The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Nacho Gil si konečně zahraje ligová utkání za Elche

OFICIÁLNĚ: Nacho Gil si konečně zahraje ligová utkání za Elche


Někteří hráči se nachází v takové situaci, kdy jejich mateřský klub je posílá na různé hostování v naději, že se jim vrátí zkušenější hráč anebo proto, že hostování navýší jejich cenu při budoucím prodeji. Mezi ně patří i Ignacio „Nacho“ Gil, kterému se nepodařilo uchytit se v prvním týmu Valencie.

Nejdříve se Nacho Gil v lednu minulého roku přesunul na hostování do Las Palmas, kde se docela prosadil. Na jaře tam nastoupil v 14 z 18 utkáních. V létě se vrátil na Mestallu, kde byl znovu označen za hráče, který by si měl najít hostování.

Zájem byl například z Granady nebo Lokerenu, ale Nacho Gil se rozhodl pro nabídku z Elche. Bohužel nastal neobvyklý problém. Hostování ztroskotalo na situaci klubu Elche, které se potýkalo s problémy ze strany finančního Fair Play. I přesto se Nacho Gil rozhodl, že chce hostovat v Elche, kam se poté přesunul a celý podzim trénoval s jejich týmem.

Nyní se situace ohledně finančního Fair Play vyřešila. Valencia CF vypustila zprávu, že hostování Nacho Gila je oficiální. Španělský křídelník tak bude moci konečně hrát soutěžní zápasy ve druhé španělské lize. Postavení v tabulce není nijak zázračné a vypadá to spíše na boj o udržení. Elche v tento moment dělí do sestupového pásma čtyři body.

Kdyby Nacho Gil v létě dal přednost Granadě mohl by si nyní užívat. Nejenže by nemusel být ze hry pro celý podzim, ale také by patřil do týmu momentálního lídra tabulky, a mohl by tak bojovat o postup. To ovšem nemohl nikdo tušit, jaký bude vývoj v druhé lize. Nyní už zbývá pouze sledovat, jak se Nachovi na jaře bude dařit.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.