The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Cheryshev finálně potvrzen

OFICIÁLNĚ: Cheryshev finálně potvrzen


Hostování Denise Cherysheva na Mestalle se vydařilo a vedení Valencie se rozhodlo hráče získat natrvalo. Jednání o jeho přestupu se vedlo už před pár týdny, které nakonec vyústilo v neúplně oficiální vyjádření obou klubů. Dne 29. června Valencia na svém webu uvedla, že se jí podařilo dohodnout uskutečnění budoucího přestupu, ale na detailech přestupu se kluby dohodnou později.

Nyní vyšlo další oficiální vyjádření, která už je konečné. Ruský křídelník bude pokračovat na Mestalle a bude mít možnost si zahrát Ligu mistrů. Zásluhy za kvalifikovaní se do milionářské soutěže určitě musíme připsat i na účet Cherysheva, který nastoupil v minulém ročníku ve 27 ligových utkáních. Navíc nastoupil ještě v 7 sedmi utkáních Copy del Rey nebo v 7 utkáních evropských soutěžích.

Nebýt zranění, které přišlo na podzim a potom ještě jedno ke konci sezóny, tak by se Cheryshev řadil mezi hráče, kteří si připsali nevyšší počet startů za celou uplynulou sezónu. Přestupová částka by měla být stanovena na 6 milionů eur. Nová hráčova smlouva bude trvat po dobu dalších tří let. Výkupní klauzule byla stanovena na 80 milionů eur.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.