The current Bet365 opening offer for new customers is market-leading bet365 mobile app You can get a free bet right now when you open an account.

OFICIÁLNĚ: Jorge Saenz odchází na hostování

OFICIÁLNĚ: Jorge Saenz odchází na hostování


Kluby Valencia CF a RC Celta de Vigo na svých webech informovaly o tom, že hostování Jorge Saenza je také už hotová věc. Hostování bude trvat po dobu následujících dvou sezón. Tím se uzavírá celkově velká operace mezi oběma kluby, kde se hlavně jednalo o trvalé přestupy hráčů Santi Miny a Maxi Gomeze.

Během února letošního roku došlo k vyjádření, že Jorge Saenz se od nové sezóny připojí k Netopýrům. Prvního července přestoupil bývalý obránce klubu CD Tenerife na Mestallu, ale s Netopýry si nezahraje ani jeden přípravný zápas, jelikož Marcelino se rozhodl poslat dvaadvacetiletého hráče dále na hostování.

Oficiální vyjádření Valencie CF:
„Valencia CF dosáhla finální dohody ohledně obránce Jorge Saenze, který se připojí ke klubu RC Celta de Vigo po dobu následujících dvou sezón, to je do 30. června 2021.“

Klub Celta Vigo navíc informoval o tom, že součástí dohody je i možnost odkoupení hráče po skončení hostování za 7 milionů eur. Valencia CF si naopak nechává možnost si hráče odkoupit zpět v následující sezóně po případné aktivaci opce ze strany Celty Vigo. V posledních letech takové dohody vedení Valencie využívá často. Případný odkup zpět by Valencii vyšel na 9 nebo 10 milionů eur.

  • Žádné komentáře nebyly nalezeny.