapať tak ako minulý rok a hlavne v LM by mu išla karta , tak po sezone nadobudne 22 ročný hráč kludne 2-3 nasobok ceny . A základom je že je to pre nás overený hráč ktorý nejde do neznáma.
  Pevne verím že 4 záprah Guedes-Rodrigo-Soler a Mitschi bude smrtelný.
  Viac ma sere Gameiro za 15 mega, podla mna je to drevo pomali za zenitom, tam sa to mohlo skor investovať na PO, lebo podla mna Piccini bude prepadák jak hrom ...

 • Tak za mě určitě dobrý nákup hráče, kterého jsme si vyzkoušeli. Pro Ligu mistrů je určitě potřeba širší kádr. Ten se následně vyplatí. Cena 40mio Euro může být vysoká, neznáme ale platební podmínky. Splátky, kolik za další prodej nebo kolik je doplatek za odehrané zápasy v Lize mistrů. Hlavně že se hodí do týmu a ať hodně dlouho u nás hraje. Jinak, skvělý odhad Woyto! Ty jsi o tomto přestupu psal již asi před týdnem na základě informací o volném čísle dresu, cestě majitele do Evropy a podobných informacích. To tedy super.