The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Abdennour opustil Valencii

OFICIÁLNĚ: Abdennour opustil Valencii


Poslední zápas, který odehrál Abdennour za Valencii se konal v dubnu roku 2017. Už v této sezóně 2016/2017 byl tuniský obránce vnímám pouze jako náhradník, který se na hřiště dostane jenom sporadicky. Los Che se snažilo dlouhou dobu Abdennoura zbavit, což se jim dlouhou dobu nedařilo. Nyní se konečně podařilo dokonat odchod z Mestally.

V roce 2015 Netopýři zaplatili za trvalý přestup Abdennoura 22 milionů eur. V té době byl hráč v ideálním fotbalovém věku a hovořily za něj solidní výsledky z Toulouse a částečně i z Monaka. Rychle se ukázalo, že se Valencii tento tah nepovedl a v další sezóně se snažili hráče prodat do jiného klubu, ale nedařilo se.

Nakonec se ozvala Marseille, ale pouze s nabídkou hostování a přijala Abdennoura na další dva roky. Po pár utkáních se ukázalo, že návrat do francouzské ligy není spasením a Abdennour zůstával pouze sedět na střídačce náhradníků a později se nevešel ani na nominaci pro zápas.

Abdennour se po dvou letech z hostování vrátil a u Netopýru mu zbýval ještě jeden rok z jeho původní smlouvy. Valencia se snažila dojednat prodej, ale dojednaný přestup do FC Brescia hráč odmítl. Nakonec se hráč a klub domluvili, že zruší stávající smlouvu. Následně Abdennour jako volný hráč přestoupil do tureckého Kayserisporu.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.