The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Toni Lato bude hostovat v PSV Eindhoven

OFICIÁLNĚ: Toni Lato bude hostovat v PSV Eindhoven


Toni Lato se postupem času se propracoval až do seniorského týmu Los Che, ale zápasů zatím moc neodehrál kvůli silné konkurenci. Proto přichází změna a jednadvacetiletý obránce zamíří na jednoroční hostování do nizozemského gigantu jménem PSV Eindhoven.

Celým jménem Antonio Latorre Grueso, který je spíše známý pod zkráceným jménem Toni Lato, je „produkt“ valencijské akademie, která v posledních letech vychovala několik perspektivních levých obránců. Jako oficiální hráč A-týmu Valencie se Lato stal 1. července 2017. Od začátku působení měl na svém postu silnou konkurenci.

Ve svém první ročníku 2016/17 se potýkal s konkurencí v podobně Gayi a Siqueiry a byl až na pozici třetí volby. Odehrál celkem 8 soutěžních utkáních. V dalším soutěžním ročníku 2017/18 se posunul na pozici dvojky na postu levého obránce. S příchodem Marcelina se dočkal většího vytížení a odehrál 16 ligových utkáních. V posledním ročníku se jeho vytížení bohužel velmi snížilo a odehrál jenom 4 soutěžní utkání. Na druhou stranu si připsal 4 starty v utkáních Evropské ligy.

Během tohoto týdne jsme vás přes twitter informovali o tom, že se spekuluje o jeho odchodu do Nizozemska. Nakonec se ale nebude jednat o trvalý přestup, ale pouze o jednoroční hostování. Navíc došlo k prodloužení hráčské smlouvy u Los Che, která nyní má trvání do 30. června 2022. Výkupní klauzule je stanovena na 80 milionech euro.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.