The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Jason potvrzen jako nový hráč Valencie

OFICIÁLNĚ: Jason potvrzen jako nový hráč Valencie


Krátce poté, co Valencia potvrdila přestup Rubena Veza do Levante, tak potvrdila také přestup hráče opačným směrem. Z Levante na Mestallu příchází David Remeseiro Salgueiro hrající pod jménem Jason. Jedná se pouze o potvrzení přestupu, který byl už domluven během jarní částí sezóny.

Jason byl hráčem Levante od roku 2014, ale z počátku byl vysílán na hostování. Během hostování v Albacate v sezóně 2015/2016 dostal konečně více příležitostí a odehrál 20 utkáních v druhé španělské lize. Po sestupu Levante do druhé ligy dostal Jason konečně příležitost i v jejich dresu. Dokonce se stal klíčovým hráčem na postu pravého křídla a odehrál 39 ligových utkáních. Levante oslavilo postup znovu do první španělské soutěže, na čemž se Jason podílel.

Poslední dvě sezóny odehrál Jason v La Lize za Levante a byl stále velmi využívaným hráčem. V ročníku 2017/2018 odehrál Jason 27 ligových utkáních a v posledním ročníku 2018/2019 odehrál 30 ligových utkáních, ale gólů nastřílel pouze poskromnu. I když už od února byl domluven budoucí přestup, tak trenér Paco Lopez aktivně Jasona využíval až do konce jarní části sezóny. Na Mestallu španělský ofenzivní hráč přišel jako volný hráč. Smlouvu podepsal u Los Che na dalších tři roky a jeho výkupní klauzule je stanovena na 35 milionů eur.

Video - Představení Jasona na hříšti

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.